sobota, Grudzień 22Strzelanina w podwarszawskich Ząbkach! To były sceny niczym z filmu sensacyjnego!

Strzelanina w podwarszawskich Ząbkach! To były sceny niczym z filmu sensacyjnego!

Poszukiwani są gangsterzy, którzy strzelali do siebie w nocy z wtorku na środę w podwarszawskich Ząbkach. Jak podaje RMF24 padło kilkanaście strzałów, możliwe, że z broni maszynowej.

Najprawdopodobniej były to porachunki gangsterskie. Policje zawiadomili świadkowie, którzy usłyszeli strzały broni. Zabezpieczono wszystkie ślady. Znaleziono kilka łusek, na których podstawie zostaną przeprowadzone badania balistyczne, by określić jakiej broni używano.

W okolicy nie trafiono na ślady krwi. Gangsterzy uciekli z miejsca zdarzenia. Sprawdzane są szpitale czy nikt nie trafił z ranami postrzałowymi.

źródło: RMF24

 

Tego w Polsce jeszcze nie było! Czekoladowa droga, jeżdżą po niej auta!

Tego w Polsce jeszcze nie było! Czekoladowa droga, jeżdżą po niej auta!

Na trasie Warszawa-Poznań, miedzy Wrześnią a Słupcą wywróciła się cysterna przewożąca czekoladę. Kierowcy muszą być przygotowani na duże utrudnienia w ruchu.

Służby muszą usunąć z drogi nie tylko pojazd, ale także czekoladę, po której poruszanie się jest bardzo niebezpieczne.Oba pasy są zablokowane.

Kierowcy mogą skorzystać z objazdu drogą krajową numer 92. Jadąc z Poznania do Warszawy, trzeba zjechać z A2 we Wrześni. Jadąc w przeciwnym kierunku mogą zjechać z autostrady w Słupcy.

źródło: wp.pl, foto: pixabay.com

Po mocno zakrapianej imprezie koledzy UGOTOWALI 29-letniego Marcina!

Po mocno zakrapianej imprezie koledzy UGOTOWALI 29-letniego Marcina!

Było ich pięciu, mocno imprezowali w weekend majowy. Nad ranem trzeba było się rozstać i iść do domu. Koledzy wrzucili do bagażnika 29-letniego Marcina K., który się w nim ugotował. 

Podwieźli kolegę pod domu i wyrzucili jego ciało, nikt nie miał pojęcia, że mężczyzna nie żył. Do zdarzenia doszło w małej wsi Stróża w województwie małopolskim.

O Piątej nad ranem Marcina znaleźli rodzice, z przerażeniem stwierdzili, że ich syn nie żyje. Śledczy szybko odtworzyli wydarzenia z tragicznej nocy. Koledzy Marcina usłyszeli zarzuty nieudzielenia pomocy człowiekowi, którego życie było zagrożone. Trzech z nich przyznało się do winy.

źródło: se.pl

Matka pozwalała molestować swoje córki za pieniądze! Oddała je w ręce 78-latka!

Matka pozwalała molestować swoje córki za pieniądze! Oddała je w ręce 78-latka!

Morgan Summerlin pozwalała starszym mężczyznom, wykorzystywać i gwałcić swoje kilkuletnie córki. Kobieta brała za to pieniądze, które przeznaczała na narkotyki.  Przed sądem w Georgii rozpoczął się proces oskarżonej. Wyrok zostanie ogłoszony 4 czerwca. 

Summerlin dwukrotnie pozwoliła starszym mężczyzną na wykorzystywanie swoich córek, mających zaledwie 5 i 6 lat.  Pierwszym razem zaprowadziła je do 78-letniego mężczyzny, który dał jej 100 dolarów.

Kobieta przyznała się do winy. Wyrok zostanie ogłoszony 4 czerwca. Mężczyźni zostali skazani na dożywocie i 25 lat pozbawienia wolności.

źródło: Fakt.pl, foto: pixaba.com