sobota, Grudzień 22TEN film PODBIJA INTERNETY! Gruba ryba to mało powiedziane! Ci wędkarze przeżyli prawdziwy szok podczas wędkowania! (VIDEO!)

TEN film PODBIJA INTERNETY! Gruba ryba to mało powiedziane! Ci wędkarze przeżyli prawdziwy szok podczas wędkowania! (VIDEO!)

Ten widok był prawdziwym szokiem dla wędkarzy z Idaho. Mężczyźni w spokoju łowili sobie ryby, gdy nagle tuż przed nimi, z wody wynurzył się 130 kg jesiotr. Ryba była tak monstrualna, że o mały włos nie zatopiła łodzi. Wędkarz, który z nagrywał zdarzenie, długo nie mógł opanować emocji. 

 

Wędkarz, któremu udało się uniknąć zderzenia z ogromną rybą, postanowił ją złowić. Akcja zakończyła się powodzeniem. Ryba wylądowała na brzegu, miała 2,5 metra długości i 130 kg wagi. Po zrobieniu pamiątkowych zdjęć. Wędkarze wypuścili ją do rzeki.

źródło: YouTube, foto: YouTube

Polityk PO zabił rodzinę i popełnił samobójstwo! Najnowsze informacje w sprawie zabójstwa w Lublinie!

Polityk PO zabił rodzinę i popełnił samobójstwo! Najnowsze informacje w sprawie zabójstwa w Lublinie!

72-letni mężczyzna zabił żonę i córkę, później sam popełnił samobójstwo. Do rodzinnej tragedii doszło w Lublinie. Okazało się, że sprawcą jest Wojciech B, wieloletni radny PO ze Świdnika.

Zdarzenie zgłoszono na policję o godzinie 21 w piątek. O tragedii zaalarmowała starsza córka, która nie mogła skontaktować się z rodzina. Przyjechała z mężem do Lublina i próbowała dostać się do mieszkania przy ul. Lawinowej. Ostatecznie do lokalu weszli policjanci, którzy dokonali przerażającego odkrycia. Na miejscu znaleźli ciała małżeństwa i ich niepełnosprawnej córki. Kobiety nie żyły od kilku dni. Obok zabitego mężczyzny leżała broń myśliwska.

Najprawdopodobniej doszło do rozszerzonego samobójstwa. Mężczyzna najpierw zabił żonę i córkę, później siebie.

Oprawca w czasie poprzedniej kadencji był przewodniczącym rady miasta w Świdniku. Był również lekarzem rodzinnym i pediatrą, prowadzącym prywatną praktykę.

Według infrmacji „Super Expressu” mężczyzna miał probemy z hazardem i miał narobić sobie sporych długów.

źródło: wp.pl. se.pl

Horror koło Kutna! Od miesiąca katowali swojego 6-miesięcznego syna! Bili i łamali żebra, wskutek czego Damianek…

Horror koło Kutna! Od miesiąca katowali swojego 6-miesięcznego syna! Bili i łamali żebra, wskutek czego Damianek…

Ma zaledwie 6 miesięcy, a przecierpiał w swoim krótkim życiu więcej niż niejeden dorosły. Mały Damian walczy o życie w łódzkim szpitalu Centrum Zdrowia Matki Polki. Trafił tam po ciężkich obrażeniach głowy i tułowia. Za dramat dziecka odpowiedzialni są najprawdopodobniej rodzice dziecka. Zostali zatrzymani, wkrótce usłyszą zarzuty usiłowania zabójstwa, za co będzie im grozić dożywocie. 

W piątek wieczorem ze zmasakrowanym dzieckiem przyjechała do szpitala jego 21 letnia matka. Chłopiec miał na ciele mnóstwo siniaków. Po wstępnych badaniach zdecydowano, że mały Damian zostanie przetransportowany do specjalistycznej kliniki Łodzi.  Dziecko przeszło operacje, w której lekarze usunęli mu dwa krwiaki z główki.

Policja zatrzymała rodziców dziecka 21-letnią Martynę Z. i 41-letniego Dariusza G. Wcześniej w tym domu nie dochodziło do żadnych interwencji policji, rodzina uchodziła za normalną. Ojciec dziecka w chwili zatrzymania miał ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu.

Dariusz G. usłyszał zarzuty usiłowania zabójstwa, znęcania się ze szczególnym okrucieństwem i spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu – powiedział w rozmowie z portalem se.pl Krzysztof Kopania, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Łodzi.

– Z dokonanych ustaleń wynika, że od 13 marca dziecko było potrząsane i bite po głowie, na skutek czego doszło do powstania sińców, otarć naskórka na szyi, twarzy i tułowiu, złamania trzech żeber, stłuczenia płuc i powstania krwiaków podtwardówkowych – dodał.

 

źródło: se.pl

TO VIDEO mrozi krew w żyłach! Pedofil zaatakował 12-letnią dziewczynę! TO co działo się później SZOKUJE!

TO VIDEO mrozi krew w żyłach! Pedofil zaatakował 12-letnią dziewczynę! TO co działo się później SZOKUJE!

12-letnia dziewczyna skoczyła z 4 piętra, uciekała przed gwałcicielem. Nastolatka cudem przeżyła ponieważ spadła na prowizoryczną siatkę. 

Gwałciciel poprosił nastolatkę aby wskazała mu drogę, później namówił młodą Hinduskę aby poszła z nim do pobliskiego budynku. Oprawca chciał tam zgwałcić ofiarę.

Dziewczynce udało się uciec na skraj budynku. Zauważyli ją przechodnie, gdy spadł jej but z nogi. Początkowo myśleli, że 12-latka chce popełnić samobójstwo, przygotowali jej siatkę bezpieczeństwa, na którą ostatecznie skoczyła.

Dziewczyna trafiła do szpitala z połamanymi kośćmi. Oprawca jest poszukiwany przez policję.

źródło: o2.pl, YouTube