wtorek, Wrzesień 11Poszła na randkę z TINDERA, znaleziono ją MARTWĄ.

Poszła na randkę z TINDERA, znaleziono ją MARTWĄ.

    Sydney Loofe zaginęła w Listopadzie. Na facebooku posty o jej zniknięciu miały miliony udostępnień. Kilka tygodni po zaginięciu, policja znalazła ciało 24-letniej Amerykanki w pobliżu jej domu. Śledczy podejrzewają, że została zamordowana.

 

faceboook Sydney Loofe

 

Ostatnią informacją o dziewczynie tuż przed jej zaginięciem była informacja podana na snapchacie o tym, że wybrała się na randkę z Tindera z nowopoznaną kobietą. Okazało się, że była to 23-letnia Bailey Boswell, którą policja zatrzymała. Zatrzymano także 51-letniego współlokatora Boswell, Aybrey’a Traila. Oboje mają stać za „nieczystą grą”, jednak FBI nie chce ujawniać więcej szczegółów – donosi BBC.

 

Zatrzymani wypierają się morderstwa, w dniu zaginięcia rzekomo odwieźli kobietę do jej domu, a o zaginięciu dowiedzieli się dopiero z Facebooka. Policja ustala kolejne informacje w tej sprawie.

 

PJ

źródło: www.usatoday.com, bbc.com, unsplash.comZaatakowali w metrze niewinnych ludzi! Grozili nożem i kazali przepraszać za…

Zaatakowali w metrze niewinnych ludzi! Grozili nożem i kazali przepraszać za…

Do tego szokującego zdarzenia doszło w październiku w londyńskim metrze. Dwóch mężczyzn w wagonie metra zaczęła ubliżać jadącemu na bal maskowy 19- latkowi oraz nazywać go gejem. Jednak potyczki słowne szybko wywołały agresję u dwóch napastników. Zaczęli grozić mężczyźnie nożem i kazali mu przepraszać za to że jest gejem. Podduszali do momentu aż nie usłyszeli tego co chcieli. Podczas ataku zabrali też telefon 19- latka. Chłopak jednak odzyskał go po tym jak napastnicy wdali się w bójkę z jego przyjaciółmi. Agresorzy nie oszczędzili nawet podróżującej z grupką przyjaciół dziewczyny, która została uderzona i pchnięta na ziemię.

Policja nadal poszukuje mężczyzn odpowiedzialnych za atak.

źródło: rzeczpospolita, zjdęcie: pixabayKilkuletnie dzieci pozostawione w domu bez opieki! Gdzie w tym czasie była matka?!

Kilkuletnie dzieci pozostawione w domu bez opieki! Gdzie w tym czasie była matka?!

O mały włos nie doszło do tragedii w gminie Ujazd w województwie łódzkim. Matka zostawiła bez opieki trójkę swoich kilkuletnich dzieci.

Po otrzymaniu przez policję  informacji, że w jednym z mieszkań nie jest sprawowana odpowiednia opieka nad dziećmi, mundurowi udali się pod wskazany adres. Na miejscu zobaczyli rozebrane dzieci wychodzące na balkon. Konieczna była interwencja strażaków, bowiem mieszkanie było zamknięte a w mieszkaniu nie było nikogo dorosłego.

Do mieszkania strażacy weszli przez otwarty balkon. Okazało się, że w wychłodzonym mieszkaniu przebywają dzieci w wieku 9 i 8 lat oraz dwóch 6- latków. Wszyscy byli wyziębieni i głodni. Mundurowi zabrali je do pobliskiego przedszkola, gdzie otrzymali pomoc.

Matka, która po pewnym czasie przyszła po swoje dzieci była nietrzeźwa. Badanie wykazało 0,8 promila alkoholu w jej organizmie. Trójkę dzieci zabrano do szpitala, a najstarsze trafiło do rodzinnego domu dziecka. Policjanci prowadzą czynności by ustalić ile czasu dzieci przebywały bez opieki, a sprawą rodziny zajmie się także sąd rodzinny.

30-latce za narażenie dzieci na utratę zdrowia lub życia może grozić do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: msn.com, zdjęcie: pixabayŻandarmeria Wojskowa zatrzymała byłego szefa Służby Kontrwywiadu Wojskowego!

Żandarmeria Wojskowa zatrzymała byłego szefa Służby Kontrwywiadu Wojskowego!

Informacje o zatrzymaniu gen. bryg. rez. Piotra Pytla pojawiły się dzisiaj rano. Jako pierwsza powiadomiła o tym fakcie żona byłego szefa SKW  w mediach społecznościowych. Potwierdził to także rzecznik Komendanta Głównego ŻW, ppłk Artur Karpienko.

O godzinie 12 Pytel ma zostać przewieziony do prokuratury w Warszawie. Nieoficjalne źródła wskazują, że powodem zatrzymania mogło być niestawienie się w dniu wczorajszym generała w prokuraturze. Podobno Piotr Pytel  źle się czuł.

Byłemu szefowi  Służby Kontrwywiadu Wojskowemu  w ubiegłym roku postawiono zarzut przekroczenia uprawnień w związku ze współpracą z rosyjską Federalną Służbą Bezpieczeństwa. Być może zatrzymanie dotyczy kolejnych zarzutów wobec niego.

źródło: rmf fm, zdjęcie: pixabay