poniedziałek, Czerwiec 18Prywatne służby specjalne w Polsce? Czemu nie! ZOBACZ kto je ma!

Prywatne służby specjalne w Polsce? Czemu nie! ZOBACZ kto je ma!

Czy wielkie korporacje mają swoją policję i służby specjalne? Dariusz Loranty jasno mówi że TAK.

Wojna o pieniądze idzie w parze z tym, że trzeba mieć kim ją prowadzić. Dlatego największe korporacje oprócz prawników, dobrych specjalistów mają również w=swoje służby specjalne, które podobnie jak te państwowe rozpracowywują przeciwnika, robią sabotaże, manewrują i …

 

ZOBACZ CO JESZCZE:

 Na poligonie w Drawsku znaleziono dwa ciała! Zobacz co się stało!

Na poligonie w Drawsku znaleziono dwa ciała! Zobacz co się stało!

Wypadek samochodowy z udziałem cywili na terenie poligonu w Drawsku Pomorskim. Dwóch mężczyzn nie żyje. Śledczy są na miejscu wypadku, ale nie informują o jego szczegółach. Sprawę wyjaśnia żandarmeria.

Informację o wypadku podało Radio ZET. Najprawdopodobniej przyczyną tragedii była nadmierna prędkość. Na miejscu pracuje żandarmia wojskowa ze Szczecina oraz prokuraturaTo co dzieje się w Czechach przeraża! Już 33 osoby nie żyją! Czy Polska jest zagrożona?

To co dzieje się w Czechach przeraża! Już 33 osoby nie żyją! Czy Polska jest zagrożona?

W poniedziałek rzeczniczka czeskiego ministerstwa zdrowia, Gabriela Sztiepanova, poinformowała o kilkudziesięciu ofiarach śmiertelnych epidemii grypy.

Szteipanova w rozmowie z agencją CTK wyliczyła, że pod koniec minionego miesiąca w Czechach było 1944 chorych na 100 tysięcy obywateli.

CTK podaje, że zgony związane z grypą i towarzyszącym jej zapaleniem płuc są 435 razy bardziej prawdopodobne u chorych mających problemy z sercem i płucami, 240 razy u diabetyków mających jednocześnie choroby układu krążenia i 52 razy u chorych tylko na serce.

Zdaniem rzeczniczki ministerstwa zdrowia, tylko 5-6 proc. Czechów szczepi się na grypę. U osób starszych to 20-30 procent. Unijne zalecenia mówią o szczepieniach dwóch trzecich populacji.

Źródło: rmf24.plTo po prostu szokujące ! Przytuliła swoje ośmiomiesięczne dziecko po czym … zadała mu osiem ciosów nożem !

To po prostu szokujące ! Przytuliła swoje ośmiomiesięczne dziecko po czym … zadała mu osiem ciosów nożem !

Wzięła swojego synka Wiktorka na kolana i zaczęła go dźgać nożem. Zadała mu aż 8 ciosów. Potem próbowała się powiesić, podpalić mieszkanie, a na koniec podciąć sobie żyły i wbić nóż w serce. Tak według ustaleń prokuratury wyglądał krwawy dramat w Śliwnicy na Podkarpaciu, gdzie Brazylijka Andrea P. (35 l.) zabiła swoje 2-letnie dziecko – czytamy na fakt24.pl.

 

Matka w poniedziałek usłyszała zarzut zabójstwa swojego dziecka. Prokurator przedstawił go w szpitalu, gdzie kobieta przebywa po nieudanej próbie samobójczej. – Podejrzana nie określiła jednoznacznie czy przyznaje się do winy. Złożyła wyjaśnienia, w których wskazywała na nieporozumienia z mężem. Przesłuchanie trzeba było przerwać ze względu na pogorszenie stanu zdrowia kobiety. Sporządziliśmy do sądu wniosek o tymczasowe aresztowanie, który będzie niebawem rozpatrzony – mówi Beata Starzecka-Skrzypiec, zastępca Prokuratora Okręgowego w Przemyślu.

Do dramatu doszło w sobotni wieczór. Matka z dzieckiem była sama w swojej części mieszkania. Na dole w domu przebywała jej szwagierka oraz wujek, który układał płytki. Mąż wracał z ćwiczeń Wojsk Obrony Terytorialnej, do których się zapisał. Kiedy razem z kolegą strażakiem wjeżdżali na podwórze zauważyli dym. Od razu rzucili się na pomoc. Wyciągnęli dziecko, a jego matka z nożem wbitym w pierś opierała się przed ratunkiem. W końcu ona i dziecko trafili do szpitala. Stan chłopczyka od początku był agonalny i nie udało się go uratować.

Jak wynika z ustaleń śledczych także między małżeństwem dochodziło do nieporozumień. Mąż miał stanąć po stronie swojej matki. Kobieta zeznała, że pokłóciła się z mężem w noc poprzedzającą tragedię.

Hag/fakt24