poniedziałek, Grudzień 24Takiej rozmowy dawno nie słyszałeś! Jak zmienić rzeczywistość, jeśli …

Takiej rozmowy dawno nie słyszałeś! Jak zmienić rzeczywistość, jeśli …

Kolejny odcinek WYWIADOWNI Dariusza Lorantego. Tym razem będzie bardziej filozoficznie niż zwykle, a to za sprawą profesora Andrzeja Zybertowicza, socjologa, który naprawdę ciekawie prowadzi nas po zastanej rzeczywistości.

O czym będzie? Np. o penalizacji zjawisk występujących w przestrzeni publicznej, bezpieczeństwie naszego kraju, ale również o pewnej formie kary!

Będzie również o psychopatach i … dysfunkcjach poznawczych!

ZOBACZ – naprawdę WARTO:

Ten film wzruszył tysiące Polaków! Oto 90-latka rozdaje ulotki na ulicy, bo … nie stać jej na leki! ZOBACZ!

Ten film wzruszył tysiące Polaków! Oto 90-latka rozdaje ulotki na ulicy, bo … nie stać jej na leki! ZOBACZ!

To wideo sprawia, że łzy same napływają do oczu. Na nagraniu, które pojawiło się w sieci widać zgarbioną staruszkę, która rozdaje ulotki na jednej z warszawskich ulic. Według autorki filmu, kobieta ma 90 lat i pracuje, bo … nie stać jej na leki. Schorowanej staruszce potrzebna jest pomoc.

– Aż serce się kraja babunia w wieku 90 lat stoi pod sądem (al. Solidarności ) i ulotki rozdaje bo jej na leki brakuje – napisała autorka nagrania. Film, który opublikowała na swoim Facebooku wyświetliły już tysiące internautów. – Bardzo smutno mi się zrobiło kiedy babunia powiedziała,ze dziecko muszę pracować w tym wieku bo w takim państwie żyjemy – wspomniała. – Oczywiście jak to ja podeszłam do babci porozmawiałam coś tam pomogłam,ale jednorazowa pomoc,to nic nie da – dodała.

Szokujące odkrycie rybaków ! Wyłowili kilkanaście … ludzkich dłoni !

Szokujące odkrycie rybaków ! Wyłowili kilkanaście … ludzkich dłoni !

Wędkujący na rzece Amur w Rosji wyłowili 26 par ludzkich dłoni. Portal lenta.ru informuje – Policja nie podejrzewa przestępstwa, lecz naruszenie procedur utylizacji medycznych odpadów przez zakład medycyny sądowej.

Rosyjska policja informuje, że 26 par ludzkich dłoni trafiło do rzeki, na skutek naruszenia procedur przez zakład medycyny sądowej.

Portal lenta.ru informuje, że dłonie są obcinane zwłokom, których nie da się zidentyfikować w celu poddania ich specjalne obróbce. Zdejmowane są linie papilarne, a następnie są sprawdzane w bazie.

Amur jest rzeką we wschodniej Azji. Przepływa przez Rosję oraz Chiny.

Takie kwiatki tylko … w Rosji!.

Szokujące! Zobacz dlaczego dwie panie pobiły się w Lidzbarku? NIE UWIERZYSZ!

Szokujące! Zobacz dlaczego dwie panie pobiły się w Lidzbarku? NIE UWIERZYSZ!

Dariusz Loranty zaprasza na Tygodniowy Przegląd Kryminalny i na Kryminalne Wydarzenie Tygodnia. 

Jedno z wydarzeń naprawdę wstrząsnęło Polską! Oto w Lidzbarku Warmińskim pobiły się – mocno – dwie panie. Wydarzenie to stało się sprawą kryminalną. Dlaczego dwie panie skoczyły sobie do gardła? ZOBACZ PRZYCZYNĘ!

 

jsk