niedziela, Grudzień 23Rodziła swoje dzieci w wannie! TO co ROBIŁA z nimi później PRZERAŻA! 37-latka w bestialski sposób…

Rodziła swoje dzieci w wannie! TO co ROBIŁA z nimi później PRZERAŻA! 37-latka w bestialski sposób…

Rodzinny dramat rozegrał się na przestrzeni 10 lat. Romana Canete z Francji rodziła swoje dzieci w wannie, a po ich przyjściu na świat, godziła się na to aby noworodki się utopiły. Ciała ukrywała w zamrażalce. W ten sposób uśmierciła piątkę swoich dzieci. 

Do zdarzeń doszło w domu kobiety. Wszystko wyszło na jaw, gdy jedna z nastoletnich córek oprawczyni znalazła ciało noworodka w zamrażalce. Dziewczyna powiedziała o wszystkim ojcu, który powiadomił policję.

Mąż zabójczyni twierdził, że nie wiedział o ciążach żony. Podczas procesu kobieta błagała rodzinę o przebaczenie. – Pragnę też poprosić o wybaczenie moje maleństwa. Zrobię to kiedy tylko wyjdę z więzienia i odwiedzę je na cmentarzu – powiedziała oskarżona.

źródło: fakt.pl

Szokująca sytuacja pod komisariatem policji! Kierowca STANIE PRZED SĄDEM ZA PARKOWANIE

Szokująca sytuacja pod komisariatem policji! Kierowca STANIE PRZED SĄDEM ZA PARKOWANIE

33-letni mieszkaniec Ukrainy będzie tłumaczył się przed sądem ponieważ próbował po pijanemu zaparkować pod komisariatem policji. 

Uwagę dyżurnego przykuł kierowca, który nie radził sobie z parkowaniem przy Komendzie Miejskiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim.  -Sytuacja była dla policjantów niezrozumiała i wzbudziła ich podejrzenia, że kierowca forda może być nietrzeźwy. Gdy do niego podeszli, aby to sprawdzić, od razu wyczuli silną woń alkoholu. Mężczyzna miał promil alkoholu w organizmie – powiedział Mateusz Sławek z zespołu prasowego lubuskiej policji.

33-latek stanie przed sądem za prowadzenie po pijanemu auta i zapłaci mandat ponieważ nie miał przy sobie prawa jazdy.

źródło: RMF24

SKANDAL na pomorzu! Chciała sprzedać swoje trzecie dziecko! Znaleźli się chętni, kobieta nie wiedziała o jednym…

SKANDAL na pomorzu! Chciała sprzedać swoje trzecie dziecko! Znaleźli się chętni, kobieta nie wiedziała o jednym…

W internecie można nabyć w dzisiejszych czasach wszystko. Niektórzy jednak przekraczają wszelkie granice i oferują na sprzedaż… swoje dziecko. Tak zrobiła 25-letnia Karolina W. Kobieta chciała sprzedać swoje trzecie dziecko, twierdzi, że zmusiła ją do tego ciężka sytuacja materialna. 

Na jej ogłoszenie odpowiedziało polskie małżeństwo z Holandii. Transakcja doszłaby do skutku ale kobieta nie wiedziała o jednym. Rodzina mieszka w małej wsi na Pomorzu. Ogłoszenie wystawili już podczas ciąży. Zgłosiło się małżeństwo z Holandii, które od dawana starało się o potomstwo. Za dziecko mieli zapłacić 30 tysięcy złotych. Połowę przed i połowę po narodzinach dziecka.

Kobieta wyjechała aby nikt nie wiedział, że jest w ciąży. Sprawę od początku monitorowała policja. Wszyscy usłyszeli zarzuty handlu ludźmi. Dziecko trafiło do rodziny zastępczej.

Do kobiety dotarli dziennikarze „Faktu”, zapytali dlaczego zdecydowała się na taki krok. Odpowiedziała „nie zrozumiecie, ledwo stać mnie na utrzymanie dwójki dzieci, a tu jeszcze trzecie”.

źródło: fakt.pl, foto: pixabay.com

 

Prostytutka uprawiała seks z 14-letnim chłopcem w luksusowym hotelu! TO co zdarzyło się później zaskakuje jeszcze bardziej…

Prostytutka uprawiała seks z 14-letnim chłopcem w luksusowym hotelu! TO co zdarzyło się później zaskakuje jeszcze bardziej…

14-latek z Florydy zdecydował, że chce odbyć swój pierwszy stosunek z doświadczoną kobietą. Znalazł w internecie kobietę i umówił się z nią na spotkanie w ekskluzywnym hotelu. 

Po zbliżeniu nastolatek zapłacił prostytutce 480 dolarów, czyli ok 1600 zł. Chwilę później całą sytuację zgłosił na policję ojciec chłopca.

Nie wiadomo jak mężczyzna dowiedział się o sytuacji. Kiedy funkcjonariusze podjechali pod hotel, prostytutka była jeszcze w środku. Uprawiała seks z innym mężczyzną.

DailyMail podaje, że Sarah przyjechała do USA ze Szkocji. Zabrano jej paszport by nie mogła wyjechać z kraju. Kobieta na razie pozostaje na wolności.

źródło: DailyMail