piątek, Grudzień 28Ten ksiądz ZAWSTYDZIŁ CAŁĄ POLSKĘ! Wywiesił SZOKUJĄCE ogłoszenie parafialne! Co na to parafianie?

Ten ksiądz ZAWSTYDZIŁ CAŁĄ POLSKĘ! Wywiesił SZOKUJĄCE ogłoszenie parafialne! Co na to parafianie?

Ten ksiądz zadziwił nie tylko swoich parafian ale całą Polskę. proboszcz jednej ze śląskich parafii w miejscowości Modzurów postanowił zmienić godziny mszy świętych z powodu mundialu. Przy kościele zostanie także zorganizowana specjalna strefa kibica, w której będzie można oglądać mecze.

Ci bardziej religijni kibice, nie będą musieli wybierać. Ten kłopot rozwiązał ksiądz parafii Rzysmko-Katolickiej p.w. Trójcy Świętej w Modzurowie na Śląsku. Duchowny sam jest wielkim fanem piłki w związku z czym przełożył godzinę mszy świętych do końca Mistrzostw Świata.

 W czwartek rozpoczynają się mistrzostwa świata w piłce nożnej. Ponieważ mecze rozgrywane będą o godz. 14.00, 17.00 i 20.00, aby umożliwić ich oglądanie przez zagorzałych kibiców i przeze mnie, Msze św. od czwartku aż do zakończenia mistrzostw rozpoczną się o 19.00 – brzmi jedno z ogłoszeń przedstawionych podczas ostatniego nabożeństwa w kościele w Modzurowie.

Parafianie są zadowoleni z tego pomysłu.

źródło: twitter

 

Rydzyk dostanie 100 milionów złotych! Wszystko z naszych kieszeni!

Rydzyk dostanie 100 milionów złotych! Wszystko z naszych kieszeni!

– Chcemy zrobić jeszcze jedną rzecz: Muzeum Pamięć i Tożsamość, które ma pokazywać historię Polski taką, jak widział i przekazywał ją Jan Paweł II –powiedział rok temu Tadeusz Rydzyk. Stało się, muzeum powstanie i to z kieszeni wszystkich Polaków.

Wicepremier Gliński zobowiązał się do wypłacenia fundacji co najmniej 100 mln zł do 2020 roku. Muzeum powstanie na działce położonej między akademikami Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej a sanktuarium NMP Gwiazdy Nowej Ewangelizacji w Toruniu.

Dyrektora placówki ma powołać minister, po uzgodnieniu kandydatury z Ojcem Rydzykiem.

źródło fakt.pl

Wyrodni rodzice głodzili swoją 5-letnią córkę, bili i pozostawili w zimnych pomieszczeniach! Dziewczynka w wyniku powikłań…

Wyrodni rodzice głodzili swoją 5-letnią córkę, bili i pozostawili w zimnych pomieszczeniach! Dziewczynka w wyniku powikłań…

Policja z Tokio zatrzymała 33-letnią kobietę i jej 35-letniego męża, oskarżonych o znęcanie się nad swoją 5-letnią córeczką Yua. Rodzice głodzili ją, bili i pozostawiali w zimnych pomieszczeniach, dziewczynka zmarła.

5-latka zmarła na sepsę, która pojawiła się u niej po zachorowaniu na zapalenie płuc. Chorobę wywołało skrajne niedożywienie. Dziewczynka dostawała jedzenie raz dziennie – była to zupa. Miała brata, którego rodzice wręcz rozpieszczali.

W przeszłości, gdy rodzina mieszkała w prefekturze Kagawa, tamtejsi pracownicy socjalni chcieli odebrać Yua. Sprawa nadal toczy się przed sądem. Od czasu przeprowadzki do Tokio, matka blokowała urzędnikom możliwość zobaczenia córki. Stan dziecka był wówczas bardzo zły, niedługo później dziewczynka zmarła.

źródło: fakt.pl

Tragiczny wypadek na budowie! Kobieta wjechała autem w…

Tragiczny wypadek na budowie! Kobieta wjechała autem w…

44-letnia kobieta wjechała w sprzęt, który brał udział w pracach budowlanych na autostradzie. Auto zostało zmiażdżone, kobieta zmarła.

Do dramatycznego zdarzenia doszło w okolicy Nowej Szarlejki w powiecie kłobuckim. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kobieta nie dostosowała się do znaków drogowych i tym samym wjechała w wozidło jadące przez ulicę.

Samochód został zmiażdżony, a kobieta nie przeżyła. Ciężarówką budowlaną kierował 38-letni mężczyzna, w momencie wypadku był trzeźwy.

źródło: wp.pl, foto: Twitter