wtorek, Grudzień 25Potrąciła 11-letniego chłopca i uciekła! Trwają poszukiwania. Policja APELUJE!

Potrąciła 11-letniego chłopca i uciekła! Trwają poszukiwania. Policja APELUJE!

Policja apeluje o pomoc w odnalezieniu kobiety, która potrąciła dziecko i nie zatrzymała się aby mu pomóc. Poszkodowany chłopiec zapamiętał, że sprawczyni miała ciemne, długie i kręcone włosy.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek ok godziny 13 na ul Rzecznej w Bielsku-Białej. Kobieta po wypadku natychmiast odjechała.

– Sprawczyni nie zatrzymała się, aby udzielić rannemu pomocy. Dziecko nie odniosło na szczęście poważniejszych obrażeń ciała – relacjonuje Elwira Jurasz z policji w Bielsku-Białej.

Marka i kolor auta nie są znane. Ktokolwiek wie coś na temat tego zdarzenia proszony jest o przekazanie informacji oficerowi dyżurnemu bielskiej komendy pod numer 33 812 12 55 lub najbliższej jednostce policji pod numery 997 i 112.

źródło: wp.pl

Wspaniała wiadomość dla KIEROWCÓW! KONIEC  z mandatami! Sprawdź KIEDY WEJDĄ nowe przepisy i jedź bez stresu!

Wspaniała wiadomość dla KIEROWCÓW! KONIEC z mandatami! Sprawdź KIEDY WEJDĄ nowe przepisy i jedź bez stresu!

Już niedługo nikt nie dostanie mandatu za brak papierowej wersji dowodu rejestracyjnego i OC. Wszystko dzięki systemowi teleinformatycznemu. 

Na ten moment obowiązują przepisy według których, za nieposiadanie tych dokumentów można dostać mandat w wysokości do 250 zł. Zazwyczaj policjanci wymierzają grzywnę w wysokości 50 zł. Po zmianie przepisów grzywna będzie obowiązywała tylko za brak prawa jazdy. Dowód rejestracyjny i polisę OC będzie można sprawdzić poprzez system teleinformatyczny. Trzeba pamiętać, że za granicą te przepisy nie obowiązują.

Przepisy wejdą w życie przed 4 czerwca.  – Zmiana przepisów z pewnością zyskałaby pozytywną ocenę wśród kierowców, ponieważ brak dokumentów wynika często z różnych sytuacji życiowych, jak pośpiech, stres czy roztargnienie, a to nie powinny być powody do karania – przekonują posłowie.

źródło: Dziennik Gazeta Prawna

 

 

 

Podwójna tragedia na pasach! Najpierw śmiertelne potrącenie, które stało się przyczyną drugiego dramatu! Pracujący na miejscu policjant został…

Podwójna tragedia na pasach! Najpierw śmiertelne potrącenie, które stało się przyczyną drugiego dramatu! Pracujący na miejscu policjant został…

23-letni mężczyzna potrącił na przejściu dla pieszych 70-letnią kobietę. Pomimo szybkiej reakcji służb, kobiety nie udało się uratować. Chwilę od tego nieszczęśliwego zdarzenia doszło do kolejnego wypadku. Skręcający na skrzyżowaniu mężczyzna prawie potrącił pracującego na miejscu wypadku policjanta. 

23-latek jadący audi A3, potrącił na pasach 70-letnią kobietę. W momencie zdarzenia nie działała sygnalizacja świetlna. Kobieta została przewieziona do szpitala w Zgierzu, mimo wysiłków lekarza zmarła.

Na miejsce przyjechali funkcjonariusze i doszło do kolejnego wypadku. Kierowca opla, o mały włos potracił jednego z pracujących policjantów. Okazało się, że mężczyzna miał 3,4 promila alkoholu. Za to zdarzenie odpowie przed sądem.

źródło: wp.pl

11-latka URODZIŁA DZIECKO! Wiadomo kto jest ojcem. Wszczęto postępowanie w tej sprawie

11-latka URODZIŁA DZIECKO! Wiadomo kto jest ojcem. Wszczęto postępowanie w tej sprawie

11-latka urodziła dziecko, którego ojcem jest jej 14 brat. Policja z Murcii w Hiszpanii wszczęła śledztwo w tej sprawie. 

Dziewczynka trafiła do szpitala z natarczywym bólem brzucha. Rodzice myśleli, że dziewczynka zjadła coś nieodpowiedniego i dlatego pojawiły się bóle. Na miejscu okazało się, że dziewczynka jest w ciąży. Badania wykazały, że ojcem dziecka jest jej o trzy lata starszy bart.

Policja wszczęła śledztwo w tej sprawie. Chłopiec nie zostanie ukarany, ponieważ hiszpańskie prawo stanowi, że w przypadku współżycia osób w podobnym wieku sąd może odstąpić od kary.

Po porodzie 11-latka i jej dziecko są w dobrym stanie.

źródło: se.pl, foto: pixabay.com