niedziela, Grudzień 23Opole: Zwyrodnialec zabił kobietę na ulicy, później zrobił coś nieludzkiego…

Opole: Zwyrodnialec zabił kobietę na ulicy, później zrobił coś nieludzkiego…

Do dramatycznego wypadku doszło na ul. Ozimskiej w Opolu. Nieznany sprawca potrącił kobietę, która zginęła na miejscu. Policja prosi o pomoc. 

Do zdarzenia doszło we wtorek 29 maja po godzinie 19. Sprawca uciekł z miejsca wypadku, jechał skodą superb. Policja podaje, że auto ma uszkodzony przód.

Poszukiwani są świadkowie zdarzenia. Komenda Miejska Policji w Opolu prosi o kontakt pod nr 77 422 25 45.

źródło: wp.pl

Zostawiali roczną córeczkę pod opieką ZBOCZEŃCA! Zwyrodnialec masturbował się na widok dziewczynki i robił coś jeszcze gorszego

Zostawiali roczną córeczkę pod opieką ZBOCZEŃCA! Zwyrodnialec masturbował się na widok dziewczynki i robił coś jeszcze gorszego

Wszystkie przestępstwa wymierzone wobec dzieci uważa się za najbardziej odrażające, szczególnie te na tle seksualnym. Ciężko sobie wyobrazić czym kierują się tacy przestępcy. 

Rodzice rocznej dziewczynki mieszkający w USA nie mieli pojęcia, że zostawiają swoją córkę ze zboczeńcem. To był przyjaciel domu, któremu bezgranicznie ufali. Znał wszystkie rodzinne sekrety. Zdarzało się, że mężczyzna zostawał na chwilę z roczną dziewczynką, np wtedy gdy jej rodzice szli na zakupy.

Pewnego dnia młodzi rodzice po raz kolejny poprosili przyjaciela o pomoc. Stało się coś nieoczekiwanego. Mama dziecka zapomniała wziąć portfela, gdy wróciła do mieszkania zastała straszliwy widok. Mężczyzna masturbował się, dotykając przy tym intymnych części ciała dziecka. Jak się później okazało robił też zdjęcia niemowlęciu.

Zwyrodnialec został aresztowany. 26-latek nie umiał wytłumaczyć policji tego straszliwego zachowania.

ZOBACZ TAKŻE: Ciało było w drodze do krematorium. Nagle zadzwonił telefon i stało się coś…

źródło: popularne.pl

Noworodek na wysypisku śmieci! Miał jeszcze pępowinę! Leżał wśród robaków i…

Noworodek na wysypisku śmieci! Miał jeszcze pępowinę! Leżał wśród robaków i…

Dopiero co się urodził, a już zaznał strasznego okrucieństwa. Pracownicy wysypiska śmieci w Szczecinku znaleźli noworodka. Dziecko w ciężkim stanie zostało przewiezione do szpitala. 

-To był dla mnie ciężki szok. To maleństwo nie miało na sobie nawet ubranek było owinięte brudnym ręcznikiem. Gdy je zauważyłem oniemiałem. Zadzwoniłem po policję i pogotowie- relacjonuje mężczyzna, który znalazł malca. Wokół dziecka latało stado much i było mnóstwo robaków – dodaje mężczyzna.

Dziecko ma obrażenia ciała. W chwili znalezienia noworodek miał jeszcze pępowinę i był pokryty krwią.

Policja szuka rodziców dziecka, są już pierwsi podejrzani w tej sprawie.

Nowe SZOKUJĄCE zalecenie komunijne! Dzieci muszą TO ZROBIĆ

Nowe SZOKUJĄCE zalecenie komunijne! Dzieci muszą TO ZROBIĆ

Pierwsza Komunia to bardzo ważne wydarzenie w życiu każdego dziecka. Okazuje się, że tej uroczystości towarzyszą nowe, coraz dziwniejsze zwyczaje. W harmonogramie Białego Tygodnia, jednej z parafii pojawiło się kontrowersyjne zalecenie dla dzieci. Mają przynieść koperty misyjne z dowolną ofiarą z tego, co otrzymały z prezentów komunijnych. 

Wszystko wyszło gdy jedna z mam wstawiła na Facebooku zdjęcie na którym widnieje harmonogram Białego Tygodnia. Autorem tego harmonogramu jest ksiądz jednej z polskich parafii  lub katechetka.

Zdjęcie bardzo szybko rozeszło się po internecie i wywołało mnóstwo kontrowersji. Internauci nazywali tą sytuację „wyłudzeniem”, „przestępstwem” czy „chamstwem”.

A Wy co myślicie na ten temat?

źródło: fakt.pl, foto: pixabay.com