poniedziałek, Grudzień 24



Podlasie: Trzy osoby spłonęły żywcem! Jak doszło do dramatu?

Podlasie: Trzy osoby spłonęły żywcem! Jak doszło do dramatu?

Do dramatu doszło we wtorek wieczorem, na krajowej „ósemce” w pobliżu miejscowości Suchowola. Samochód osobowy zderzył się z tirem, a później stanął w płomieniach. Nikogo nie udało się uratować.

– Nasze wstępne ustalenia wskazują, że osobówka najprawdopodobniej złapała w pewnym momencie prawe pobocze a potem zjechała na lewy pas, którym z przeciwka jechała ciężarowa -powiedział dla portalu echodnia.eu nadkomisarz Tomasz Krupa. – Po zderzeniu audi zapaliło się – tłumaczy.

Trzy osoby z samochodu osobowego, spłonęły żywcem. Policja ustala ich tożsamość. Kierowca tira wyszedł bez szwanku.

źródło: echodnia.eu





Strzelanina w podwarszawskich Ząbkach! To były sceny niczym z filmu sensacyjnego!

Strzelanina w podwarszawskich Ząbkach! To były sceny niczym z filmu sensacyjnego!

Poszukiwani są gangsterzy, którzy strzelali do siebie w nocy z wtorku na środę w podwarszawskich Ząbkach. Jak podaje RMF24 padło kilkanaście strzałów, możliwe, że z broni maszynowej.

Najprawdopodobniej były to porachunki gangsterskie. Policje zawiadomili świadkowie, którzy usłyszeli strzały broni. Zabezpieczono wszystkie ślady. Znaleziono kilka łusek, na których podstawie zostaną przeprowadzone badania balistyczne, by określić jakiej broni używano.

W okolicy nie trafiono na ślady krwi. Gangsterzy uciekli z miejsca zdarzenia. Sprawdzane są szpitale czy nikt nie trafił z ranami postrzałowymi.

źródło: RMF24

 





Tego w Polsce jeszcze nie było! Czekoladowa droga, jeżdżą po niej auta!

Tego w Polsce jeszcze nie było! Czekoladowa droga, jeżdżą po niej auta!

Na trasie Warszawa-Poznań, miedzy Wrześnią a Słupcą wywróciła się cysterna przewożąca czekoladę. Kierowcy muszą być przygotowani na duże utrudnienia w ruchu.

Służby muszą usunąć z drogi nie tylko pojazd, ale także czekoladę, po której poruszanie się jest bardzo niebezpieczne.Oba pasy są zablokowane.

Kierowcy mogą skorzystać z objazdu drogą krajową numer 92. Jadąc z Poznania do Warszawy, trzeba zjechać z A2 we Wrześni. Jadąc w przeciwnym kierunku mogą zjechać z autostrady w Słupcy.

źródło: wp.pl, foto: pixabay.com





Po mocno zakrapianej imprezie koledzy UGOTOWALI 29-letniego Marcina!

Po mocno zakrapianej imprezie koledzy UGOTOWALI 29-letniego Marcina!

Było ich pięciu, mocno imprezowali w weekend majowy. Nad ranem trzeba było się rozstać i iść do domu. Koledzy wrzucili do bagażnika 29-letniego Marcina K., który się w nim ugotował. 

Podwieźli kolegę pod domu i wyrzucili jego ciało, nikt nie miał pojęcia, że mężczyzna nie żył. Do zdarzenia doszło w małej wsi Stróża w województwie małopolskim.

O Piątej nad ranem Marcina znaleźli rodzice, z przerażeniem stwierdzili, że ich syn nie żyje. Śledczy szybko odtworzyli wydarzenia z tragicznej nocy. Koledzy Marcina usłyszeli zarzuty nieudzielenia pomocy człowiekowi, którego życie było zagrożone. Trzech z nich przyznało się do winy.

źródło: se.pl