wtorek, Grudzień 25Tego kierowcę dosięgnęła ręka sprawiedliwości! Czego nie robić podczas jazdy samochodem? Internauci są zachwyceni tym WIDEO

Tego kierowcę dosięgnęła ręka sprawiedliwości! Czego nie robić podczas jazdy samochodem? Internauci są zachwyceni tym WIDEO

To nagranie stało się hitem internetu! Odważny kierowca postanowił dać nauczkę innemu użytkownikowi drogi, który wyrzucał śmieci ze swojego auta na pobocze. Całe zdarzenie zarejestrowała kamera umieszczona w autokarze.

Na wideo widać jak tajemniczy mężczyzna podchodzi do stojącej w korku jasnej furgonetki, na ukraińskich numerach rejestracyjnych i z oburzeniem wrzuca do środka śmieci, które wcześniej wyrzucił pasażer tego auta.  Po chwili zezłoszczony mężczyzna, każe pozbierać resztę śmieci.

Najważniejsze, że interwencja poskutkowała. Internauci są zachwyceni zachowaniem kierowcy.

 

źródło: YouTube

Wyłowili ciało BEZ GŁOWY! 20 strażaków i cały sztab policji uczestniczył w ciężkiej akcji ratunkowej

Wyłowili ciało BEZ GŁOWY! 20 strażaków i cały sztab policji uczestniczył w ciężkiej akcji ratunkowej

 

W południowych Niemczech w pobliżu Weinstadt odkryto zakrwawione ciało bez głowy. W akcji ratunkowej uczestniczyło 20 strażaków i policja.

Ciało zobaczył jeden z przechodniów spacerujący nad strumieniem w dolinie Remstal koło Stuttgartu. Natychmiast zawiadomił policję. Funkcjonariusze zabezpieczyli prawdopodobne miejsce zbrodni. Po dokładnych oględzinach okazało się, że to …manekin.

— Wyglądało to jak ludzkie zwłoki — powiedział rzecznik policji w Badenii-Wirtemberg. Lalka prawdopodobnie została tam umieszczona dla żartu.

źródło: RadioZet, foto: YouTube

 

Skrajna nieodpowiedzialność i głupota kierowcy BMW! Ludzie musieli uciekać z chodnika! ZOBACZ VIDEO

Skrajna nieodpowiedzialność i głupota kierowcy BMW! Ludzie musieli uciekać z chodnika! ZOBACZ VIDEO

Ten kierowca wykazał się skrajną głupotą i nieodpowiedzialnością. Przejechał między ludźmi na trasie pieszo-rowerowej w Łodzi. Skąd taki pomysł? Prawdopodobnie kierowca chciał ominąć korek.

Brawurowy rajd miał miejsce 16 kwietnia na ul. Mickiewicza w Łodzi. Na filmie widać zakorkowaną ulicę, a obok ścieżkę dla pieszych i rowerzystów. Jeden z kierowców zarejestrował nagrane na którym, zdezorientowani piesi, uciekają przed pędzącym autem. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

– Może liczyć się z zatrzymaniem uprawnień i sprawą w sądzie. Konsekwencje będą surowe, ale zależy to od ostatecznej oceny tego, co zrobił -powiedziała w wywiadzie z portalem wp.pl Jadwiga Czyż z łódzkiej drogówki.

Jadwiga Czyż z łódzkiej drogówki. Policja prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości osoby, która siedziała za kierownicą białego BMW.

źródło: wp.pl, YouTube

 

Rodzice zastępczy bili i głodzili 12 dzieci! Zapadł wyrok w tej sprawie! Będziesz zaskoczony

Rodzice zastępczy bili i głodzili 12 dzieci! Zapadł wyrok w tej sprawie! Będziesz zaskoczony

12 dzieci przez 7 lat przeżywało prawdziwy horror. Rodzice zastępczy bili je i głodzili. Oprawcy wreszcie odpowiedzą za swój czyn.

– Oskarżeni zajmowali się tymi dziećmi dobrowolnie. To oni zdecydowali się na rolę rodziny zastępczej. Nie tylko sprzeniewierzyli się swoim obowiązkom, ale posunęli się dużo dalej – powiedziała sędzia Bożena Dzimira-Rzepkowska z Sądu Rejonowego Lublin-Zachód.

Małgorzata i Witold P. wzięli pod opiekę 12 dzieci. Zamiast stworzenia bezpiecznego domu zgotowali dzieciom prawdziwe piekło.

– Starsze dzieci, szczególnie chłopcy, byli głodni. Zeznający jako świadkowie nauczyciele mówili przed sądem, że dzieci chodziły na stołówkę szkolną, żeby dostać za darmo chleb – mówiła sędzia Dzimira-Rzepkowska.

Rodzice zastępczy dostali karę dwóch lat więzienia. Muszą także wpłacić każdemu dziecku nawiązkę w wysokości tysiąca złotych. Dodatkowo przez najbliższe 10 lat nie będą mogli prowadzić działalności związanej m.in. z opiekąnad dziećmi.

źródło: wp.pl, foto: pixabay.com