sobota, Grudzień 22Szokujące informacje na temat rodziny Meghan Markle! Ciężko uwierzyć w to, że…

Szokujące informacje na temat rodziny Meghan Markle! Ciężko uwierzyć w to, że…

Meghan Markle jest spokrewniona z jednym z najsłynniejszych i najbardziej okrutnych amerykańskich seryjnych morderców, którego podejrzewano o to, że był Kubą Rozpruwaczem.

Kuzyn Meghan, prawnik Jeff Mudgett, wyjawił, że ich rodzina jet spokrewniona z potworem, który z zimną krwią mordował ludzi w XIX wieku. Henry Howard Holmes przyznał się do zbrodni i był nazywany Bestią z Chicago. -Nie jestem dumny z tego, że mam takiego przodka. Meghan pewnie też nie – stwierdził kuzyn Markle.

Zbrodniarz jest uważany za pierwszego amerykańskiego seryjnego mordercę. Podobno już jako dziecko ćwiartował psy i króliki. Później poszedł na studia medyczne i kradł zwłoki.

Założył też własny hotel, w którym mordował gości, którzy przybyli do niego na nocleg. W korytarzach czaiły się zapadnie i tajne przejścia. Niektóre pokoje nie miały okien, miały za to rurki, którymi Holmes wpuszczał trujący gaz.

Wszystkie sekrety budynku i dokładną liczbę ofiar znał tylko zabójca. Mężczyzna został skazany na śmierć przez powieszenie.

źródło: fakt.pl

 

 

 

 

SZOK! Sprzedawał zużyte bilety na autobus jako karty wstępu do Koloseum! Jedziesz na wakacje? Przeczytaj ten artykuł

SZOK! Sprzedawał zużyte bilety na autobus jako karty wstępu do Koloseum! Jedziesz na wakacje? Przeczytaj ten artykuł

Sezon turystyczny za chwilę będzie miał swój szczyt. W Rzymie media przestrzegają przed oszustwami, jakich ofiarami mogą paść cudzoziemcy.Nagłośniono nowy przykład, karabinierzy aresztowali oszusta, który sprzedawał zużyte bilety autobusowe jako karty wstępu do Koloseum.

Zagraniczni turyści muszą zachować szczególną czujność, bo ich niewiedzę bez skrupułów wykorzystują oszuści. Pilnujący terenu Koloseum karabinier zatrzymał na gorącym uczynku 57-letniego mężczyznę, który przedstawiał się jako przedstawiciel biura turystycznego i sprzedawał bilety komunikacji miejskiej jako karty wstępu do Koloseum. Oferował je za 17 euro.

W chwili zatrzymania bilet od oszusta kupował starszy turysta z Francji.

źródło: RMF24, foto: pixabay.com

Desperat wjechał w restaurację pełną ludzi! Zginęła m.in. jego córka i…

Desperat wjechał w restaurację pełną ludzi! Zginęła m.in. jego córka i…

Do zdarzenia doszło w Bessemer City w Carolinie Północnej. Mężczyzna celowo wjechał w restaurację pełną ludzi. Dwie osoby zginęły, wśród nich jest córka sprawcy.

Oprawca został aresztowany, według jego rodziny, zmagał się z depresją. Świadkowie relacjonowali że, mężczyzna jadł obiad w tej restauracji, w pewnym momencie wyszedł. Za chwilę wjechał autem w restaurację.

Mężczyzna zabił swoją 26-letnią córkę i inną osobę, której tożsamości nie ujawniono. Kilka osób jest rannych.

źródło: wp.pl

Matka WYRZUCAŁA swoje dzieci przez okno! Gdyby nie ten mężczyzna, jej dzieci skończyłyby…

Matka WYRZUCAŁA swoje dzieci przez okno! Gdyby nie ten mężczyzna, jej dzieci skończyłyby…

33-letni mężczyzna pochodzący z Lublina łapał dzieci sąsiadki, która wyrzucała je przez okno, by ochronić przed śmiercią w płomieniach.

Brytyjskie media okrzyknęły Polaka bohaterem. Mężczyzna obudził się w środku nocy bo usłyszał krzyki u sąsiadów. Okazało się, że ich dom płonie. Szybko obudził swoją partnerkę, kazał jej zadzwonić po straż, a sam ruszył na pomoc kobiecie i jej dzieciom uwięzionym w płonącym domu – informuje The Sun.

-Pobiegłem od strony ogrodu i przedostałem się na stronę sąsiadów. Powiedziałem sąsiadce, że będę po kolei łapał jej dzieci, bo nie mam żadnej drabiny. Kobieta przez chwilę się wahała, ale w końcu się zgodziła. Najpierw złapałem najmłodsze dziecko – 6-miesięczne i oddałem je moje przyjaciółce, która przybiegła już na miejsce – relacjonuje Bartosz Bogusz.

Później mężczyzna złapał kolejne dzieci miały 10, 11 i 17 lat. Na końcu umieścił pod oknem ogrodowe pufy, na które skoczyła ich matka.

Gdy wszyscy byli bezpieczni, na miejsce zjawiła się straż.

źródło: o2.pl