wtorek, Grudzień 25Opolskie: Mężczyzna spłonął żywcem! Co było przyczyną dramatu?

Opolskie: Mężczyzna spłonął żywcem! Co było przyczyną dramatu?

Do wypadku doszło w środę, ok. godziny 18, na trasie między Kluczborkiem a Kujakowicami Dolnymi. Kierowca toyoty rav 4 niewiadomych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Zwłoki były w takim stanie, że ciężko  było określić czy to kobieta czy mężczyzna. 

Nie wiadomo co było przyczyną wypadku. Policja pod nadzorem prokuratury stara się to ustalić. Po ugaszeniu pożaru, ciężko było określić płeć kierowcy.

Tożsamość ustalono dopiero przed północą. Kierowcą był 42-letni mężczyzna powiatu kępińskiego – informuje rzecznik policji. Nie wiadomo czy auto zapaliło się przed, czy po uderzeniu w drzewo. Na miejscu nie było widać śladów hamowania.

źródło: fakt.pl

Kolizja samochodu Żandarmerii Wojskowej! Antoni Macierewicz ucierpiał w wypadku?

Kolizja samochodu Żandarmerii Wojskowej! Antoni Macierewicz ucierpiał w wypadku?

W Warszawie doszło do kolizji samochodu Żandarmerii Wojskowej. Jednym samochodem jechał Antoni Macierewicz – poinformowało RMF FM. Były szef MON dementuje te doniesienia w rozmowie z portalem WP.

Do wypadku doszło przed godziną 10, nikomu nic się nie stało. Macierewicz miał odjechać z miejsca kolizji w asyście ochrony z innym autem. W rozmowie z „Super Expressem” Antoni Macierewicz wszystkiemu zaprzeczył. Taką samą informację udzielił rzecznik ŻW. Zapytany o to, czy w jednym z aut był Macierewicz, odpowiedział: – nie potwierdzam.

Internauci zwracają uwagę, że Macierewicz nie jest już ministrem, a podróżuje z Żandarmerią.

źródło: wp.pl, RMF24

 

 

 

 

 

Sataniści porwali 42-latkę! To co zrobili z jej ciałem mrozi krew w żyłach

Sataniści porwali 42-latkę! To co zrobili z jej ciałem mrozi krew w żyłach

Gloria Liceth Izaguire Torres została porwana ze stolicy Hondurasu i zabita przez nieznanych sprawców. Zwłoki matki sześciorga dzieci odnaleziono przed satanistycznym ołtarzem. 

Kobieta zaginęła rankiem, po wyjściu z domu do sklepu. Po kilku dniach odnaleziono zwłoki 42-latki. Została ugodzona nożem w brzuch. Ofiara została ubrana w ciemną szatę i miała wycięte na dłoniach satanistyczne emblematy.

Na ołtarzu leżała również kartka, na której napisano „Za moc, którą dała mi ta ciemność, dziś przychodzę oddać ci moją duszę”. List przypomina cyrograf podpisany przez wyznawców szatana.

W Hondurasie satanistyczne mordy są bardzo powszechne.

źródło: fakt.pl

 

 

Łódź: Owczarek niemiecki rozszarpał 8-letnią dziewczynkę!

Łódź: Owczarek niemiecki rozszarpał 8-letnią dziewczynkę!

8-letnia Zuzia z Łodzi bawiła się na podwórku przed kamienicą. Zaatakowała ją prawdziwa bestia, owczarek niemiecki, którego właściciele mieszkają obok w domu jednorodzinnym. 

Pies pokonał ogrodzenie, wybiegł na ulicę i niemalże rozszarpał dziewczynkę. Na ratunek przybiegli pracownicy pobliskiego zakładu. Odgonili psa i wezwali pomoc. Dziewczynka trafiła do szpitala, gdzie przeszła kilkugodzinną operację.

Właściciele psa nie mieli zaświadczenia o obowiązkowym szczepieniu przeciwko wściekliźnie. Dlatego pies trafił na obserwację.

Właścicielom psa może grozić nawet trzy lata więzienia.

źródło: se.pl