niedziela, Grudzień 23POLICJA ROZBIŁA GANG KRYMINALISTÓW-MILIONERÓW! ZOBACZ NA CZYM SIĘ DOROBILI!

POLICJA ROZBIŁA GANG KRYMINALISTÓW-MILIONERÓW! ZOBACZ NA CZYM SIĘ DOROBILI!

Jej szefowie mogli na tym procederze zarobić milion złotych. Na Dolnym Śląsku policjanci oraz CBŚP rozbili zorganizowaną grupę przestępczą, która zajmowała się handlem ludźmi i sutenerstwem.

Wśród zatrzymanych 8 osób znajdują się 3 kobiety.
Grupa była rozpracowywana przez mundurowych od 2015 r., a jej członkowie zajmowali się handlem ludźmi, nakłaniali do prostytucji oraz wręcz zmuszali do jej uprawiania.

– Do pracy werbowano kobiety w trudnej sytuacji finansowej, a zdarzało się też, że stosowano wobec nich przemoc fizyczną. Po każdej wykonanej usłudze dziewczyny zatrudniane w agencji towarzyskiej zmuszane były do rozliczeń finansowych – podała rzecznik CBŚP kom. Iwona Jurkiewicz.

Ciekawe rzeczy znaleziono w mieszkaniach zatrzymanych osób; broń palna, paralizator, marihuana oraz kij baseballowy.

Zabezpieczono także 160 tys. zł.

Śledztwo ws. działalności grupy prowadzi dolnośląski wydział Prokuratury Krajowej we Wrocławiu. Prokuratorzy z tego wydziału postawili zatrzymanym zarzuty związane z kierowaniem i udziałem w zorganizowanej grupie przestępczej, handlem ludźmi, czerpaniem korzyści z cudzego nierządu, posiadaniem broni palnej i znacznej ilości narkotyków.

źródło: rmf24.pl

ZOBACZ film z katastrofy rosyjskiego samolotu! Nikt nie przeżył!

ZOBACZ film z katastrofy rosyjskiego samolotu! Nikt nie przeżył!

W sieci opublikowano pierwsze filmy i zdjęcia z miejsca katastrofy samolotu Antonow An-148, który rozbił się tuż po starcie z moskiewskiego lotniska. Na pokładzie było 71 osób, w tym sześciu członków załogi. Jak podają media, nikt nie przeżył. Trwa wyjaśnianie przyczyn katastrofy. W rosyjskiej prasie pojawiły się informacje, że samolot mógł się rozpaść już w powietrzu.

 

ZŁODZIEJ-MATEMATYK ŹLE OBLICZYŁ WARTOŚĆ ŁUPÓW I PÓJDZIE DO PIERDLA! NIE WYROBIŁ SIĘ W LIMICIE BO NIE DOLICZYŁ ZWYKŁEGO…

ZŁODZIEJ-MATEMATYK ŹLE OBLICZYŁ WARTOŚĆ ŁUPÓW I PÓJDZIE DO PIERDLA! NIE WYROBIŁ SIĘ W LIMICIE BO NIE DOLICZYŁ ZWYKŁEGO…

Niejaki Michał P. (19 l.) z Lublina mocno wierzył w swoje umiejętności matematyczne. Młody chłop wykorzystywał je podczas swoich „zakupów” w sklepach.

Otóż złodziejaszek wypracował sobie niezły sposób na kradzież. Wchodził do sklepu, robił zakupy na kwotę nie wyższą, niż 420 zł, pochodził do drzwi wyjściowy, a gdy te się otwierały, natychmiast dawał nogę z łupami!

Skrupulatny złodziejaszek dobrze wiedział, że w przypadku niepowodzenia, będąc przyłapanym na kradzieży nie wyższej, niż na kwotę 420 zł, grozi mu zaledwie mandat. Przekroczenie owej kwoty choćby o kilka groszy groziłoby mu już odsiadką w pierdlu.

Niestety tym razem złodziejaszek z zacięciem matematycznym przeholował. Był tak zaaferowany próbą wyjścia ze sklepu, że nie zauważył, iż wózek, w którym wywoził swoje łupy też ma jakąś wartość.

Niestety z matematyki okazali się lepsi funkcjonariusze, którzy zatrzymali go podczas ostatniej takiej próby „zakupów”. Otóż po zsumowaniu łupów złodziejaszka do wartości skradzionych przedmiotów dodano także ów wózek, którym Michał P. chciał wywieźć zakupy ze sklepu. Teraz czeka go najprawdopodobniej paka.

Soloneza czas zacząć!

źródło: fakt.pl

TO NIE JA! TO MAGICZNY WĄŻ! – JAK NIGERYJSKI URZĘDAS ZAIWANIŁ GRUBĄ FORSĘ!

TO NIE JA! TO MAGICZNY WĄŻ! – JAK NIGERYJSKI URZĘDAS ZAIWANIŁ GRUBĄ FORSĘ!

Urzędnik państwowy w Nigerii oskarżył „duchowego” węża o kradzież ponad 100 tys. USD, które były trzymane w jego sejfie. Takie rzeczy tylko w Afryce!

 

Opinia społeczna w Nigerii jest oburzona tłumaczeniem jednego z urzędasów, z którego sejfu zniknęło ponad 100 tys. USD.

Fundusze należały do urzędu JAMB, zajmującego się rejestrowaniem chętnych do dostania się na uczelnie wyższe w kraju.

Urzędnik w którego sejfie znajdowały się pieniądze wyznał, iż jego gosposia wraz z jednym z pracowników przyznali się do kradzieży pieniędzy przy pomocy „duchowego” węża, który sprawił, że forsa zniknęła w magiczny sposób. Nie wiadomo, czy pomocny spirytualny gad był tworem białej, czy tez czarnej magii.

Nigeryjczycy nie zostawili suchej nitki na tłumaczeniu żałosnego urzędasa i pytają, jak to się stało, że drapieżny wąż pożarł grubą forsę i pogardził jednocześnie urzędasem utuczonym na państwowym stołku.

Władze prowadzą śledztwo w sprawie, a gdy rzekomy „duchowy”, magiczny wąż zostanie złapany, na pewno zostanie solidnie ukarany.

Kpiący rodacy tępego urzędasa twierdzą, że był to zapewne ten sam wąż, który skusił Ewę w Raju…

źródło: africanews.com