sobota, Grudzień 22Tak działają KIESZONKOWCY! Zobacz to nagranie aby nie paść OFIARĄ! (FILM)

Tak działają KIESZONKOWCY! Zobacz to nagranie aby nie paść OFIARĄ! (FILM)

Na nagraniu widać jak złodziej przy pomocy własnej kurtki sprawdza zawartość damskiej torebki. Policja prosi o kontakt w przypadku rozpoznania tego mężczyzny.

Szokująca KRADZIEŻ w  szpitalu! Rodzina ukradła TELEWIZOR w biały dzień! ZOBACZ NAGRANIE! (FILM)

Szokująca KRADZIEŻ w szpitalu! Rodzina ukradła TELEWIZOR w biały dzień! ZOBACZ NAGRANIE! (FILM)

Kolejna zuchwała i bezczelna kradzież. Tym razem zaangażowana była cała rodzina. Zapraszamy do obejrzenia poniższego nagrania.

W parku znaleziono ciało 14-letniej dziewczyny! Jest dwóch podejrzanych w tej sprawie!

W parku znaleziono ciało 14-letniej dziewczyny! Jest dwóch podejrzanych w tej sprawie!

W Anglii w miejscowości Wolverhampton w hrabstwie West Midlands znaleziono ciało 14-latki. Aresztowano dwóch nastolatków w wieku 16 i 17 lat podejrzanych o zbrodnię. 

Do zdarzenia doszło w czwartek 13 kwietnia w godzinach porannych. W West Park Wolverhampton znaleziono zwłoki młodej kobiety, nastolatka zmarła wskutek silnego urazu głowy. Tożsamość kobiety nie została ostatecznie potwierdzona. Inspektor prowadzący sprawę podkreślił, że śledztwo jest na bardzo świeżym etapie, żeby móc podawać szczegóły.

Wiadomo, że zatrzymano dwóch nastolatków związanych ze sprawą. Obaj mają być przesłuchani 13 kwietnia, który zdecyduje o ich dalszych losach.

źródło: wprost.pl

Obalamy MITY na temat promocji w Rossmannie! -55% przy zakupie trzech produktów to TYLKO ŚCIEMA! Jesteśmy nabijani w butelkę? Co na to sama drogeria?

Obalamy MITY na temat promocji w Rossmannie! -55% przy zakupie trzech produktów to TYLKO ŚCIEMA! Jesteśmy nabijani w butelkę? Co na to sama drogeria?

Na punkcie tej akcji kobiety oszalały. W drogeriach Rossmann trwa teraz promocja na kosmetyki do makijażu. Członkowie Klubu Rossmann mogą kupić je z 55 procentową zniżką. Sieć drogerii informuje, że aby dostać rabat trzeba kupić przynajmniej trzy różne kosmetyki. Portal Superbiz.pl ustalił, że promocja wcale tak nie działa, ponieważ rabat można dostać już przy zakupie jednego kosmetyku. 

Informacje o promocji i jej zasadach można przeczytać na banerach oraz reklamach drogerii. Wszędzie sieć podaje, że należy kupić minimum trzy kosmetyki. Dziennikarze Superbiz.pl obalili ten mit.

– Nie musi Pani kupować trzech kosmetyków, aby skorzystać z promocji. Rabat nalicza się nawet przy zakupie jednego produktu. Już to sprawdzaliśmy – powiedziała ekspedientka jednego ze sklepów.

Biuro prasowe sieci nie ustosunkowało się jeszcze do tej informacji.

źródło: Superbiz.pl, rossmann.pl