poniedziałek, Wrzesień 10Rzeź w klubie nocnym! Zginęło co najmniej 17 osób! Wszystko przez…

Rzeź w klubie nocnym! Zginęło co najmniej 17 osób! Wszystko przez…

Co najmniej 17 osób zginęło – to wstępny bilans imprezy w klubie Caracas w Wenezueli. Podczas bójki grupy osób, ktoś wrzucił do lokalu granat łzawiący. W budynku przebywało wtedy około 500 osób, które natychmiast rzuciły się do ucieczki. Zatrzymano siedem osób w tej sprawie.

Wszystko wydarzyło się w jednym z największych klubów w mieście. Rozpoczęło się od bójki, w której uczestniczyło kilka osób, później ktoś odbezpieczył granat z gazem łzawiącym, który zadymił cały lokal. Uczestnicy imprezy zaczęli uciekać, lecz nie wszystkim się to udało.

Przynajmniej 17 osób zginęło w wyniku uduszenia, 8 z nich nie miało ukończonych 18 lat. Kolejne 5 ucierpiało na tyle, że trzeba było je hospitalizować.

Zatrzymano siedem osób w tej sprawie, niewykluczone, że ta liczba wzrośnie.

źródło: fakt.pl, foto: pixabay.comPodkarpackie: Makabryczny, tajemniczy wypadek! Są ofiary, z auta została kupa złomu

Podkarpackie: Makabryczny, tajemniczy wypadek! Są ofiary, z auta została kupa złomu

Do wstrząsającego wypadku doszło w miejscowości Jagiełła koło Przeworska na Podkarpaciu. Audi roztrzaskało się na drzewie. W wypadku zginął 20-letni kierowca.

20-latek jechał rozpędzonym autem sam. Z niewiadomych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem. Auto zjechało na pobocze i uderzyło w drzewo. Siła uderzenia była okropna, o czym świadczy mocno zmiażdżony samochód. Kierowca był uwięziony w stercie blach.  – Aby go wydobyć strażacy musieli, kawałek po kawałku, rozcinać wrak przy pomocy narzędzi hydraulicznych – relacjonuje kpt. Marcin Lachnik z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Przeworsku.

Prokuratura i policja wyjaśniają okoliczności sprawy.

źródło: fakt.pl, foto: Policja PrzeworskŁódź: 4-latek wypadł z szóstego piętra! Nieszczęśliwy wypadek czy…?

Łódź: 4-latek wypadł z szóstego piętra! Nieszczęśliwy wypadek czy…?

Do dramatycznego wypadku doszło na osiedlu Dąbrowa w Łodzi. Mimo natychmiastowej interwencji i reanimacji, chłopiec zmarł na miejscu.

Do zdarzenia doszło w sobotę ok godziny 16 w wieżowcu przy ul. Felińskiego na osiedlu Dąbrowa. W momencie wypadku w mieszkaniu była babcia dziecka i konkubent matki dziecka.

Konkubent był pod wpływem alkoholu, babcia była trzeźwa.

Wszczęto śledztwo w sprawie.

 

 11-letnia terrorystka ZAŁATWIŁA SWOICH RODZICÓW! Gdy policja przyjechała na miejsce, nie mogła uwierzyć

11-letnia terrorystka ZAŁATWIŁA SWOICH RODZICÓW! Gdy policja przyjechała na miejsce, nie mogła uwierzyć

Ta interwencja bardzo zaskoczyła policjantów. Funkcjonariusze na sygnale przyjechali do domu w Anglii, w którym doszło do ataków przemocy. Okazało się, że rodzice nie mogli sobie poradzić z 11-letnią córką, której dali szlaban na telewizję.

W czwartek wieczorem małżeństwo zgłosiło „awanturę z użyciem przemocy” podaje Daily Mail. W czasie zgłoszenia połączenie zostało przerwane, więc policjanci pędzili na sygnale do miejsca zgłoszenia w środkowej Anglii, myśląc, że czyjeś zdrowie, a może nawet życie jest zagrożone.

Na miejscu okazało się, że rodzice nie pozwolili córce obejrzeć ulubionego serialu. Nastolatka wpadła w szał, a jej rodzice nie mogli sobie z nią poradzić.

źródło: wp.pl