poniedziałek, Grudzień 10Tragedia w Skrzydłowie! Nie żyją 4 osoby! ZOBACZ CO SIĘ STAŁO!

Tragedia w Skrzydłowie! Nie żyją 4 osoby! ZOBACZ CO SIĘ STAŁO!

Cztery osoby zginęły w wypadku drogowym w Skrzydłowie w powiecie kołobrzeskim (woj. zachodniopomorskie), po tym jak samochód uderzył w drzewo.

 

Do wypadku na drodze krajowej nr 6 doszło krótko przed godziną 8.00 rano w sobotę – poinformował rzecznik prasowy zachodniopomorskiej straży pożarnej Tomasz Kubiak.

Z informacji straży pożarnej wynika, że samochód wypadł z drogi i uderzył w drzewo.

Czterech pasażerów poniosło śmierć. Z informacji straży pożarnej wynika, że w wypadku zginęły dwie kobiety i dwóch mężczyzn. Wszyscy powyżej 40. roku życia.

Po kilku godzinach od zdarzenia przywrócono już normalny ruch na drodze.

dsjd/onteria.plUWAGA! Idźcie dziś i jutro na spacer, bo wkrótce nadejdzie … ZOBACZ CO!

UWAGA! Idźcie dziś i jutro na spacer, bo wkrótce nadejdzie … ZOBACZ CO!

Po fali mrozów mamy pierwszy słoneczny i ciepły weekend. Meteorolodzy zachęcają do wykorzystania świetnej pogody na spacery, przejażdżki rowerowe i inne aktywności na świeżym powietrzu. 19 marca ma powrócić zima ze śniegiem w całej Polsce.

– Nie czas jeszcze na zmianę opon na letnie. 19 marca powróci zima przykrywając całą Polskę nawet kilkunastocentymetrową warstwą śniegu – zapowiadają autorzy serwisu meteoprognoza.pl

Pierwszy dzień z zamkniętymi galeriami będzie ciepły i słoneczny. Wykorzystajcie to. Weekend ma być tylko przebłyskiem wiosny.

 

Wraz z początkiem tygodnia do Polski powrócą chmury, deszcz, w kolejnych dniach temperatura nocami spadnie poniżej zera. W następny weekend szykuje się powrót zimy. Mapka wskazuje na opady śniegu, które pozostawią w Polsce warstwę nawet 30 centymetrów śniegu. W Warszawie ma spaść ponad 20 cm śniegu. Szczęśliwi mogą być tylko mieszkańcy Pomorza Zachodniego – tam jedynie poprószy.

 

Pogorszenie pogody w najbliższych dniach zapowiada również synoptyk ICM Meteo: – Na każdej z map chmur, czy to niskich, czy średnich, mamy w polu widzenia dwa pasma chmurowe należące do frontu okluzji. Pierwsze pasmo dzisiejszej nocy jest już nad Białorusią z opadami śniegu – pisze Henryk Piwowski. – Równocześnie do zachodniej Polski wchodzi drugie pasmo z opadami deszczu i w miarę ruchu na wschód padać będzie deszcz ze śniegiem, stopniowo słabnący – dodaje.Tragedia w USA! Terrorysta zabił zakładniczki!

Tragedia w USA! Terrorysta zabił zakładniczki!

„Napastnik oraz przetrzymywane przez niego w ośrodku dla weteranów w Yountville w stanie Kalifornia trzy zakładniczki nie żyją” – powiadomił w piątek wieczorem czasu lokalnego przedstawiciel władz federalnych.

Wszystkie osoby znaleziono martwe po strzelaninie i długim impasie policji z napastnikiem. Władze twierdziły, że przez osiem godzin nie były w stanie z nim nawiązać kontaktu.

Przypominamy: wczoraj uzbrojony napastnik wziął trzech zakładników w ośrodku dla weteranów w mieście Yountville w pobliżu Zatoki San Francisco w Kalifornii. Mężczyzna dostał się w piątek na przyjęcie dla odchodzących pracowników stanowego ośrodka dla weteranów Pathway Veterans Home w Yountville i wziął kilku zakładników.

Następnie napastnik, który został już zidentyfikowany, ale policja odmówiła podania jego personaliów, zwolnił kilka przetrzymywanych osób. Przedstawiciel policji Chris Childs powiedział, że „jest zbyt wcześnie, aby stwierdzić, że (zakładnicy) zostali wybrani losowo”, ponieważ śledczy nie określili jeszcze motywów działania sprawcy.Takiej rozmowy dawno nie słyszałeś! Jak zmienić rzeczywistość, jeśli …

Takiej rozmowy dawno nie słyszałeś! Jak zmienić rzeczywistość, jeśli …

Kolejny odcinek WYWIADOWNI Dariusza Lorantego. Tym razem będzie bardziej filozoficznie niż zwykle, a to za sprawą profesora Andrzeja Zybertowicza, socjologa, który naprawdę ciekawie prowadzi nas po zastanej rzeczywistości.

O czym będzie? Np. o penalizacji zjawisk występujących w przestrzeni publicznej, bezpieczeństwie naszego kraju, ale również o pewnej formie kary!

Będzie również o psychopatach i … dysfunkcjach poznawczych!

ZOBACZ – naprawdę WARTO: