niedziela, Wrzesień 9Podkarpackie: Makabryczny, tajemniczy wypadek! Są ofiary, z auta została kupa złomu

Podkarpackie: Makabryczny, tajemniczy wypadek! Są ofiary, z auta została kupa złomu

Do wstrząsającego wypadku doszło w miejscowości Jagiełła koło Przeworska na Podkarpaciu. Audi roztrzaskało się na drzewie. W wypadku zginął 20-letni kierowca.

20-latek jechał rozpędzonym autem sam. Z niewiadomych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem. Auto zjechało na pobocze i uderzyło w drzewo. Siła uderzenia była okropna, o czym świadczy mocno zmiażdżony samochód. Kierowca był uwięziony w stercie blach.  – Aby go wydobyć strażacy musieli, kawałek po kawałku, rozcinać wrak przy pomocy narzędzi hydraulicznych – relacjonuje kpt. Marcin Lachnik z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Przeworsku.

Prokuratura i policja wyjaśniają okoliczności sprawy.

źródło: fakt.pl, foto: Policja PrzeworskŁódź: 4-latek wypadł z szóstego piętra! Nieszczęśliwy wypadek czy…?

Łódź: 4-latek wypadł z szóstego piętra! Nieszczęśliwy wypadek czy…?

Do dramatycznego wypadku doszło na osiedlu Dąbrowa w Łodzi. Mimo natychmiastowej interwencji i reanimacji, chłopiec zmarł na miejscu.

Do zdarzenia doszło w sobotę ok godziny 16 w wieżowcu przy ul. Felińskiego na osiedlu Dąbrowa. W momencie wypadku w mieszkaniu była babcia dziecka i konkubent matki dziecka.

Konkubent był pod wpływem alkoholu, babcia była trzeźwa.

Wszczęto śledztwo w sprawie.

 

 11-letnia terrorystka ZAŁATWIŁA SWOICH RODZICÓW! Gdy policja przyjechała na miejsce, nie mogła uwierzyć

11-letnia terrorystka ZAŁATWIŁA SWOICH RODZICÓW! Gdy policja przyjechała na miejsce, nie mogła uwierzyć

Ta interwencja bardzo zaskoczyła policjantów. Funkcjonariusze na sygnale przyjechali do domu w Anglii, w którym doszło do ataków przemocy. Okazało się, że rodzice nie mogli sobie poradzić z 11-letnią córką, której dali szlaban na telewizję.

W czwartek wieczorem małżeństwo zgłosiło „awanturę z użyciem przemocy” podaje Daily Mail. W czasie zgłoszenia połączenie zostało przerwane, więc policjanci pędzili na sygnale do miejsca zgłoszenia w środkowej Anglii, myśląc, że czyjeś zdrowie, a może nawet życie jest zagrożone.

Na miejscu okazało się, że rodzice nie pozwolili córce obejrzeć ulubionego serialu. Nastolatka wpadła w szał, a jej rodzice nie mogli sobie z nią poradzić.

źródło: wp.plŚląsk: Oblewali ofiarę wrzątkiem, wybili jej zęby i obcieli włosy! Zwyrodnialcy znęcali się nad współlokatorką przez…

Śląsk: Oblewali ofiarę wrzątkiem, wybili jej zęby i obcieli włosy! Zwyrodnialcy znęcali się nad współlokatorką przez…

Współlokatorzy zgotowali kobiecie prawdziwy koszmar. Po ok. miesiącu wspólnego mieszkania zaczęli się nad nią znęcać i grozili. Wybili ofierze zęby, obcięli włosy, przypalali papierosami i oblewali wrzątkiem. 

W związku ze sprawą zatrzymano 35-letniego mężczyznę oraz 58-letnią kobietę. – Cały proceder wyszedł na jaw dopiero w momencie, gdy 41-latka trafiła do szpitala ze złamaniami, powybijanymi zębami oraz oparzeniami – wyjaśnia kom. Ilona Golec z ząbkowickiej policji. – Okazało się, że ofiara mieszkała razem ze swoimi oprawcami – dodaje.

Ofiara była bita, kopana, przypalana papierosami, a nawet parzona wrzątkiem. Obcięto jej włosy, złamano rękę i powybijano zęby.

– Okazało się, że zatrzymany mężczyzna był już w przeszłości karany za podobne przestępstwo – zaznacza kom. Golec. Decyzją sądu oboje trafili na 3 miesiące do tymczasowego aresztu.

źródło: fakt.pl