wtorek, Grudzień 25SZOK! Sprzedawał zużyte bilety na autobus jako karty wstępu do Koloseum! Jedziesz na wakacje? Przeczytaj ten artykuł

SZOK! Sprzedawał zużyte bilety na autobus jako karty wstępu do Koloseum! Jedziesz na wakacje? Przeczytaj ten artykuł

Sezon turystyczny za chwilę będzie miał swój szczyt. W Rzymie media przestrzegają przed oszustwami, jakich ofiarami mogą paść cudzoziemcy.Nagłośniono nowy przykład, karabinierzy aresztowali oszusta, który sprzedawał zużyte bilety autobusowe jako karty wstępu do Koloseum.

Zagraniczni turyści muszą zachować szczególną czujność, bo ich niewiedzę bez skrupułów wykorzystują oszuści. Pilnujący terenu Koloseum karabinier zatrzymał na gorącym uczynku 57-letniego mężczyznę, który przedstawiał się jako przedstawiciel biura turystycznego i sprzedawał bilety komunikacji miejskiej jako karty wstępu do Koloseum. Oferował je za 17 euro.

W chwili zatrzymania bilet od oszusta kupował starszy turysta z Francji.

źródło: RMF24, foto: pixabay.com

Desperat wjechał w restaurację pełną ludzi! Zginęła m.in. jego córka i…

Desperat wjechał w restaurację pełną ludzi! Zginęła m.in. jego córka i…

Do zdarzenia doszło w Bessemer City w Carolinie Północnej. Mężczyzna celowo wjechał w restaurację pełną ludzi. Dwie osoby zginęły, wśród nich jest córka sprawcy.

Oprawca został aresztowany, według jego rodziny, zmagał się z depresją. Świadkowie relacjonowali że, mężczyzna jadł obiad w tej restauracji, w pewnym momencie wyszedł. Za chwilę wjechał autem w restaurację.

Mężczyzna zabił swoją 26-letnią córkę i inną osobę, której tożsamości nie ujawniono. Kilka osób jest rannych.

źródło: wp.pl

Matka WYRZUCAŁA swoje dzieci przez okno! Gdyby nie ten mężczyzna, jej dzieci skończyłyby…

Matka WYRZUCAŁA swoje dzieci przez okno! Gdyby nie ten mężczyzna, jej dzieci skończyłyby…

33-letni mężczyzna pochodzący z Lublina łapał dzieci sąsiadki, która wyrzucała je przez okno, by ochronić przed śmiercią w płomieniach.

Brytyjskie media okrzyknęły Polaka bohaterem. Mężczyzna obudził się w środku nocy bo usłyszał krzyki u sąsiadów. Okazało się, że ich dom płonie. Szybko obudził swoją partnerkę, kazał jej zadzwonić po straż, a sam ruszył na pomoc kobiecie i jej dzieciom uwięzionym w płonącym domu – informuje The Sun.

-Pobiegłem od strony ogrodu i przedostałem się na stronę sąsiadów. Powiedziałem sąsiadce, że będę po kolei łapał jej dzieci, bo nie mam żadnej drabiny. Kobieta przez chwilę się wahała, ale w końcu się zgodziła. Najpierw złapałem najmłodsze dziecko – 6-miesięczne i oddałem je moje przyjaciółce, która przybiegła już na miejsce – relacjonuje Bartosz Bogusz.

Później mężczyzna złapał kolejne dzieci miały 10, 11 i 17 lat. Na końcu umieścił pod oknem ogrodowe pufy, na które skoczyła ich matka.

Gdy wszyscy byli bezpieczni, na miejsce zjawiła się straż.

źródło: o2.pl

Podkarpacie: Zwyrodnialec ZGWAŁCIŁ 11 krów! Janusz P. włamał się do obory…

Podkarpacie: Zwyrodnialec ZGWAŁCIŁ 11 krów! Janusz P. włamał się do obory…

Do niecodziennego zdarzenia doszło we wsi Pantalowice na Podkarpaciu. 43-letni Janusz P. włamał się do obory, gdzie stały krowy, następnie używając butelki i drewnianego kołka ranił odbyty i narządy rodne zwierząt. Właściciel bydła zgłosił sprawę na policję. Ucierpiało 1o krów i jeden cielak. 

– Bramka na podwórko była otwarta, drzwi do stajni też. Jak poszedłem do krów to o mało nie dostałem zawału. Od razu zauważyłem jak te zwierzęta są zmęczone, jak zużyte. Takie wymięte. Jak podnosiłem im ogony ogarniało mnie przerażenie. Rany były okropne. Najgorsze to chyba u cielnej krowy. Nie wiem jakie rządze opętały tego łajdaka, ale żeby tak postępować z krowami, tak je zbezcześcić!. To się w głowie nie mieści. Od raz zadzwoniłem na 997. – relacjonuje dla portalu se.pl załamany rolnik.

Oprawca został przesłuchany, przedstawiono mu zarzuty popełnienia przestępstwa znęcania się nad zwierzętami. Janusz P. przyznał się do popełnienia czynu.

źródło: se.pl, foto: piabay.com