poniedziałek, Grudzień 10Rodzinny dramat pod Warszawą! 22-letni mężczyzna zabił matkę i jej dwie córki! Ojciec walczy o życie

Rodzinny dramat pod Warszawą! 22-letni mężczyzna zabił matkę i jej dwie córki! Ojciec walczy o życie

To miała być miła, rodzinna wycieczka rowerowa. Skończyła się rodzinnym dramatem. Do zdarzenia doszło w miejscowości Sitnie pod Warszawą. 22-letni mężczyzna wjechał autem w czteroosobową rodzinę, jadącą na rowerach. Na miejscu zmarła matka i jedna z córek, druga zmarła w szpitalu. Ojciec w ciężkim stanie walczy o życie. 

 

Rodzina wybrała się w odwiedziny do dziadków na rowerach. Wracając z wycieczki staranował ich samochód. Ze wstępnych ustaleń wynika, że samochód wpadł na pobocze odbił się od pnia drzewa i koziołkując staranował czteroosobową rodzinę. 43-letnia kobieta i jej 6-letnia córka zmarły na miejscu. Druga 8-letnia dziewczynka i jej ojciec trafili do szpitala. Dziecka nie udało się uratować, mężczyzna walczy o życie.

 

Oprawca Kamil B. w chwili zdarzenia był trzeźwy. Został przesłuchany przez prokuratora i usłyszał zarzuty spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym. Mężczyzna przyznał się do winy. Grozi mu 8 lat pozbawienia wolności.

 

źródło: fakt.plHorror na pokładzie samolotu! Maszyna musiała AWARYJNIE LĄDOWAĆ! Wszystko przez agresywnego mężczyznę, który zaatakował stewardessę i…

Horror na pokładzie samolotu! Maszyna musiała AWARYJNIE LĄDOWAĆ! Wszystko przez agresywnego mężczyznę, który zaatakował stewardessę i…

Do zdarzenia doszło w samolocie chińskich linii lotniczych. Mężczyzna napadł na stewardessę. Lot musiał zostać przerwany.

Oprawca napadł na kobietę w niedzielę na pokładzie samolotu Air China. Pasażerowie oniemieli. Napastnik zerwał się z fotela i złapał stewardessę, przystawił pióro do szyi kobiety i powiedział, że ją zabije.

Samolot musiał awaryjnie lądować w prowincji Henan. Chińskie służby nie podają szczegółów obezwładnienia oprawcy. Wiadomo, że wyprowadzono wszystkich pasażerów i aresztowano 41-letniego agresora. Oprawca najprawdopodobniej ma zaburzenia psychiczne.

źródło: BBCHORROR podczas meczu piłki nożnej! Agresywny kibol ZAATAKOWAŁ jednego z POLSKICH piłkarzy! Mężczyzna wybiegł na boisko z ostrym narzędziem i…

HORROR podczas meczu piłki nożnej! Agresywny kibol ZAATAKOWAŁ jednego z POLSKICH piłkarzy! Mężczyzna wybiegł na boisko z ostrym narzędziem i…

Zdarzenie miało miejsce w polskiej B-klasie. Kibic podbiegł do jednego z zawodników i próbował poderżnąć mu gardło. 

 

Na murawie spotkały się zespoły LKS-u Ciechów i Piasta Lutynia. W 70 minucie zespoły szły łeb w łeb, było 2:2. Wtedy mecz został przerwany. Wszystko zaczęło się od tego, że po brutalnym faulu gracz ciechowskiego klubu ze złamaną nogą musiał jechać do szpitala. Wtedy zaczęło się zamieszanie najpierw na  trybunach, później na boisku.

 

– Kibic gości, który wbiegł na boisko, chciał, nie boimy się tego określenia, dosłownie „poderżnąć gardło” ostrym przedmiotem naszemu piłkarzowi, który stał i udzielał pomocy w tej chwili na murawie. Oczywiście on również wylądował w szpitalu z rozciętą szyją – można przeczytać na Facebooku LKS-u Ciechów.

 

Na szczęście skończyło się tylko raną niezagrażającą życiu.

źródło: Facebook, foto: Facebook

 Uzbrojony mężczyzna napadł na stację paliw. Reakcja kasjera go SZOKOWAŁA! Zobacz nagranie! (FILM)

Uzbrojony mężczyzna napadł na stację paliw. Reakcja kasjera go SZOKOWAŁA! Zobacz nagranie! (FILM)

Napastnik z pewnością nie spodziewał się takiej reakcji pracownika stacji benzynowej. Zapraszamy do obejrzenia poniższego filmu!