niedziela, Wrzesień 9Rybnik: Wybuch na imprezie urodzinowej! Są ofiary!

Rybnik: Wybuch na imprezie urodzinowej! Są ofiary!

Do eksplozji doszło w Rybniku na imprezie urodzinowej 23-latka. Okoliczności zdarzenia wyjaśni śledztwo. 

Ranny został 23-letni mężczyzna, który prawdopodobnie chciał podpalić petardę – podaje RMF24.

Lokalne media piszą jednak o eksplozji „bomby domowej roboty”. Nie wiadomo czy w mieszkaniu było więcej materiałów pirotechnicznych, ani kto był ich właścicielem.

Rannego nie udało się uratować. Okoliczności wypadku badają śledczy. Ranny został też inny uczestnik imprezy, który przebywa w szpitalu. Jego życiu nic nie zagraża.

źródło: RMF24Policja odkryła 11 ciał wiszących u sufitu! Wszystkie miały zawiązane oczy!

Policja odkryła 11 ciał wiszących u sufitu! Wszystkie miały zawiązane oczy!

Na przedmieściach stolicy Indii, Delhi, znaleziono 11 ciał. 10 ofiar wisiało u sufitu i miało zawiązane oczy, 11 ofiara – 70 letnia kobieta leżała na podłodze. 

Indyjska policja poinformowała, że wszyscy byli członkami jednej rodziny i razem mieszkali. Ciała zostały przewiezione do zakładu medycyny sądowej, w celu dokonania sekcji zwłok.

Funkcjonariusze badają, czy było to zbiorowe samobójstwo czy doszło do zabójstwa. Wiadomo też, że w ciałach siedmiu kobiet i czterech mężczyzn nie znaleziono pocisków z broni palnej. Nie znaleziono też niczego co by mogło sugerować samobójstwo.

źródło: RMF24

 3-letnie dziecko ZABIŁO 64-latka!

3-letnie dziecko ZABIŁO 64-latka!

Do wypadku doszło na terenie jednej z posesji przy ul. Sońskiej w Ciechanowie. 3-letnia dziewczynka uruchomiła auto, które uderzyło w 64-latka, przyciskając go do ściany budynku. Mężczyzna zginął na miejscu.

64-letni mężczyzna i dziadek dziewczynki myli samochód. 3-latka siedziała w środku auta i uruchomiła go. Mężczyzna został przyciśnięty do ściany budynku.

W momencie wypadku kluczyki były w stacyjce, a uto było na biegu. Sprawą zajęła się prokuratura. Prawdopodobnie postępowanie będzie prowadzone w kierunku nieumyślnego spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym.Pomorskie: Pościg niczym z filmu sensacyjnego! Padły strzały!

Pomorskie: Pościg niczym z filmu sensacyjnego! Padły strzały!

​To był pościg niczym z filmu sensacyjnego. Doszło do niego w gminie Osieczna na Pomorzu. Policjanci z Czerska zatrzymali poszukiwanego, agresywnego 42-latka. Podczas akcji padły strzały. 

42-latek miał odbyć karę m.in za podpalenia i oszustwa. Gdy policja zapukała do jego drzwi, mężczyzna najpierw na ich widok rzucił wiadrem, następnie zamknął się w domu i wyskoczył przez okno. Gdy go schwytano, szaleniec próbował odebrać funkcjonariuszom broń. By temu zapobiec policja oddała kilka strzałów. Trafiony w nogę mężczyzna nadal się bronił.

Mężczyzna został w końcu schwytany. Trafi do więzienia za dotychczasowe przestępstwa i usłyszy kolejne zarzuty za czynną napaść na funkcjonariuszy.

źródło: RMF24