poniedziałek, Wrzesień 10Policja odkryła 11 ciał wiszących u sufitu! Wszystkie miały zawiązane oczy!

Policja odkryła 11 ciał wiszących u sufitu! Wszystkie miały zawiązane oczy!

Na przedmieściach stolicy Indii, Delhi, znaleziono 11 ciał. 10 ofiar wisiało u sufitu i miało zawiązane oczy, 11 ofiara – 70 letnia kobieta leżała na podłodze. 

Indyjska policja poinformowała, że wszyscy byli członkami jednej rodziny i razem mieszkali. Ciała zostały przewiezione do zakładu medycyny sądowej, w celu dokonania sekcji zwłok.

Funkcjonariusze badają, czy było to zbiorowe samobójstwo czy doszło do zabójstwa. Wiadomo też, że w ciałach siedmiu kobiet i czterech mężczyzn nie znaleziono pocisków z broni palnej. Nie znaleziono też niczego co by mogło sugerować samobójstwo.

źródło: RMF24

 3-letnie dziecko ZABIŁO 64-latka!

3-letnie dziecko ZABIŁO 64-latka!

Do wypadku doszło na terenie jednej z posesji przy ul. Sońskiej w Ciechanowie. 3-letnia dziewczynka uruchomiła auto, które uderzyło w 64-latka, przyciskając go do ściany budynku. Mężczyzna zginął na miejscu.

64-letni mężczyzna i dziadek dziewczynki myli samochód. 3-latka siedziała w środku auta i uruchomiła go. Mężczyzna został przyciśnięty do ściany budynku.

W momencie wypadku kluczyki były w stacyjce, a uto było na biegu. Sprawą zajęła się prokuratura. Prawdopodobnie postępowanie będzie prowadzone w kierunku nieumyślnego spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym.Pomorskie: Pościg niczym z filmu sensacyjnego! Padły strzały!

Pomorskie: Pościg niczym z filmu sensacyjnego! Padły strzały!

​To był pościg niczym z filmu sensacyjnego. Doszło do niego w gminie Osieczna na Pomorzu. Policjanci z Czerska zatrzymali poszukiwanego, agresywnego 42-latka. Podczas akcji padły strzały. 

42-latek miał odbyć karę m.in za podpalenia i oszustwa. Gdy policja zapukała do jego drzwi, mężczyzna najpierw na ich widok rzucił wiadrem, następnie zamknął się w domu i wyskoczył przez okno. Gdy go schwytano, szaleniec próbował odebrać funkcjonariuszom broń. By temu zapobiec policja oddała kilka strzałów. Trafiony w nogę mężczyzna nadal się bronił.

Mężczyzna został w końcu schwytany. Trafi do więzienia za dotychczasowe przestępstwa i usłyszy kolejne zarzuty za czynną napaść na funkcjonariuszy.

źródło: RMF24Świetna wiadomość dla kierowców! Już NIE DOSTANIESZ MANDATU

Świetna wiadomość dla kierowców! Już NIE DOSTANIESZ MANDATU

Zarząd Główny NSZZ Policjantów 27 czerwca podjął decyzję o rozpoczęciu ogólnopolskiej akcji protestacyjnej. W rozporządzeniu zapisano, że od 10 lipca, policja nie będzie wystawiać mandatów.

Policjanci od dnia 10 lipca będą jedynie pouczać. Na wrzesień zaplanowano także manifestację w Warszawie. Policjanci oznajmili, ze są gotowi do rozmów ze stroną rządową, a protest potrwa do chwili podpisania porozumienia dającego gwarancję realizacji postulatów.

Policjanci chcą:

  • wzrostu uposażeń o 650 złotych,
  • powrotu do systemu emerytalnego sprzed 2012 roku,
  • pełnopłatnego zwolnienia lekarskiego,
  • lepszych warunków płacowych za nadgodziny i służbę w dni ustawowo wolne od pracy

źródło: se.pl