piątek, Grudzień 21Szok! Skąd się bierze autyzm?! Od szczepionek?

Szok! Skąd się bierze autyzm?! Od szczepionek?

Szok! Skąd się bierze autyzm?! Od szczepionek?

Przeciwnicy szczepionek pojawili się najprawdopodobniej w 1998, tuż po ukazaniu się w angielskim czasopiśmie „The Lacent” teorii/mitu, której autor wiązał szczepienie z autyzmem.

Po długich, żmudnych i wyczerpujących badaniach okazało się, iż jest to nieprawda, która jednak jest nie  do obalenia w środowiskach typu: stop nop, bazującym na braku wiedzy zaangażowanych w to osób i tym samym ryzykując powrót chorób zakaźnych.

W dodatku autor (wtedy jeszcze doktor) Andrew Wakefiled został przyłapany nie tylko na manipulacji danymi, pozwalające mu na rozpowszechnienie się na świecie szkodliwego dla pokoleń mitu, ale również na: płaceniu dzieciom za próbki krwi, w dodatku na przyjęciu urodzinowym własnej latorośli.

Andrew miał także dość liczne konflikty interesów, a mianowicie nim opublikował swoją kontrowersyjną pracę o szkodliwości szczepionek, opatentował nową wersję szczepionki MRR.

Firmy prawnicze wypłaciły mu setki tysięcy dolarów w nadziei na zwycięstwo w sprawach przeciwko producentom szczepionek. Wypłaciły oczywiście pod stołem.

Nie trzeba było długo czekać na wybuch paniki, którą wzniecali, tak jak to zwykle ma miejsce – celebryci. Zaczęło się od Jenny McCarthy. Moda na nieszczepienie narodziła się i trwa do dziś, gdyż ludzie zamiast racjonalnie poczytać o zagrożeniach związanych ze szczepieniami, ślepo wierzą w to, co „jedna baba drugiej babie” i tak to się kręci. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że na indolencji rodziców ucierpią bezbronne dzieci, które nie ponoszą odpowiedzialności za takie decyzje i wywołaniem tym samym epidemii chorób, które dały się praktycznie wyeliminować. Niestety nie na dobre.

Niedługi czas potem, oszustwa Wakefielda zostały obalone i w całości odrzucone, a delikwent pozbawiony prawa do wykonywania zawodu. Wyrządzonych szkód jednak nie da się cofnąć, a sam Andrew został iście męczennikiem ruchów antyszczepionkowych.

 

Naukowcy do dziś nie mają pewności, co powoduje autyzm, ale wykluczono całkowicie, iż są to szczepienia.

Można spróbować zrozumieć, że ludzie boją się tego, czego nie rozumieją, a więc jedynym kluczem do wyeliminowania strachu jest zrozumienie tematu.

Na początku składnik szczepionki o nazwie tiomersal był podawany, jako ten powodujący autyzm. To zwykły środek przeciwgrzybiczny, dzięki któremu można było szczepić wiele osób z jednej buteleczki, co zmniejszało koszt szczepień, zwłaszcza w krajach tzw. Trzeciego Świata. Tak się złożyło, że jeden atom tego specyfiku to rtęć. A przecież na chemii uczono, iż rtęć jest zła. Niestety jest to trochę bardziej skomplikowane…

Codziennie spożywamy dwa pierwiastki, które są najgroźniejsze w przyrodzie: sód i chlor. Rtęć zawarta w tiomersalu, to etylortęć, która jest w całości wypłukiwana z organizmu. Ta zła rtęć nazywa się: metylortęć. Tę szkodliwą rtęć zawiera np. tuńczyk.

Mimo to koncerny wykluczyły etylortęć ze składu szczepionek, niezależnie od licznych badań wykluczających jakiekolwiek powiązania z zachorowaniami na autyzm. Jak zwykle stracili najbiedniejsi, w rozwijających się krajach. Muszą teraz więcej płacić za szczepionki jednodawkowe.

Jeszcze inna historia dotyczy kwasu chlorowego. Ludzkość zapomniała, że kwasy można dodawać do zasad, uzyskując pH neutralne. Takiego roztworu używa się w tych strasznych szczepionkach.

 

A co do umierania – nawet pijąc wodę w zbyt dużych ilościach może zabić.

 

Autor: Magda Kośny

Poćwiartowali ciało kobiety w studio … jogi!

Poćwiartowali ciało kobiety w studio … jogi!

Dariusz Loranty w swoim Tygodniowym Przeglądzie  Kryminalnym komentuje mocne – bardzo mocne – wydarzenia jakie miały miejsce w Polsce i na świecie!

Holandia: Poćwiartowane ciało 30-latki w studio jogi. Zatrzymano męża kobiety

PŁOCK: PIERWSZE ZATRZYMANIA PO NAPADZIE NA KONWÓJ

Oszukali jedną z firm na niemal 150 tys. zł

I jeszcze ….

ZOBACZ:

Bosak mocno o nazistach i Ruchu Narodowym!

Bosak mocno o nazistach i Ruchu Narodowym!

Krzysztof Bosak, vice szef Ruchu Narodowego mocno skomentował doniesienia środowisk lewicowych, jakoby ruchy narodowe w Polsce fascynowały się ideologią nazistowską. Wszystko to mocno promieniuje po dość żenującym materiale TVN o jakiejś garstce dziwnych fanatyków Hitlera, którzy postanowili sobie uczynić bal przebierańców w lesie. 

Bosak mówi wprost:

W kontekście afery rozpętanej przez TVN, przede wszystkim chce powiedzieć, że Ruch Narodowy nigdy, w żaden sposób nie był łączony i nic go nie łączy ze środowiskiem neonazistowskimi.

Mamy tu do czynienia z propagandą polityczną, które ma po prostu uderzyć w środowisko narodowe przez skojarzenie z ekscesami o profilu kryminalnym.

Druga sprawa: zwalczanie nazistowskiego podziemia w Polsce ma zakorzenienie w konstytucji i warto zauważyć, że w konstytucji mamy zakazane trzy ideologie: jest to faszyzm, komunizm i nazizm. W kodeksie karnym z kolei pada jedynie słowa faszyzm. Mamy dlatego w Polsce pewną dysproporcję w podejściu do środowisk propagujące taką ideologię”

Całosć posłuchaj tutaj:

Tragedia we Włoszech ! Pociąg złamał się wpół ! Są zabici !

Tragedia we Włoszech ! Pociąg złamał się wpół ! Są zabici !

Do wypadku doszło w okolicy Mediolanu na północy Włoch. Pociąg jechał z Cremony. Wypadkowi uległ pociąg lokalnych linii Trenord. Przyczyna katastrofy nie jest w tej chwili znana.

Do tego tragicznego zdarzenia doszło przed godziną 7 w Seggiano di Potello koło Mediolanu. To części bardzo ruchliwej trasy dojazdowej z Cremony obsługiwanej przez linię Trenord.

W katastrofie na razie zginęły dwie osoby a ponad 100 jest ranna.

 

Jka/wp.pl