sobota, Grudzień 22Przednia szyba wypadła podczas lotu! Pilot ZOSTAŁ WYSSANY…

Przednia szyba wypadła podczas lotu! Pilot ZOSTAŁ WYSSANY…

Samolot Syczuan Airlines, musiał lądować awaryjnie po tym, jak w kokpicie wypadła przednia szyba. Jeden z pilotów został „wyssany do połowy” przez okno. Na szczęście udało się go wciągnąć z powrotem do kabiny. 

Do dramatycznego wypadku doszło na wysokości 10 tys. metrów. – Jedliśmy, kiedy to się stało. Nagle usłyszeliśmy głośny huk, a potem samolot zaczął gwałtownie opadać. Trwało to ok. 5 sekund. Potem zapanował chaos. Zgasły wszystkie światła – relacjonuje jeden z pasażerów.

Kapitan statku został okrzyknięty bohaterem w mediach społecznościowych po tym, jak udało mu się bezpiecznie wylądować na pasie lotniska z Chengdu.

Jak opowiadają piloci podczas wypadku nie było żadnego sygnału ostrzegawczego. Przednia szyba po prostu pękła i w ciągu sekundy opadła. Spadło ciśnienie i temperatura. W kokpicie wszystko zaczęło unosić się w powietrzu.

Na razie nie wiadomo co było przyczyną wypadku, wyjaśni to Komisja Administracji Lotnictwa Cywilnego.

źródło: wp.pl

 

 

Mężczyzna gwałcił 16-letnią córkę i jej przyjaciółki! Jego motywacja PRZERAŻA!

Mężczyzna gwałcił 16-letnią córkę i jej przyjaciółki! Jego motywacja PRZERAŻA!

Mężczyzna zamieszkały w Baix Llobregat został oskarżony o wielokrotne gwałty na swoich ofiarach, w domu pod Barceloną. Oprawca twierdził, że robił to w celu przepędzenia złych mocy. 

Mężczyzna gwałcił swoją 15-letnią córkę i jej dwie koleżanki. O wszystkim wiedziała matka ofiary, która po jednym z gwałtów miała zapytać młode dziewczęta o to jak się im podobało.

Oskarżony twierdzi, że obcowanie płciowe było konieczne, należał bowiem do „Zakonu Odyna”, którego zasady wymagają od niego uprawiania seksu z młodymi dziewczynami. Gdyby tak się nie stało, jego rodzina mogłaby zostać przeklęta.

Prokurator walczy o surowy wyrok dla oprawcy, chce wywalczyć 45 lat więzienia, a dla jego żony 9 lat za współudział.

źródło: o2.pl, foto: pixabay.com

 

10-miesięczne niemowlę zmarło w trakcie robienia selfie! Zobacz wstrząsające WIDEO!

10-miesięczne niemowlę zmarło w trakcie robienia selfie! Zobacz wstrząsające WIDEO!

To nagranie pokazuje, że wystarczy chwila nieuwagi, by doprowadzić do tragedii. 10-miesięczna dziewczynka spadła z wysokości kilkunastu metrów. 

Dziecko wypadło z rąk matki podczas jazdy ruchomymi schodami. Ojciec dziecka chciał zrobić rodzinne selfie i właśnie w tym momencie rozegrała się dramat.

Świadkowie natychmiast rzucili się na pomoc, ale maluch zmarł od razu po uderzeniu o ziemię. Spadł z wysokości trzech pięter.

Nikt nie poniesie prawnej odpowiedzialności za śmierć dziecka. Policja po obejrzeniu nagrania, stwierdziła, że nie było to zamierzone działanie, więc rodzice unikną kary.

źródło: o2.pl, YouTube

W trakcie porodu lekarz urwał głowę dziecka!

W trakcie porodu lekarz urwał głowę dziecka!

Do wstrząsającego zdarzenia doszło w szkockim Dundee. W wyniku błędu lekarza dziecko zmarło w trakcie porodu, ponieważ odczepiono jego głowę od reszty ciała.  Przed trybunałem toczy się już postępowanie w tej sprawie.

Dramat rozegrał się w marcu 2014 roku.  W 25. tygodniu ciąży, kobiecie odeszły wody płodowe, a badanie wykazało, że dziecko znalazło się w położeniu miednicowym, czyli takim, w którym częścią przodującą są pośladki lub stopy dziecka. W takim przypadku najlepszym rozwiązaniem jest cesarskie cięcie.

41-letni doktor Laxman zdecydował jednak, że jego pacjentka urodzi naturalnie. Kobieta zaczęła przeć, a on próbował wyciągnąć dziecko za nogi. To doprowadziło do tego, że nogi, ramiona i tors dziecka zostały odłączone, od głowy, która została w łonie matki.

Następnie dwóch innych lekarzy przeprowadziło cesarskie cięcie, by wyciągnąć głowę dziecka. Dziecko zostało pokazane matce by mogła się z nim pożegnać.

Matka dziecka, zeznała, że przed porodem poinformowano ją, że zostanie przeprowadzona cesarka. Ostatecznie nikt nie powiedział jej, że ma rodzić naturalnie. Kobieta opisywała ogromny ból, a jedynym środkiem znieczulającym jaki jej podano, był spray aplikowany na język. Sprawa jest rozwojowa, a trybunał zamierza przeprowadzić jeszcze kilka przesłuchań.

źródło: Independent