niedziela, Grudzień 23Syn znanego piosenkarza zatrzymany! Awanturował się i miał przy sobie…

Syn znanego piosenkarza zatrzymany! Awanturował się i miał przy sobie…

Syn największego polskiego gwiazdora disco-polo został zatrzymany. 28-letni Daniel M. awanturował się w domu swojej dziewczyny w Russocicach, w dodatku miał przy sobie narkotyki. 

Policja nie ujawniła co dokładnie robił młody mężczyzna. Przegląd Koniński pisze, że syn Zenona Martyniuka podjechał pod dom swojej dziewczyny, a następnie wszczął awanturę, był agresywny w stosunku do rodziców swojej partnerki. Powodem miało być to, że nastolatka jest w trakcie matur i powinna się uczyć, a nie spędzać czas z chłopakiem.

– Przy zatrzymanym mężczyźnie policjanci znaleźli niewielką ilość narkotyku. Mężczyzna został zatrzymany na noc. Usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Co do zarzutów w sprawie jego zachowania, wciąż toczy się postępowanie – powiedział asp. sztab. Mateusz Latuszewski.

Daniel M. nie poszedł w ślady ojca. Tylko raz wystąpił w teledysku gwiazdora. Skończył za to szkołę morską i jest marynarzem.

źródło: fakt.pl

Koniec akcji ratunkowej w Kopalni Zofiówka! Odnaleziono ostatniego górnika!

Koniec akcji ratunkowej w Kopalni Zofiówka! Odnaleziono ostatniego górnika!

Po północy Jastrzębska Spółka Węglowa podała informację, że ratownicy odnaleźli ciało ostatniego z poszukiwanych górników. Było uwięzione pod jedną z konstrukcji w zniszczonym tąpnięciem chodniku. 

Do dramatu w kopalni doszło 5 maja. W wyniku silnego wstrząsu zginęło dwóch górników, a dwaj trafili z lekkimi obrażeniami do szpitala. Do dwóch następnych ciał ratownicy dotarli w sobotę i niedzielę, po tygodniu prowadzonej akcji.

W poniedziałek do akcji włączono psy tropiące, które podjęły trop ostatniego z zaginionych.

źródło: wp.pl

 

 

 

 

Pożar Lidla w Radomsku! Zawalił się dach!

Pożar Lidla w Radomsku! Zawalił się dach!

Trwa dogaszanie marketu w Radomsku, ogień bardzo szybko zajął budynek i nie udało się go uratować. 

Na miejscu pracuje 12 zastępów straży pożarnej – powiedział dla RMF24 oficer prasowy łódzkiego komendanta wojewódzkiego straży pożarnej Jędrzej Pawlak. W tym momencie wiemy, że konstrukcja dachu uległa zniszczeniu. Nie mamy informacji natomiast o osobach poszkodowanych i rannych- dodaje.

Gdy pojawił się ogień w budynku było 6 pracowników, zdążyli opuścić sklep, jeszcze przed przyjazdem ratowników.

źródło: RMF24.pl

Samochód rozbił się pomimo, że nie było w nim kierowcy? Policjanci wezwani do wypadku mocno się zdziwili

Samochód rozbił się pomimo, że nie było w nim kierowcy? Policjanci wezwani do wypadku mocno się zdziwili

Funkcjonariusze z komisariatu policji w Oleszycach w województwie podkarpackim, prowadzą dochodzenie w sprawie wypadku, do którego doszło w piątkową noc w Nowym Dzikowie. Gdy przyjechali na miejsce zobaczyli rozbite auto, bez kierowcy. Policjanci szybko ustali dlaczego nikogo nie było w pobliżu. 

Po sprawdzeniu numerów rejestracyjnych, znaleziono dane osobowe właściciela auta. Gdy policja udała się do miejsca jego zamieszkania, nie było go w domu. Jego bliscy powiedzieli, że nie wrócił na noc. Po krótkim czasie udało się dotrzeć zarówno do niego, jak i dwóch pasażerów. Wszyscy byli nietrzeźwi, jednak tłumaczyli, że zaczęli pić po wypadku. Wszystkim uczestnikom wypadku pobrano krew do badań.

źródło: fakt.pl