sobota, Marzec 17

Po co w Polsce kontrwywiad ? Ważne wyjaśnienie Wrońskiego

Po co w Polsce kontrwywiad ? Ważne wyjaśnienie Wrońskiego

Piotr Wroński w mocnych słowach analizuje obecny kontrwywiad w Polsce i zadaje mnóstwo ważnych pytań ? Zobacz


 

 Dramat w Kamiennej Górze. 22-latek zabił niemowlaka, bo …

Dramat w Kamiennej Górze. 22-latek zabił niemowlaka, bo …

Policja zatrzymała 22-letniego mężczyznę z Kamiennej Góry na Dolnym Śląsku, który opiekując się swoim 9-miesięcznym siostrzeńcem dwa razy upuścił go na podłogę. Dziecko po drugim upadku stracił przytomność i zmarło w szpitalu.


Kto poinformował szpital by przysłało karetkę do domu, gdzie opiekował się zmarłym niemowlakiem, tego na razie nie wiadomo. Jedno jest pewne: gdy pogotowie przywiozło niemowlaka do szpitala w Kamiennej Górze, tam nie stwierdzono zewnętrznych urazów. Dziecko trafiło do szpitala w Legnicy, gdzie lekarze wykryli krwiak i podjęli operację.

 

Niestety było już dla dziecka za późno. Malec zmarł.

Na razie nie ma więcej informacji .

 

kol/RMF FMAle jazda! Celebrytka z „Taniec z gwiazdami” była mózgiem mafii! Szokujące ustalenia prokuratury!

Ale jazda! Celebrytka z „Taniec z gwiazdami” była mózgiem mafii! Szokujące ustalenia prokuratury!

Kobieta potrafi! Tak można opisać sylwetkę Izabeli M., od kilku lat żyjącej w blasku reflektorów. Brylowała w „Tańcu z gwiazdami”, „Kawalerze do wzięcia”. Prężyła nagie ciało przez fotografami z Playboya i CKM-u. Dziś Celebrytka jest podejrzana o udział w gangu „chińskich wnuczków” i wyłudzenie od mieszkańców Chin blisko 4 milionów złotych.

Modelka nie przyznała się do winy. Jak wyjaśniła swój udział w gangu wnuczków na razie nie wiadomo, bo prokuratorzy nie ujawniają tego co powiedziała. Na dłuższe rozmowy o sprawie na razie nie mają czasu, bo piątkowego przedpołudnia cały gmach Prokuratury Okręgowej zamienił się w swoiste China Town. Czwartkowej nocy specjalny autobus przywiózł do Lublina 48 podejrzanych Chińczyków. To oni pracowali w stworzonych przez modelkę i jej kompanów „call center”. W kilku luksusowych willach pod Warszawą, w prowizorycznych zrobionych z kartonowych pudeł boksach, przez cały czas dzwonili do swojego kraju. Okazało się bowiem, że wymyślona przez naszych rodaków metoda „na wnuczka” i „na policjanta” trafiły na bardzo podatny grunt.
Polska kobieta potrafi!
sjk/fakt.plNigdy tego nie jedz w okresie zimowym! Ośmioro dzieci straciło przez to życie!

Nigdy tego nie jedz w okresie zimowym! Ośmioro dzieci straciło przez to życie!

Ośmioro dzieci zmarło na północy Madagaskaru z powodu zatrucia pokarmowego spowodowanego spożyciem mięsa z objętego ochroną żółwia morskiego – poinformowała agencja AFP. Spożycie żółwi morskich i 24 innych gatunków ryb w okresie od listopada do marca jest formalnie odradzane przez służby sanitarne Madagaskaru. Powód? W tym czasie algi, którymi żywią się niektóre morskie gatunki wydzielają toksyczne substancje.


„27 osób zatruło się 8 i 9 stycznia po zjedzeniu żółwia morskiego, z czego osiem zmarło.” – poinformował w oficjalnym komunikacie miejscowy minister zdrowia Borohany Saïd.

Spożycie żółwi morskich i 24 innych gatunków ryb w okresie od listopada do marca jest formalnie odradzane przez służby sanitarne Madagaskaru. W tym czasie algi, którymi żywią się niektóre morskie gatunki wydzielają toksyczne substancje, które mogą być śmiertelnie niebezpieczne dla człowieka. W grudniu, w tym samym regionie, osiem osób zmarło z powodu zatrucia pokarmowego wywołanego spożyciem sardynek.
hj/fakt.pl