piątek, Grudzień 21Niebezpieczny mężczyzna podejrzany o zabójstwo, zbiegł z policyjnego konwoju! Szuka go 100 policjantów

Niebezpieczny mężczyzna podejrzany o zabójstwo, zbiegł z policyjnego konwoju! Szuka go 100 policjantów

100 policjantów poszukuje Adama Dromowicza, który uciekł z konwoju w Gorzowie Wielkopolskim. Mężczyzna jest podejrzany o zabicie 78-letniej kobiety.

30-latek uciekł z policyjnego konwoju do Zespołu Szpitalnego przy ul. Walczaka w Gorzowie Wielkopolskim. Na miejscu pracuje 100 policjantów. Na drogach sprawdzane są wszystkie samochody.

Policja ostrzega przed uciekinierem, jest niebezpieczny. Mężczyzna ma 30 lat, ok 2 metrów wzrostu, jest szczupły i posiada charakterystyczny tatuaż na lewym przedramieniu z wizerunkiem smoka. Ubrany był w jasnoniebieskie spodnie dresowe, ciemną bluzę z kapturem oraz sportowe buty.

Wszystkie osoby, które mogły widzieć 30-letniego mężczyznę, proszone są o kontakt z policją.

źródło: wp.pl

ZABIŁ pieszego, ukrył jego zwłoki i uciekł z miejsca wypadku! Sprawca jest już w rękach policji

ZABIŁ pieszego, ukrył jego zwłoki i uciekł z miejsca wypadku! Sprawca jest już w rękach policji

Schwytano mężczyznę, który śmiertelnie potrącił pieszego w Gorlicach w woj. małopolskim. Sprawca wypadku uciekł z miejsca zdarzenia, wcześniej ukrył zwłoki. Funkcjonariusze twierdzą, że oprawcy musiał ktoś pomagać.

Do zdarzenia doszło 20 kwietnia przed godziną 6. Ciało znaleźli przechodnie. – Plamy krwi pokazują, że ciało było przenoszone. Podejrzewamy też, że sprawcy ktoś pomagał – powiedział portalowi wp.pl  Sławomir Korbelak z Prokuratury Rejonowej w Gorlicach.

Dzięki nagraniu z monitoringu, policjanci ustalili jakim autem jechał kierowca, który potrącił mężczyznę. Przed godziną 13. funkcjonariusze znaleźli ciężarówkę w Ropicy Górnej w gminie Sękowa.

Wieczorem przeprowadzona ma zostać sekcja zwłok 54-latka. Śledczy chcą wiedzieć, czy mężczyzna żył po wypadku.

źródło: wp.pl

15-letnia Inez z Lęborka wyszła do sklepu 5 dni temu i zniknęła! Rodzina i policja proszą o POMOC!

15-letnia Inez z Lęborka wyszła do sklepu 5 dni temu i zniknęła! Rodzina i policja proszą o POMOC!

15-letnia Inez Etmańska z Lęborka wyszła z domu do sklepu pięć dni temu i od tamtej pory rodzina nie ma z nią kontaktu. Policja wszczęła poszukiwania i prosi o pomoc wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje na temat jej pobytu. 

Dziewczyna ma 156 cm wzrostu, ok 50 kg wagi, szczupłą sylwetkę i ciemne blond włosy do ramion. Gdy wyszła z domu miała na sobie granatowe  buty sportowe Nike.

Wszystkie osoby znające miejsce pobytu w/w osoby lub mające z nim kontakt po dacie zaginięcia proszone są o kontakt z lęborską policją pod nr tel. 59 8634-856 (w godz. 7-15) lub całodobowo pod nr tel. 59 8634-822/830 lub na terenie całego kraju pod nr tel. 112.

źródło: fakt.pl

 

Kamera nagrała próbę kradzieży luksusowego BMW. To co zrobił ochroniarz SZOKUJE! ZOBACZ FILM!

Kamera nagrała próbę kradzieży luksusowego BMW. To co zrobił ochroniarz SZOKUJE! ZOBACZ FILM!

Dzięki kamerze monitoringu udało się nagrać próbę kradzieży BMW x6. Jednak w filmie najbardziej szokująca jest reakcja ochroniarza pilnującego obiektu na którym zaparkowane jest auto.