sobota, Grudzień 22Popularna sieć supermarketów będzie sprzedawała marihuanę! Zaskakujące gdzie będzie można kupić ten specyfik!

Popularna sieć supermarketów będzie sprzedawała marihuanę! Zaskakujące gdzie będzie można kupić ten specyfik!

Wielu sympatyków tej zielonej rośliny walczy o legalizację marihuany w Polsce. Szansę na wygranie tej walki są niewielkie. W niektórych rejonach Europy można dostać ją legalnie, m.in w Szwajcarii na półkach Lidla. 

Sieć sklepów zapewnia, że proces produkcji marihuany, wykorzystywanej w sprzedawanych przez sieć produktach, opiera się na zrównoważonym rolnictwie. Co za tym idzie, nie dodawane są do niej żadne substancje chemiczne, syntetyczne i modyfikowane genetycznie. Dodatkowo, produkt nie jest odurzający, a ma działania relaksujące i przeciwzapalne.

Produkt może kupić, każdy kto skończył 18 lat.

źródło: fakt.pl

Diametralna zmiana pogody na koniec majówki! Zobacz gdzie wystąpią PRZYMROZKI!

Diametralna zmiana pogody na koniec majówki! Zobacz gdzie wystąpią PRZYMROZKI!

Miał być deszcz i załamanie pogody, tymczasem jak do tej pory majówka mijała bardzo pogodnie. 

Synoptycy z IMGW podają, że w piątek w nocy będzie pogodnie, ale chłodno. Najniższa temperatura będzie na północy kraju, gdzie termometry wskażą nawet 2 stopnie Celsjusza. Na Pomorzu, w Wielkopolsce i na Mazurach mogą wystąpić przymrozki, do minus jednego stopnia.

W sobotę na przeważającym obszarze kraju zapowiada się pogodny, słoneczny i bez opadów. Termometry wskażą od 17 do 20 st na plusie.

Przez całą niedzielę w całym kraju będzie pogodnie i słonecznie. Chłodniej będzie na przedgórzu, tam do 15 do 18 stopni na plusie. W ciągu dnia termometry wskażą od 19 do 21 stopni.

źródło: IMGW

 

 

 

„Odciąłem mu rękę, a później język. Nie żałuję tego co zrobiłem!” Morderca opowiada…

„Odciąłem mu rękę, a później język. Nie żałuję tego co zrobiłem!” Morderca opowiada…

Był muzułmaninem stał się płatnym zabójcą i zdrajcą. W wywiadzie z BBC dżihadysta z Rakki opowiedział o drodze, jaką przeszedł na skutek wojny w Syrii i zbrodniach, których się dopuścił. Wyznaje, że zabijał by przeżyć. Zabił ponad sto osób w walkach przeciwko reżimowi i Państwu Islamskiemu i nie żałuje tego. 

Przyznał, że gdy zaczynała się syryjska rewolucja, on był „raczej religijny ale niezbyt restrykcyjny”. Aby zdobyć broń, porywał żołnierzy syryjskiej armii, za których następnie brał okup. Często też współpracował z kobietami, aby zwabić ich mężów.

Mężczyzna jakiś czas przebywał w więzieniu, gdy z niego wyszedł poszukiwał strażnika, który torturował go w czasie odsiadki. Chciał się zemścić. Najpierw odciął mu rękę rzeźniczym nożem, później wyciągnął język i obciął nożyczkami. Kat wyznawał, że ciągle nie był usatysfakcjonowany i zabił ofiarę dopiero gdy zaczęła go o to błagać. To było jego pierwsze morderstwo. Dodał, że w tym samym czasie stracił wiarę w rewolucję, a zaczął walczyć o przetrwanie – jako zabójca działający na zlecenie tzw. Państwa Islamskiego.

Mężczyzna przeszedł serię szkoleń, które uczyły go zabijać. Przyznał, że nie żałuje swoich dokonań.

źródło: BBC, foto: pixabay.com

 

 

 

Wojna Maryli Rodowicz z byłem mężem! Artystka ma wysokie żądania! Chce od byłego…

Wojna Maryli Rodowicz z byłem mężem! Artystka ma wysokie żądania! Chce od byłego…

Miało być kulturalnie i bez rozgłosu, a będzie burzliwe rozstanie. Teoretycznie wszystko było poukładane. Maryla miała zostać w willi w Konstancinie pod Warszawą i dostawać pieniądze na utrzymanie domu. Oprócz tego przejęła część majątku, którego dorobiła się wraz z mężem Andrzejem Dużyńskim. Artystka stwierdziła jednak, że korzystniej byłoby dla niej dostać z góry kilka milionów. 

Mąż gwiazdy stwierdził w rozmowie z portalem se.pl, że nie dostał nawet szansy na rozmowę. Żona wolała udzielać wywiadów dziennikarzom, a nie rozmawiać z byłym. Najpierw obiecała, że nie będzie handlować swoją prywatnością później okazało się inaczej.

-Czytam o sobie rzeczy, które są chwytami poniżej pasa. Mam tego dość, czy ja opowiadam o tym, jakie wady Maryli znosiłem przez całe życie? Nie, bo to nasza prywatna sprawa! – denerwuje się biznesmen.

Maryla niejednokrotnie podkreślała, że byłą zdradzana, a w takiej sytuacji rozwód jest konieczny. Se.pl informuje, że piosenkarka chce zamiast comiesięcznych przelewów jednego, konkretnego w wysokości kilku milionów.

źródło: se.pl