niedziela, Grudzień 23Prawdziwy pościg na naszych drogach! Brawurowa ucieczka zakończona w rowie! ZOBACZ NAGRANIE!

Prawdziwy pościg na naszych drogach! Brawurowa ucieczka zakończona w rowie! ZOBACZ NAGRANIE!

 Na terenie powiatu Skarżyskiego doszło do pościgu.  19-letni kierowca BMW, próbując uniknąć spotkania z policjantami, popełnił 29 wykroczeń drogowych z łączną sumą 167 punktów karnych. Szalona jazda młodego mężczyzny zakończyła się groźnie wyglądającą kolizją drogową. Całość zdarzenia została zarejestrowana przez policyjny wideorejestrator.

19-latek był trzeźwy. Prawdopodobną przyczyną ucieczki było nie posiadanie przez mężczyznę prawa jazdy. Kierujący BMW jechał agresywnie, nie zważał na obowiązujące przepisy i wzmożony o tej porze ruch pojazdów. Wyprzedzał ciąg samochodów na przejściach dla pieszych, przekraczał linie ciągłe, zmuszał innych kierujących do zjeżdżania na pobocze. Swoim zachowaniem powodował zagrożenie bezpieczeństwa dla innych uczestników ruchu. Kierujący za wszelką cenę próbował uniknąć policyjnej kontroli. Uciekał pędząc blisko 180 km/h. Zajeżdżał drogę funkcjonariuszom. Na granicy powiatu skarżyskiego i szydłowieckiego zawrócił auto i kontynuował ucieczkę w kierunku Skarżyska-Kamiennej. Policjanci prowadzili pościg przez kilka kilometrów. W pewnym momencie kierowca-pirat, w trakcie wyprzedzania pojazdu stracił panowanie nad autem, wpadł w poślizg i zjeżdżając na przeciwległy pas ruchu uderzył w lewy tylny błotnik pojazdu marki Skoda jadącego z przeciwnej strony, a następnie z impetem wjechał do przydrożnego rowu. Pojazd odbił się od skarpy, obrócił kilkakrotnie wokół własnej osi i zatrzymał się.

źródło: policja.pl

Brawurowe zatrzymanie przestępców w Toruniu! ZOBACZ FILM Z POLICYJNEJ AKCJI!

Brawurowe zatrzymanie przestępców w Toruniu! ZOBACZ FILM Z POLICYJNEJ AKCJI!

Do policyjnej akcji doszło na Szosie Chełmińskiej, w której zatrzymanych zostało trzech mężczyzn podejrzanych o działania nakłaniające i ułatwiające prostytucję oraz czerpanie z tego korzyści majątkowej

Antyterroryści z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o nakłanianie do prostytucji, ułatwianie jej, oraz czerpania z tego korzyści finansowych. Zatrzymani tego samego dnia usłyszeli zarzuty i grozi im nawet do 7,5 roku więzienia. Decyzją prokuratora mężczyzni wieku 26, 35 i 46 lat zostali objęci policyjnym dozorem oraz otrzymali zakaz opuszczania kraju.

źródło:chillitorun.pl / youtube

Mazowieckie: Skandaliczne warunki w chińskim barze! Zwłoki psa i wiszące mięso! SZOKUJĄCE ZDJĘCIA!

Mazowieckie: Skandaliczne warunki w chińskim barze! Zwłoki psa i wiszące mięso! SZOKUJĄCE ZDJĘCIA!

Służby ujawniły szokujące warunki, jakie panują w jednym z barów w Wólce Kosowskiej. Za lokalem znaleziono martwego psa. 

Wszystko wyszło dzięki fundacji Animal Rescule Polska, która podjęła interwencję w chińskim barze. Członkom Służby towarzyszyła policja, lekarz weterynarii i sanepid.

Za barem leżały zwłoki psa, zabrano je by przeprowadzić sekcję zwłok. Za budynkiem panował ogólny bałagan, leżało mnóstwo odpadków. Oprócz tego na dachu, znajdowało się mięso niewiadomego pochodzenia.

Bar był prowadzony przez obywateli Chin, przeciwko którym wszczęto postępowanie.

źródło: wprost.pl, foto: animalrescuepoland.wordpress.com

 

Dziewięć osób oskarżonych o HANDEL LUDŹMI w Krakowie! Kupili kobietę za 2 tysiące złotych, po to by…

Dziewięć osób oskarżonych o HANDEL LUDŹMI w Krakowie! Kupili kobietę za 2 tysiące złotych, po to by…

Po dwóch latach śledztwa, krakowska prokuratura przygotowała akt oskarżenia przeciwko dziewięciu osobom, które zarabiały na prostytucji, handlu ludźmi i rozprowadzaniu narkotyków. Dwaj oskarżeni – Grzegorz L. i Tadeusz C. kupili kobietę za dwa tysiące złotych i wykorzystywali ją w agencjach towarzyskich. 

Podejrzani stworzyli sieć agencji towarzyskich, z których czerpali korzyści. Mężczyźni brutalnie wykorzystali trudną sytuację Anety S. Kupili ją za dwa tysiące złotych, po to aby pracowała dla nich jako prostytutka.

Oprócz dwóch podejrzanych, na ławie oskarżonych zasiądą inne osoby, które współpracowały z mężczyznami. Wspólnicy między innymi rozprowadzali narkotyki i wynajmowali mieszkania, w których kręcili interes.

źródło: fakt.pl