niedziela, Grudzień 30O włos od tragedii. Krakowscy kibole znowu nadymili!

O włos od tragedii. Krakowscy kibole znowu nadymili!

Noc z soboty na niedzielę. Kraków – Dworzec Główny. Kibole miejscowej Wisły właśnie wyjeżdżają do Legnicy na przegrany, jak się okazało mecz Ekstraklasy z Miedzią (2:0). Nikt nie spodziewał się tego co wydarzy się za chwilę…

Wiślaccy kibole czekali na zgodę Policji na opuszczenia miasta. Widocznie nie mogli się doczekać, bo jeden z nich, zniecierpliwiony odpalił racę i wyrzucił ja na tory. Doszło do pożaru. Spalone zostały kable sterowania. Dworzec stanął. Nie wiadomo na razie kto dokładnie wyrzucił z okna racę. Policja przegląda monitoring.

CZYTAJ: SIEKIERY, MACZETY, PAŁKI, NOŻE i PISTOLETY! Policja zatrzymała grupę KIBOLI! (VIDEO)

W środku weekendu, w najchętniej odwiedzanym przez turystów mieście w Polsce, komunikacja dosłownie zamarła. PKP podstawiła autobusy, ale to nie wystarczyło. Wiele osób nie mogło opuścić miasta, wielu czekało aż ich skład wjedzie do Krakowa. Bezmyślny kibol zafundował ludziom noc w pociągu.

Strach pomyśleć co stałoby się, gdyby ogień rozprzestrzenił się na cały dworzec i stojące obok składy pełne pasażerów! Głupota to mało powiedziane…

ŹRÓDŁO: GAZETA WYBORCZA

Uważaj przy wypłatach z BANKOMATU. Przez nowe oszustwo możesz stracić dużo pieniędzy!

Uważaj przy wypłatach z BANKOMATU. Przez nowe oszustwo możesz stracić dużo pieniędzy!

Oszuści mają nowy sposób na bankomaty. Dodają przy nich naklejki, zachęcające do skanowania kodu QR i tym samym narażają nas na koszty nawet kilkuset złotych miesięcznie! Skanując ten kod, zamawiasz u swojego operatora usługę SMS Premium. Wystrzegajmy się tego!

Oszuści namawiają do skanowania kodów QR, mamiąc nas możliwością zdobycia cennych nagród, np. najnowszego modelu telefonu. Poszkodowanych jest już kilkadziesiąt osób w całe Polsce. Kolejne osoby, obciążone rachunkami za telefon po kilkaset złotych, zgłaszają się na Policję.

Internetowi złodzieje szczególnie upodobali sobie nasze komórki i tablety. Dotyczy ich 3/4 zgłoszeń, a tylko 1/4 odnosi się do włamań na komputery stacjonarne.

ZOBACZ: Stu złodziei ukradło z bankomatów ponad 50 mln zł

ŹRÓDŁO: WPROST.PL

Mężczyzna chciał przejść przez płot. Skończył z prętem w…

Mężczyzna chciał przejść przez płot. Skończył z prętem w…

Bolesny incydent miał miejsce wczoraj rano w Bydgoszczy. Mężczyzna wylądował w szpitalu z grotem W KROCZU. Pewnie nigdy więcej nie będzie chciał pokonywać już żadnego ogrodzenia…

Do nietypowego zdarzenia doszło w bydgoskiej dzielnicy Stary Fordon, w niedzielę 2 grudnia, między godziną 8 a 9 rano. Nie wiadomo dlaczego poszkodowany chciał wejść na cudzą posesję. Miał przy sobie piwo. Bydgoscy strażacy, którzy zostali wezwani na miejsce zdarzenia, musieli usunąć fragment ogrodzenia, żeby wydobyć grot z krocza delikwenta. Mężczyzna trafił do szpitala. Jego zdrowiu nic już nie zagraża.

ZOBACZ: Matka zaatakowała 2-letniego syna tasakiem! Okaleczyła mu narządy intymne, po czym później…

Źródło: Super Express, Radio Zet.

Bohaterscy policjanci uratowali z pożaru całą rodzinę. Na koniec zrobili coś chwytającego za serce!

Bohaterscy policjanci uratowali z pożaru całą rodzinę. Na koniec zrobili coś chwytającego za serce!

Bohaterscy policjanci wynieśli z pożaru 5-osobową rodzinę: matkę z czworgiem dzieci. Sceną tych dramatycznych wydarzeń był dolnośląski Gryfów.

Matka z nadpalonymi włosami i cała okopcona, została uratowana jako pierwsza. Brała potem czynny udział w ratowaniu swoich dzieci. Były w szoku i trzeba było podać im tlen. Zwierzęta wydobyto z płomieni na końcu. Bohaterscy policjanci dali dzieciom trochę radości w tym fatalnym dniu. Brawa dla nich! Tragedia była o włos, ale wszystko na szczęście dobrze się skończyło.

Czytaj też: https://kryminalka.pl/ogromny-pozar-w-zachodniopomorskiem-palily-sie/

Do zdarzenia doszło ubiegłej nocy (z 2 na 3 grudnia). Zgłoszenie jako pierwsi odebrali policjanci i to oni pojawili się na miejscu zdarzenia w pierwszej kolejności. Przyczyny pożaru nie są na razie znane. Burmistrz Gryfowa Śląskiego obiecał pomoc rodzinie pogorzelców.

ŹRÓDŁO: POLICJA.PL