niedziela, Grudzień 23Ten 9-latek przeszedł prawdziwy KOSZMAR! Gdyby w odpowiednim momencie nie przyszedł jego dziadek chłopiec skończyłby…

Ten 9-latek przeszedł prawdziwy KOSZMAR! Gdyby w odpowiednim momencie nie przyszedł jego dziadek chłopiec skończyłby…

9-letni Emil z Łodzi przeszedł prawdziwą gehennę. Był bity przez swoją matkę i jej partnera paskiem, tak mocno, że leciała krew. Nie wiadomo jakby się to skończyło, gdyby chłopca nie uratował jego dziadek. Mężczyzna zabrał go z domu i zawiadomił policję. Oprawcy usłyszeli już zarzuty znęcania się nad dzieckiem. 

Sąsiedzi twierdzili, że to normalna rodzina. W jednym z wieżowców przy al. Kościuszki w centrum Łodzi mieszkają 31-letnia Karolina M. i jej partner w tym samym wieku, z dwójką dzieci. Emil z poprzedniego związku kobiety i 9-miesięczna Oliwia ich wspólna córka.

W minioną sobotę ojciec Karoliny M. odwiedził córkę. Otworzył mu zakrwawiony 9-letni wnuk. Wyznał, że został pobity. Dziadek zabrał chłopca i zadzwonił po policję. Emil pojechał do szpitala.

Matka dzieci została zatrzymana. Śledczy szukali też jej partnera, który przepadł. Ostatecznie sam zgłosił się na komisariat po dwóch dniach.

Oboje usłyszeli zarzuty znęcania się nad dzieckiem. Grozi im do 5 lat więzienia.

 

źródło: se.pl

 

 

Popularny prezenter TVP z zarzutami! Pójdzie siedzieć?

Popularny prezenter TVP z zarzutami! Pójdzie siedzieć?

Prezenter pogody w TVP oraz aktor w serialu „W labiryncie” Jacek S. czeka na pierwszą rozprawę. Pogodynek usłyszał 9 zarzutów za wyprowadzenie majątku jednej ze spółdzielni mieszkaniowych w Warszawie. 

Mężczyzna poza pracą w telewizji był działaczem w Śródmiejskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Warszawie, która w 2014 roku, ogłosiła upadłość. W minionym roku wyszło na jaw, że prezenter mógł brać udział w przekrętach finansowych.

Mężczyźnie grozi nawet 10 lat więzienia.

źródło: wp.pl, foto: YouTube

 

 

 

 

 

 

To nie ujęcie z filmu komediowego, a efekt pracy fachowców od znakowania dróg. Namalowali wokół auta niebieską kopertę. Co  z autem zaparkowanym w tym miejscu?

To nie ujęcie z filmu komediowego, a efekt pracy fachowców od znakowania dróg. Namalowali wokół auta niebieską kopertę. Co z autem zaparkowanym w tym miejscu?

To nie fabuła filmu komediowego, a rzeczywisty przebieg zdarzeń prosto z Krakowa. Pracownicy znakowania dróg, namalowali wokół auta niebieską kopertę. Teraz muszą poczekać, aż kierowca odjedzie, żeby dokończyć swoją pracę.

Auto było zaparkowane na ul. Zamenhofa w Krakowie, wokół niego namalowano kopertę dla niepełnosprawnych.

 

-Kierowca nie musi obawiać się mandatu, bo prawnie „koperta” w tym miejscu nie funkcjonuje. Trzeba dokończyć malowanie- powiedział w rozmowie z dziennikarzem RMF MAXXX komisarz Tomasz Żurek z wydziału drogowego policji w Krakowie.

źródło: RMF24

 

 

Wypadek szkolnego autobusu, zginęło 13 dzieci! Co było przyczyną DRAMATU?

Wypadek szkolnego autobusu, zginęło 13 dzieci! Co było przyczyną DRAMATU?

Do dramatycznego wypadku doszło Kushigar, w stanie Uttar Pradesh w północnych Indiach. Bus, który wiózł dzieci do szkoły, wpadł pod pociąg. Zginęło trzynaścioro dzieci, a ośmioro zostało rannych.

Dzieci były w wieku od 8 do 10 lat. Bus wiozący grupę uczniów zderzył się z pociągiem pasażerskim. Przyczyna zdarzenia nie jest znana.

To już drugi poważny wypadek z udziałem Dzieci w Indiach w kwietniu tego roku. 9 kwietnia, 27 dzieci zginęło w wypadku szkolnego autobusu, który spadł do wąwozu.

Z powodu złego stanu dróg w Indiach wypadki są w tym kraju bardzo częste. Inne przyczyny licznych tragedii to niesprawne pojazdy i błędy kierowców. Według danych indyjskiego rządu – w 2016 roku na tamtejszych drogach zginęło ponad 150 tysięcy osób.

źródło: fakt.pl