piątek, Grudzień 21Szef Interpolu ostrzega Europę. ONI wyjdą niebawem z więzienia!

Szef Interpolu ostrzega Europę. ONI wyjdą niebawem z więzienia!

Jurgen Stock, sekretarz generalny Interpolu, ostrzega Europę, przed Dżihadystami odsiadującymi swoje wyroki na naszym kontynencie. Niebawem, mają oni wyjść z więzienia.

„Może wtedy nastać epoka ISIS 2.0” – ostrzega Stock. Wspomina, że nie można przedwcześnie mówić o sukcesie w walce z terrorystami. Za przykład, podaje ostatnie wydarzenia ze Strasbourga. „Wielu ekstremistów skazywano na dość niskie wyroki. Oni wyjdą na wolność w ciągu najbliższych lat. Mogą połączyć swoje siły i wspólnie z grupami terrorystycznymi stworzyć ogromne zagrożenie dla naszego bezpieczeństwa” – sekretarz Interpolu.

 

ZOBACZ:„Wilkołak” zabił 78 kobiet. Resztę życia spędzi w więzieniu

 

Nie można również mówić o sukcesie na Bliskim Wschodzie, ponieważ nie wszystkich Dżihadystów udało się pojmać. Reszta jest na wolności i cały czas stanowi poważne zagrożenie dla Europy. Dodatkowo, przestrzega przed wdowami i dziećmi, które mogą szukać zemsty.

źródło: o2.pl

fot. pixabay.com

„Wilkołak” zabił 78 kobiet. Resztę życia spędzi w więzieniu

„Wilkołak” zabił 78 kobiet. Resztę życia spędzi w więzieniu

Były komendant policji z rosyjskiego Irkucka ma na sumieniu 78 kobiet. Usłyszał właśnie wyrok dożywotniego więzienia. W drugim w tej sprawie procesie odpowiedział za zabójstwo 56 kobiet.

Wybierał ofiary, oferując im alkohol. Kilku kobietom, w wieku od 18 do 50 lat, które odmówiły darował życie. – Te, które się zgadzały, od razu skazywałem na śmierć – powiedział mężczyzna skazany na podwójne dożywocie za zabicie 78 kobiet.

CZYTAJ TEŻ: „Bestia ze Wschodu” zbiera śmiertelne żniwo. Już pochłonęła ponad 24 istnienia ludzkie! ZOBACZ!

Ofiary nie bały się sprawcy, bo najczęściej dokonywał zbrodni w służbowym mundurze. Oferował np. podwiezienie i potem mordował. Niektóre ofiary miały ponad 100 ran kłutych na ciele. – Chciałem oczyścić syberyjskie miasta z niemoralnych kobiet – zeznał Popkow.

W procesie, toczącym się w syberyjskim mieście Angarsk, skazaniec stracił też stopień podporucznika i prawo do państwowej emerytury, co ponoć najbardziej go rozwścieczyło…

ŹRÓDŁA : O2.PL, THE SIBERIAN TIMES

Bezdomny wpycha przypadkowego przechodnia pod ciężarówkę i zabiera mu telefon. WIDEO

Bezdomny wpycha przypadkowego przechodnia pod ciężarówkę i zabiera mu telefon. WIDEO

Bezdomny zwyrodnialec, psychopata, człowiek bez serca, bez, sumienia, człowiek? Przyznajemy, że ten filmik bardzo nas zdołował, choć widzieliśmy już niejedno!

Ofiara trafiła do szpitala w bardzo poważnym stanie, choć jego życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo. Bezdomny został ujęty przez policję z Los Angeles, gdzie na jednym z przystanków autobusowych doszło do tego zdarzenia.

ZOBACZ TEŻ: Austria: Polski bezdomny podejrzany o popełnienie brutalnej zbrodni

Napastnik siedzi na ławce, prawdopodobnie pod wpływem jakichś środków odurzających. Najpierw próbuje przestraszyć, przechodzącą tamtędy kobietę. Ta nie reaguje na jego zaczepki słowne. Następnie, przechodzi tamtędy pan w średnim wieku, w marynarce, więc pewnie z punktu widzenia napastnika „elegancko ubrany”, ten wstaje i zwyczajnie wpycha mężczyznę pod nadjeżdżający samochód ciężarowy.

Następnie podnosi z ziemi telefon, który wypadł ofierze i spokojnie odchodzi z miejsca zdarzenia, z uśmiechem na twarzy. Poniżej zapis wideo z tego, tragicznego momentu, który podajemy za amerykańską stacją KGUN9. Pochodzi on z kamer monitoringu na feralnym przystanku.

FILMIK SZOKUJE:

TRAGICZNY finał poszukiwań młodej kobiety. Nowe fakty ws. zniknięcia 24-letniej Roksany

TRAGICZNY finał poszukiwań młodej kobiety. Nowe fakty ws. zniknięcia 24-letniej Roksany

W piątek (7 grudnia) pisaliśmy o zaginięciu młodej kobiety na Pomorzu. Wyjechała z domu rano 3 grudnia po zakupy i zniknęła. Ostatni raz jej samochód zarejestrowały kamery monitoringu do drodze do Starogardu Gdańskiego.

Śledczy nie wykluczają samobójstwa. Kobieta cierpiała bowiem po osobistej tragedii. Dwa miesiące wcześniej miała poronić. Za tą tezą przemawia fakt, że choć jechała samochodem, to nie wzięła ze sobą żadnych dokumentów. W sobotę (8 grudnia) samochód młodej kobiety wyłowili z pobliskiego jeziora strażacy. Tego dnia miała jechać z mężem do urzędu załatwić formalności, związane z zawartym dwa dni wcześniej związkiem małżeńskim.

ZOBACZ: Nie nacieszył się żoną za długo. Po dwóch dniach od ślubu zniknęła w tajemniczych okolicznościach

– Nurkowie przeczesujący jezioro Borówno Wielkie w pobliżu Skarszew odnaleźli samochód, w którym było ciało poszukiwanej Roksany. Trwają czynności z udziałem prokuratora na miejscu zdarzenia. Na razie nie wiadomo, co doprowadziło do śmierci kobiety – powiedział mediom Monika Szweda z komendy policji w Starogardzie Gdańskim.

ŹRÓDŁO: WSIECI24.PL