piątek, Grudzień 21Tajemnicza śmierć 46-letniego policjanta. Znaleziono ciało przy brzegu Odry! Kto jest odpowiedzialny za przestępstwo?

Tajemnicza śmierć 46-letniego policjanta. Znaleziono ciało przy brzegu Odry! Kto jest odpowiedzialny za przestępstwo?

Policjanci w Słubicach dokonali makabrycznego odkrycia. Znaleźli ciało swojego kolegi przy brzegu Odry. Nie wiadomo jak doszło do śmierci funkcjonariusza. W odpowiedzi na to pytanie pomoże sekcja zwłok. 

Ciało odnaleziono 4 kwietnia rano. Znajdowało się nieopodal Odry. Na zwłoki natknęli się spacerujący ludzie, natychmiast powiadomili policję. Okazało się, że zmarłym jest ich 46-letni  kolega z jednostki.

Zmarły funkcjonariusz był lubianym i cenionym policjantem, nie miał  z nikim zatargów informowali jego koledzy z pracy.

– Ustalamy jak doszło do tej tragedii. Wiemy, że jeszcze dzień wcześniej miał służbę, a zwłoki znaleziono nad ranem. Dla nas to traumatyczne doświadczenie, policjanci pojechali na miejsce i zobaczyli tam swojego kolegę. Psycholog został w pełni zaangażowany, na miejscu był też komendant wojewódzki – powiedziała dla portalu wp.pl Magdalena Jankowska rzecznik słubickiej policji.

W czwartek ma zostać wykonana sekcja zwłok, która wyjaśni okoliczności tragedii.

źródło: wp.pl,

Dramat dwóch kobiet w Oleśnicy. Zostały zgwałcone tej samej nocy. Czy za przestępstwami stoi jeden oprawca?

Dramat dwóch kobiet w Oleśnicy. Zostały zgwałcone tej samej nocy. Czy za przestępstwami stoi jeden oprawca?

Dwie młode kobiety zostały zgwałcone tej samej nocy, tydzień przed świętami Wielkanocnymi. Jedna pokrzywdzona zgłosiła zdarzenie kolejnego dnia, druga po trzech dniach od zajścia. Początkowo padły podejrzenia, że za gwałty odpowiedzialny jest jeden mężczyzna. Późnej wyszło, że sprawców jest jednak dwóch. Jeden oprawca jest już w rękach policji. 

Do zdarzeń doszło w nocy z 24 na 25 marca w Oleśnicy. Pierwsze zgłoszenie wpłynęło w niedziele, a drugie w środę. W pierwszej sprawie zatrzymano podejrzanego. Mężczyzna bawił się w jednym z oleśnickich klubów. Prawdopodobnie oprawca obserwował kobietę, zauważył, że jest pijana co ułatwiło mu wykorzystanie ofiary. Wiadomo, że zabrał kobietę do taksówki i pojechał do hotelu, tam ją wykorzystał. Policja zabezpieczyła monitoring.

Sprawca drugiego zdarzenia nadal jest nieznany. Wiadomo, że do gwałtu doszło w jednym z oleśnickich mieszkań. – Trwają czynności w tej sprawie i nikomu na razie nie postawiono zarzutów. Te dwa przypadki nie są jednak ze sobą powiązane – zapewnia prok. Pawłowska w rozmowie z portalem fakt.pl

źródło: fakt.pl, foto:YouTube

Wierni jednej z gorzowskich parafii zszokowani! Księdzu grożą trzy lata WIĘZIENIA! Policja odkryła, że na plebanii przechowywane są…

Wierni jednej z gorzowskich parafii zszokowani! Księdzu grożą trzy lata WIĘZIENIA! Policja odkryła, że na plebanii przechowywane są…

Policja odkryła u księdza Dariusza T. narzędzia do uprawy konopi indyjskich i ciastka z marihuaną. Kapłan został zawieszony przez kurię w obowiązkach. Grożą mu trzy lata więzienia. 

Do odkrycia doszło przed Wielkanocą, ale wtedy jeszcze nie aresztowano księdza. Zdążył odprawić  świąteczne nabożeństwa. Były to jego ostatnie msze w jednym z gorzowskich kościołów. Decyzją biskupa ks. Dariusz został odsunięty od posługi duszpasterskiej.

To jedynie początek jego problemów. Młody wikariusz jest podejrzany o przestępstwo, za które grozi kara 3 lat więzienia. Na ten moment został objęty dozorem policyjnym.

źródło: gorzowianin.com, foto: pixabay.com

 

 

 

SKANDALICZNE zachowanie prokuratora! Robił TO nago! Video nie pozostawia żadnych wątpliwości! Co na to jego przełożeni?!

SKANDALICZNE zachowanie prokuratora! Robił TO nago! Video nie pozostawia żadnych wątpliwości! Co na to jego przełożeni?!

O tym wydarzeniu mówi cała Ukraina. Młody prokurator Olega Bilousa, ze swoją konkubiną wzięli udział w reality show „LawLawCar”. Mężczyzna dla potrzeb show rozebrał się przed kamerami, całował się z innymi uczestniczkami i zachowywał niezwykle wulgarnie. Tłumaczy, że zrobił to dla swojej partnerki. 

Jak wiadomo takie zachowanie nie przystoi osobie na jego stanowisku. Zaskakujące, że jego przełożeni są innego zdania. Urzędnik dostał jedynie upomnienie.

Regulamin programu przewiduje, że na wizje trafiają pary, które wyślą najlepsze zdjęcie. Podczas jednego z odcinków uczestnicy grali w butelkę. Najpierw wszyscy rozebrali się, a później wskazana osoba całowała inną. Prokurator przekonywał, że wziął udział w programie dla swojej ukochanej, ta chciała wygrać główną nagrodę, 200 tys. hrywien czyli ok 26 tys. złotych Pieniądze miała przeznaczyć na edukację młodszej siostry. Wybranek jej serca, chciał wesprzeć ten szlachetny cel.

Odcinek natychmiastowo został rozpowszechniony w sieci. Obejrzał go również kolega Bilousa, który doniósł o tym swoim przełożonym.

źródło: fakt.pl, foto, film:YouTube