środa, Wrzesień 12Pijany ojciec wiózł swoje dzieci w wieku 3 i 6 lat! Podczas jazdy robił coś jeszcze gorszego…

Pijany ojciec wiózł swoje dzieci w wieku 3 i 6 lat! Podczas jazdy robił coś jeszcze gorszego…

Skrajnie nieodpowiedzialny ojciec miał we krwi prawie 3 promile alkoholu, kiedy przyjechał razem z dziećmi do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej. 40-latek przyznał, że pił również w trakcie prowadzenia auta. 

Pijanego mężczyznę zobaczyli pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Nowym Targu i natychmiast zawiadomili policję. Okazało się, że miał we krwi 2,7 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Razem z pijanym kierowcą jechała dwójka dzieci w wieku 3 i 6 lat, które zostały przekazane pod opiekę matce.

Nowotarżanin stracił prawo jazdy i usłyszał zarzuty prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości i narażenia na utratę zdrowia lub życia osób małoletnich.

Grozi mu 5 lat więzienia.

źródło: policja.gov.pl

 Dramat na stadionie w Moskwie! Zginęło co najmniej 350 osób!

Dramat na stadionie w Moskwie! Zginęło co najmniej 350 osób!

Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018 został oficjalnie rozpoczęte. Podczas dzisiejszego meczu otwarcia niewiele osób wspomniało tragedię, która wydarzyła się 36 lat temu na tym stadionie.

O tragedii nie było głośno, wszystko przez radzieckie władze, które trzymały ją w sekrecie. Okazuje się, że w październiku 1982 roku na stadionie w Moskwie zginęło ok 350 kibiców. To największy dramat w historii piłki nożnej, dopiero po siedmiu latach wszystko wyszło na jaw.

Do dzisiaj jednak nie wyjaśniono szczegółów zdarzeniaMałopolskie: Martwy mężczyzna z licznymi obrażeniami głowy! Są podejrzenia….

Małopolskie: Martwy mężczyzna z licznymi obrażeniami głowy! Są podejrzenia….

Pod Gorlicami przy ul. Targowej znaleziono ciało 52-latka leżącego na chodniku w kałuży krwi. Mężczyzna miał liczne obrażenia głowy, zmarł przy reanimacji. Prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie tajemniczego zgonu. 

Martwego mężczyznę znalazła mieszkanka Moszczenicy, wezwała pomoc. Przed przyjazdem karetki przechodzący obok mężczyzna, zbadał puls 52-latka, który jeszcze żył.  Gdy przyjechała pomoc mężczyzna przestał oddychać. Mimo reanimacji, mężczyzna zmarł.

Mundurowi zabezpieczyli ślady miejsca zdarzenia. Tragedią zajmie się prokuratura. Śledczy zbadają czy mężczyzna uderzył się w głowę w wyniku upadku czy został przez kogoś pobity.

W piątek zostanie wykonana sekcja zwłok.

źródło: wp.plDramatyczny wypadek w Cieszynie. Są ofiary

Dramatyczny wypadek w Cieszynie. Są ofiary

Pojazd zderzył się z ciężarówką. Kobieta kierująca samochodem osobowym zginęła na miejscu.

Wszystko wydarzyło się  na ulicy Frysztackiej w Cieszynie. Auto ciężarowe jechało od strony Pogwizdowa w kierunku Cieszyna. Nagle na jego pasie ruchu pojawiła się toyota yaris. Pojazdy zderzyły się ze sobą.

W wyniku kraksy zginęła kobieta, która jechała osobówką. Jej pasażerka przebywa w szpitalu, jest w ciężkim stanie. Kierowca tira wyszedł z wypadku bez obrażeń.

źródło: o2.pl, foto: Facebook