poniedziałek, Grudzień 24Tego w Polsce jeszcze nie było! Czekoladowa droga, jeżdżą po niej auta!

Tego w Polsce jeszcze nie było! Czekoladowa droga, jeżdżą po niej auta!

Na trasie Warszawa-Poznań, miedzy Wrześnią a Słupcą wywróciła się cysterna przewożąca czekoladę. Kierowcy muszą być przygotowani na duże utrudnienia w ruchu.

Służby muszą usunąć z drogi nie tylko pojazd, ale także czekoladę, po której poruszanie się jest bardzo niebezpieczne.Oba pasy są zablokowane.

Kierowcy mogą skorzystać z objazdu drogą krajową numer 92. Jadąc z Poznania do Warszawy, trzeba zjechać z A2 we Wrześni. Jadąc w przeciwnym kierunku mogą zjechać z autostrady w Słupcy.

źródło: wp.pl, foto: pixabay.com

Po mocno zakrapianej imprezie koledzy UGOTOWALI 29-letniego Marcina!

Po mocno zakrapianej imprezie koledzy UGOTOWALI 29-letniego Marcina!

Było ich pięciu, mocno imprezowali w weekend majowy. Nad ranem trzeba było się rozstać i iść do domu. Koledzy wrzucili do bagażnika 29-letniego Marcina K., który się w nim ugotował. 

Podwieźli kolegę pod domu i wyrzucili jego ciało, nikt nie miał pojęcia, że mężczyzna nie żył. Do zdarzenia doszło w małej wsi Stróża w województwie małopolskim.

O Piątej nad ranem Marcina znaleźli rodzice, z przerażeniem stwierdzili, że ich syn nie żyje. Śledczy szybko odtworzyli wydarzenia z tragicznej nocy. Koledzy Marcina usłyszeli zarzuty nieudzielenia pomocy człowiekowi, którego życie było zagrożone. Trzech z nich przyznało się do winy.

źródło: se.pl

Matka pozwalała molestować swoje córki za pieniądze! Oddała je w ręce 78-latka!

Matka pozwalała molestować swoje córki za pieniądze! Oddała je w ręce 78-latka!

Morgan Summerlin pozwalała starszym mężczyznom, wykorzystywać i gwałcić swoje kilkuletnie córki. Kobieta brała za to pieniądze, które przeznaczała na narkotyki.  Przed sądem w Georgii rozpoczął się proces oskarżonej. Wyrok zostanie ogłoszony 4 czerwca. 

Summerlin dwukrotnie pozwoliła starszym mężczyzną na wykorzystywanie swoich córek, mających zaledwie 5 i 6 lat.  Pierwszym razem zaprowadziła je do 78-letniego mężczyzny, który dał jej 100 dolarów.

Kobieta przyznała się do winy. Wyrok zostanie ogłoszony 4 czerwca. Mężczyźni zostali skazani na dożywocie i 25 lat pozbawienia wolności.

źródło: Fakt.pl, foto: pixaba.com

 

 

Kopalnia Zofiówka: Co tak naprawdę było przyczyną śmierci górników? Najnowsze informacje!

Kopalnia Zofiówka: Co tak naprawdę było przyczyną śmierci górników? Najnowsze informacje!

Urazy wielonarządowe, były przyczyną śmierci dwóch górników wydobytych przez ratowników po sobotnim wstrząsie w kopalni Zofiówka. To wstępne informacje po przeprowadzonej sekcji zwłok.

Sekcję zwłok przeprowadzono w poniedziałek w Zakładzie Medycyny Sądowej. Prokuratura nie ma jeszcze szczegółowej pisemnej opinii, a jedynie wstępne informacje.

Nie przeprowadzono jeszcze identyfikacji ofiar, zostały jednak pobrane próbki DNA.

źródło: onet.pl