piątek, Grudzień 21Ojciec skatował chorą na raka córkę! Rodzinny DRAMAT  w Słupsku!

Ojciec skatował chorą na raka córkę! Rodzinny DRAMAT w Słupsku!

19-letnia Roksana przez trzy lata walczyła z nowotworem mózgu. W ostatnich miesiącach choroba się nasilała, lekarze nie dawali jej szans na przeżycie. Według ustaleń śledczych dwa tygodnie przed śmiercią pobił ją pijany ojciec. Śledztwo ma ustalić, czy to mogło przyczynić  się do śmierci.

Dziewczyna mieszkała w centrum Słupska, razem z niepełnosprawną umysłowo matką, 45-letnim ojcem alkoholikiem i 10-letnią siostrą.W domu często dochodziło do awantur i często bywała tam policja.

20 kwietnia ojciec miał wrócić do domu pijany i znęcać się nad chorą córką. Szarpał, podduszał, a kiedy z jej ust poleciała krew zadzwonił na pogotowie. Trafiła do szpitala, później do hospicjum gdzie zmarła.

45-latek został aresztowany,usłyszał zarzuty znęcania się nad córką – informuje dla faktu, rzecznik policji w Słupsku.

źródło: fakt.pl, Foto: Facebook

 

 

Przysypany górnik zostawił… Ta historia chwyta za serce!

Przysypany górnik zostawił… Ta historia chwyta za serce!

Rzecznik Jastrzębskiej Spółki Węglowej, poinformował, że przy ciele jednego z górników odnaleziono karteczkę, którą napisał do swojej żony. 

Do tj pory udało się uratować dwóch górników, a dwóch odnaleziono martwych. Przy jednym znaleziono karteczkę, którą adresował do żony. Obecnie to co napisał jest objęte tajemnicą. Z drugiej strony ta historia wywołuje ogromne wzruszenie.

List napisał 38-letni górnik. Władze kopalni postanowiły uszanować prywatność i nie mówić o treści karteczki.

Ratownicy wciąż walczą o życie swoich przysypanych kolegów. Choć sytuacja nie napawa optymizmem, to rodziny cały czas czekają na dobre wieści.

źródło: fakt.pl

Nietypowe włamanie!  Nie chciał nic ukraść, włamał się po to, żeby….

Nietypowe włamanie! Nie chciał nic ukraść, włamał się po to, żeby….

Rok więzienia grozi 47-latkowi ze Szczytna za naruszenie miru domowego. Pijany mężczyzna włamał się do pokoju i położył do łóżka. Gdy się obudził sam był w szoku i nie wiedział jak się tam znalazł. 

Gdy intruz wszedł do mieszkania, nikogo tam nie było. Nie chciał nic ukraść, tylko odpocząć. Gdy usnął, do mieszkania wróciła, właścicielka. 57-latka była przerażona widokiem, który zastała. Otwarte drzwi potłuczona szyba i obcy mężczyzna w łóżku.

Kobieta zadzwoniła na policję. Włamywacz tłumaczył się, że nic nie pamięta. Grozi mu rok więzienia.

źródło: fakt.pl

 

Pielęgniarka próbowała ZABIĆ czwórkę niemowląt. Wszystko zostało nagrane (WIDEO)

Pielęgniarka próbowała ZABIĆ czwórkę niemowląt. Wszystko zostało nagrane (WIDEO)

Do dramatycznego zdarzenia doszło w Rio de Janeiro. Nagranie pochodzi ze stycznia 2018 roku. Widać na nich jak pielęgniarka podchodzi do inkubatorów i odcina cewki, potem odchodzi. 41-letnia kobieta została aresztowana pod zarzutem próby zabójstwa czwórki niemowląt. 

źródło: Daily Mail, YouTube