wtorek, Wrzesień 11Spektakularne zatrzymanie gangsterów przez CBŚP. ZOBACZ!

Spektakularne zatrzymanie gangsterów przez CBŚP. ZOBACZ!

Gangsterzy w Wrocławia i okolic sprzedawali grupie „Bukaciaka” hurtowe ilości marihuany, pochodzącej z przemytu i krajowych upraw. W ostatnich dniach funkcjonariusze CBŚP zatrzymali 10 „dostawców”, którzy są podejrzani o dostarczenie klientom z Konstancina ponad 150 kg narkotyków. – Po rozbiciu gangów „Szkatuły”, „Bukaciaka” oraz grupy mokotowskiej przyszła kolej na rozliczenie ich kontrahentów – mówi tvp.info warszawski śledczy.

Do 150 wzrosła liczba podejrzanych w tzw. sprawie „Bukaciaka”, jednym z największych śledztw prowadzonych w ostatnich latach w stołecznych „pezetach”, czyli Mazowieckiem Wydziale Zamiejscowym Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej. W połowie lutego statystykę podbiło zatrzymanie przez CBŚP dziesięciu gangsterów z Wrocławia i okolic.
– Po tym jak skierowaliśmy do sądu akty oskarżenia przeciwko najważniejszym osobom z rozpracowywanych przez nas gangów: „Bukaciaka, „Szkatuły” i „Mokotowskiego”, mamy czas, aby rozliczyć kooperantów naszych podejrzanych. Tak dotarliśmy już do kilku grup przestępczych w całej Polsce. W tym roku uderzyliśmy w handlarzy narkotyków z Dolnego Śląska. Wiemy, że zaopatrywali oni gang Rafała B. ps. Bukaciak w hurtowe ilości marihuany – wyjaśnia tvp.info śledczy, który od początku zajmuje się sprawą.

Z ustaleń prokuratury wynika, że w latach 2010-2013 gang „Bukaciaka” kupił na Dolnym Śląsku ponad 150 kg marihuany. To oficjalne szacunki, które znalazły się w zarzutach dla zatrzymanych handlarzy. Nieoficjalnie śledczy przyznają, że narkotyków mogło być dwa, a nawet trzy razy więcej.

Prokuratura i policja przekonuje, że to nie koniec zatrzymań i finalnie liczba podejrzanych może przekroczyć nawet 200.
gkl/tvp.infoAtak na polską ambasadę w Izraelu! ZOBACZ CO ZROBILI!

Atak na polską ambasadę w Izraelu! ZOBACZ CO ZROBILI!

Na wejściu do polskiej ambasady w Izraelu ktoś namalował sprayem swastyki i wypisał wulgarne, antypolskie hasła – potwierdził PAP dyrektor Biura Rzecznika Prasowego Ministerstwa Spraw Zagranicznych, Artur Lompart. Polska zwróciła się do władz Izraela, by wyjaśniły incydent oraz podjęły działania w celu zapewnienia ochrony polskiej placówki dyplomatycznej.

 

Izraelska policja wszczęła w tej sprawie śledztwo – potwierdził Artur Lompart. Dyrektor podał też, że „zdaniem MSZ należy zdecydowanie obniżyć temperaturę dyskusji, jaka toczy się w obu państwach, gdyż obecny jej poziom nie sprzyja dialogowi”.
HSJ/TWITTERTragedia w Tatrach! Polacy chcieli zjechać ze szczytu i pochłonęła ich lawina!

Tragedia w Tatrach! Polacy chcieli zjechać ze szczytu i pochłonęła ich lawina!

Tragiczny wypadek z udziałem polskich skialpinistów po słowackiej stronie w Tatrach Wysokich. Na dwójkę Polaków w Dolinie Staroleśnej zeszła lawina – informuje rmf24.pl.

Na ratunek polskim skialpinistom ruszyli ratownicy słowackiego górskiego pogotowia ratunkowego.

Ratownikom udało się wyciągnąć Polaków spod zwałów śniegu. Niestety, 35-latek nie żył.

Ranna 30-letnia Polka została przetransportowana do szpitala w Koszycach. Jej stan jest bardzo ciężki.

sksl/rmf14To po prostu zwierzęta! Zobacz jak Rosjanki sprzedają swoje dziewictwo!

To po prostu zwierzęta! Zobacz jak Rosjanki sprzedają swoje dziewictwo!

Nastoletnie Rosjanki na ogromną skalę oferują w Internecie swoje dziewictwo w zamian za atrakcyjne wynagrodzenie lub kupno mieszkania – informuje „Daily Mail”. W mediach społecznościowych działa mnóstwo grup oferujących „prawo do pierwszej nocy” tym, którzy zapłacą najwięcej. „Dziewiczy sutenerzy” prowadzą w tym celu szczegółową rekrutację. Handel żywym towarem kwitnie w zdegenerowanym kraju Władimira Putina. Dlatego można spodziewać się wszystkiego najgorszego po tym zwierzęcym państwie !

W sieci działa mnóstwo grup, na których „bogaci, rosyjscy biznesmeni” mogą znaleźć oferty spędzenia pierwszej nocy z wybraną przez siebie nastolatką. Są to m.in. „Bad Girls Club”, czy „Desperate Virgins’ Club”. Zasady są proste. Transakcja zawierana jest z tym, kto zapłaci najwięcej. Ceny są różne. Czasami jest to kilka, a czasami kilkadziesiąt tysięcy złotych. W grę w chodzi także kupno mieszkania.

Handel dziewictwem rosyjskich nastolatek prowadzony jest przez ogłaszających się w Internecie sutenerów. Na zamkniętych grupach w mediach społecznościowych zamieszczają oni ogłoszenia kogo dokładnie poszukują, a następnie szczegółowo rekrutują pozyskane nastolatki.

„Szukam dziewicy poniżej 19. roku życia (…). Musi być bystra, ładna i sympatyczna. Każde miasto w Rosji. Opłacamy bilety do Moskwy i z powrotem. Wyjazdy na 1-2 dni. Dziewczyny muszą być w typie tych na załączonych zdjęciach” – brzmi jedno z internetowych ogłoszeń.

W sieci nie brakuje również ogłoszeń publikowanych przez same nastolatki, które nie potrzebują pośredników. Choć jest to naprawdę margines w porównaniu z ofertami zorganizowanych grup zwyrodnialców rosyjskich.

jjd/fakt24.pl