piątek, Grudzień 21Samochód zawisł na drzewie. Kierująca miała…

Samochód zawisł na drzewie. Kierująca miała…

…86 lat i nic jej nie jest. Do zdarzenia doszło w Hutkach na Lubelszczyźnie. Poza pomocą w opuszczeniu auta, nie potrzebowała żadnej innej. Trudno w to uwierzyć, patrząc na ten samochód!

Nie wiemy, czy babcia spieszyła się do wnuków z mikołajkowymi prezentami ale ewidentnie jechała za szybko. Jej samochód dosłownie zawisł na drzewie. To niesamowite, ale nic jej się nie stało. Chyba czuwał nad nią św. Mikołaj. 😉

samochód

Mieszkanka Krasnobrodu jechała tą trasą koło południa. Na zakręcie straciła panowanie nad pojazdem, wpadła do rowu i następnie do lasu, gdzie zatrzymała się na drzewie. Fiat Seicento nadaje się już chyba tylko do kasacji.

samochód

– Strażacy za pomocą narzędzi hydraulicznych pomogli kierującej wydostać się z samochodu. 86-latka została przewieziona do szpitala na dalsze badania. Po ich wykonaniu okazało się, że w wyniku kolizji nie doznała obrażeń – poinformowała „Fakt”, Dorota Krukowska-Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.

ZOBACZ: Tragiczny finał egzaminu na prawo jazdy! Samochód wylądował w… [SZOKUJĄCE FOTO]

ŹRÓDŁO: FAKT.PL

Nie nacieszył się żoną za długo. Po dwóch dniach od ślubu zniknęła w tajemniczych okolicznościach

Nie nacieszył się żoną za długo. Po dwóch dniach od ślubu zniknęła w tajemniczych okolicznościach

24-letnia Roksana Rakowska poszukiwana jest przez Policję ze Starogardu Gdańskiego. 3 grudnia ok. 8.30, mieszkanka gminy Skarszewy wyszła z domu „po bułki”. Do sklepu pojechała czerwonym Volkswagenem Golfem IV o numerze PZL 62M5. Kobieta po prostu zniknęła.

24-latka ma około 160-170 cm wzrostu, szczupłą sylwetkę ciała, włosy długie, proste w kolorze ciemnego blondu, niebieskie oczy, twarz owalna, uszy średnie, uzębienie pełne. W chwili zaginięcia ubrana była w czerwoną kurtkę z kapturem. Nie wiadomo co się mogło stać, dlaczego zniknęła.

CZYTAJ: Po prostu masakra! Próbował zgwałcić kobietę, gdy obok siedziała jego … żona!

Tego dnia miała jechać z mężem do urzędu załatwić formalności, związane z zawartym, dopiero co związkiem małżeńskim. Mamy nadzieję, że się nie rozmyśliła. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie. Telefony: 58 737 03 55, 58 588 24 07 lub 112.

ŹRÓDŁO: KRYMINALNAPOLSKA.PL

Tragiczna POMYŁKA lekarza. Przez niego NIE ŻYJE niemowlę!

Tragiczna POMYŁKA lekarza. Przez niego NIE ŻYJE niemowlę!

Niemowlę zmarło, bo pediatra uznał, że nie kwalifikuje się ono na oddział ratunkowy. SZOK! Czy lekarz odpowie za swój błąd?

U 4-miesięcznego Filipa mama zauważyła biegunkę. W ciągu kilkunastu godzin objawy się nasiliły, do tego doszły wymioty. Rodzina udała się do szpitala, ale nie została przyjęta! Pediatra ze Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Chełmie na Lubelszczyźnie, odmówił dziecku pomocy. Dwa dni później matka zgłosiła się do innego lekarza, który kazał jej natychmiast jechać do szpitala. Niestety nie zdążyli…

ZOBACZ: Tarnów: Szpital wyrzuca ludzi na bruk! „TO nieludzkie!”

Ponury przykład polskiej znieczulicy i sytuacji w służbie zdrowia zarazem, masowo udostępniają sobie internauci. Artykuł „podano dalej” już 13 tysięcy razy. „Doktorstwo – święte krowy – do strajkowania i narzekania pierwsi, a pomocy udzielić już z wielkiej łaski…” – komentuje internauta na Facebooku.

Sprawa została skierowana do Prokuratury Rejonowej w Chełmie.

ŹRÓDŁO: O2.PL

Chciał zabić przy użyciu NIETYPOWEGO narzędzia. W ruch poszedł…

Chciał zabić przy użyciu NIETYPOWEGO narzędzia. W ruch poszedł…

Wspólna impreza w poniedziałkowe popołudnie zakończyła się tragicznie dla jednego z uczestników. 43-letni ełczanin dotkliwie poraniony… słoikiem został szczęśliwie odratowany przez zespół pogotowia i szpitala. Nietypowego narzędzia użyli alkoholowi kompani ofiary.

Policjanci odebrali zgłoszenie o obficie krwawiącym mężczyźnie który pojawił się w jednym ze sklepów w centrum Ełku. Jak zeznał poszkodowany, pił alkohol ze sprawcami w sąsiedniej kamienicy. Podczas libacji miało dojść do awantury, w wyniku której kompani mężczyzny dotkliwie poranili go przy użyciu nietypowego narzędzia. Poszkodowany nie potrafił (nie chciał?) jednak wskazać ani ich danych osobowych ani dokładnego adresu, pod którym mieli przebywać „słoikowcy”.

ZOBACZ: ”Ludzka głowa w pomarańczach” i słoiki z ludzkim mięsem – MAŁŻEŃSTWO ZJADŁO BLISKO 30 OSÓB. (VIDEO 18+)

Zamroczeni alkoholem sprawcy zostawili krwawe ślady, więc śledczy nie mieli problemów z ich odnalezieniem. Ślady zaprowadziły policjantów pod same drzwi feralnego mieszkania. Jednym z zatrzymanych był 34-latek poszukiwany już do odbycia kary pozbawienia wolności. Sąd aresztował dwóch bezpośrednich sprawców pobicia na 3 miesiące.

ŹRÓDŁO: KRYMINALNA POLSKA