środa, Wrzesień 12POMODLIŁ SIĘ, pomodlił, a potem UKRADŁ…! ZOBACZ świątobliwego ZŁODZIEJA, który z KOŚCIOŁA ukradł… (VIDEO)

POMODLIŁ SIĘ, pomodlił, a potem UKRADŁ…! ZOBACZ świątobliwego ZŁODZIEJA, który z KOŚCIOŁA ukradł… (VIDEO)

Śląska Policja udostępniła nagranie z nietypowego zdarzenia!

 

7 stycznia 2018 r. do katowickiego kościoła przy ulicy Mieszka I wszedł mężczyzna. Przystanął na chwilę, jakby w modlitewnej zadumie. Jednak gdy zorientował się, że faktycznie kościół jest pusty, zbliżył się do stoliczka. Zabrał lichtarz, schował go pod kurtkę i wyszedł ze świątyni.

 

Wartość 50-letniego lichtarza szacowana jest na 2 tys. złotych. Obecnie Policja poszukuje złodzieja i dlatego udostępnia nagranie z kradzieży.

 

Jeśli ktoś rozpoznał złodzieja, powinien zgłosić ten fakt dzwoniąc pod numer tel. 32 200 2555, 32 200 2961, 32 200 2421 lub 112. Policjanci gwarantują anonimowość!

 

 

źródło: slaska.policja.gov.plDramat podczas zawodów lekkoatletycznych! Sędzia zginął na miejscu od … kuli!

Dramat podczas zawodów lekkoatletycznych! Sędzia zginął na miejscu od … kuli!

Czeski portal przekazał komentarz od dyrektora imprezy – Martina Svobody, wg niego, to był „niefortunny wypadek”. Próba pchnięcia kulą miała wyglądać dość standardowo. Jeden z młodszych zawodników podszedł do swojej próby i pchnął kulę na skraju sektora wyznaczonego do lotu. Stał tam sędzia, który próbował w ostatniej chwili odskoczyć. Arbitrowi jednak nie udało się i kula trafiła go w klatkę piersiową. Przy rannym, natychmiast pojawili się zawodnicy i lekarze.

Jedna z osób, która brała udział w zdarzeniu przekazała„Widzieliśmy, że nie oddycha i nie bije jego serca, więc natychmiast go reanimowaliśmy” . Mężczyzny nie udało się jednak uratować, reanimacja nie odniosła skutku. Svoboda powiedział, że na zawodach tego typu od czasu do czasu dochodzi do różnych wypadków i urazów podczas gdy przyrządy wykorzystywane w różnych dyscyplinach opuszczają wyznaczony do tego sektor, jednak ta nieszczęśliwa próba, wykonana była w określonym, przeznaczonym do tego sektorze.

Po tragedii, organizatorzy zakończyli zawody.

 ss

Źródło: sport.aktualne.czTragiczny finał MORSOWANIA! Podczas ZIMOWEJ przeprawy przez WISŁĘ w SANDOMIERZU jeden z uczestników…

Tragiczny finał MORSOWANIA! Podczas ZIMOWEJ przeprawy przez WISŁĘ w SANDOMIERZU jeden z uczestników…

Zimowa przeprawa przez Wisłę w Sandomierzu cieszyła się w tym roku sporym zainteresowaniem. Chętnych do udziału było aż 49 osób.

 

Uczestnicy imprezy mieli do pokonania ok 200-250 metrów co trwa raptem kilka minut, ale odbywa w wodzie o temperaturze ok 1,5 stopnia! Jednak dla większości morsów, przeprawa przez Wisłę to wspaniałe przeżycie, które dodaje adrenaliny.

Niestety w tym roku dla jednego z uczestników zakończyło się tragedią. 71-letni mieszkaniec Rzeszowa pod koniec dystansu miał problemy z dalszym poruszaniem się. Sytuację natychmiast dostrzegli ratownicy, którzy wyciągnęli pływaka z wody i wciągnęli do łodzi. Mężczyzna zemdlał. Na brzegu prowadzono godzinną akcję reanimacyjną, jednak mężczyzna zmarł. Sprawę bada Policja.To musisz koniecznie zobaczyć! Najlepszy specjalista w Polsce mówi jak tworzy się profile kryminalne!

To musisz koniecznie zobaczyć! Najlepszy specjalista w Polsce mówi jak tworzy się profile kryminalne!

Dariusz Loranty w swojej WYWIADOWNI rozmawia z jednym z najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie w Polsce, Janem Gołębiowskim – twórca profilowania kryminalnego. Bohater wywiadu ma za sobą najlepsze szkolenia w najlepszych agencjach na świecie. 

Kim jest profiler? „To osoba, która zajmuje się sporządzaniem profili kryminalnych, inaczej sporządzanie portretów psychologicznych nieznanych sprawców przestępstw”.

POSŁUCHAJ JAK STWORZYĆ NAPRAWDĘ DOBRY PORTRET KRYMINALNY! BEZCENNE!