poniedziałek, Grudzień 24Tragedia w Tatrach! Polacy chcieli zjechać ze szczytu i pochłonęła ich lawina!

Tragedia w Tatrach! Polacy chcieli zjechać ze szczytu i pochłonęła ich lawina!

Tragiczny wypadek z udziałem polskich skialpinistów po słowackiej stronie w Tatrach Wysokich. Na dwójkę Polaków w Dolinie Staroleśnej zeszła lawina – informuje rmf24.pl.

Na ratunek polskim skialpinistom ruszyli ratownicy słowackiego górskiego pogotowia ratunkowego.

Ratownikom udało się wyciągnąć Polaków spod zwałów śniegu. Niestety, 35-latek nie żył.

Ranna 30-letnia Polka została przetransportowana do szpitala w Koszycach. Jej stan jest bardzo ciężki.

sksl/rmf14

To po prostu zwierzęta! Zobacz jak Rosjanki sprzedają swoje dziewictwo!

To po prostu zwierzęta! Zobacz jak Rosjanki sprzedają swoje dziewictwo!

Nastoletnie Rosjanki na ogromną skalę oferują w Internecie swoje dziewictwo w zamian za atrakcyjne wynagrodzenie lub kupno mieszkania – informuje „Daily Mail”. W mediach społecznościowych działa mnóstwo grup oferujących „prawo do pierwszej nocy” tym, którzy zapłacą najwięcej. „Dziewiczy sutenerzy” prowadzą w tym celu szczegółową rekrutację. Handel żywym towarem kwitnie w zdegenerowanym kraju Władimira Putina. Dlatego można spodziewać się wszystkiego najgorszego po tym zwierzęcym państwie !

W sieci działa mnóstwo grup, na których „bogaci, rosyjscy biznesmeni” mogą znaleźć oferty spędzenia pierwszej nocy z wybraną przez siebie nastolatką. Są to m.in. „Bad Girls Club”, czy „Desperate Virgins’ Club”. Zasady są proste. Transakcja zawierana jest z tym, kto zapłaci najwięcej. Ceny są różne. Czasami jest to kilka, a czasami kilkadziesiąt tysięcy złotych. W grę w chodzi także kupno mieszkania.

Handel dziewictwem rosyjskich nastolatek prowadzony jest przez ogłaszających się w Internecie sutenerów. Na zamkniętych grupach w mediach społecznościowych zamieszczają oni ogłoszenia kogo dokładnie poszukują, a następnie szczegółowo rekrutują pozyskane nastolatki.

„Szukam dziewicy poniżej 19. roku życia (…). Musi być bystra, ładna i sympatyczna. Każde miasto w Rosji. Opłacamy bilety do Moskwy i z powrotem. Wyjazdy na 1-2 dni. Dziewczyny muszą być w typie tych na załączonych zdjęciach” – brzmi jedno z internetowych ogłoszeń.

W sieci nie brakuje również ogłoszeń publikowanych przez same nastolatki, które nie potrzebują pośredników. Choć jest to naprawdę margines w porównaniu z ofertami zorganizowanych grup zwyrodnialców rosyjskich.

jjd/fakt24.pl

Dramatyczny finał imprezy koło Gorzowa. Znaleziono … trzy ciała i …

Dramatyczny finał imprezy koło Gorzowa. Znaleziono … trzy ciała i …

Do tragedii doszło w sobotę, 17 lutego, w małych Kwiatkowicach koło Gorzowa Wlkp. (woj. lubuskie). W domu znaleziono ciała trzech mężczyzn (dwaj to bracia). Czwarty, 22-latek w stanie krytycznym, został przewieziony do szpitala. Trwa walka o jego życie.

W domu w Kwiatkowicach trwała impreza. Bawili się czterej mężczyźni w wieku od 22 do 35 lat. Dwaj byli braćmi. Partnerka jednego z mężczyzn od dłuższego czasu niepokoiła się brakiem kontaktu z partnerem. Zaniepokojona kobieta poszła do domu, w którym była impreza. Tam dokonała makabrycznego odkrycia.

Przy stole na krzesłach bez ruchu siedziało czterech mężczyzn. Nie dawali żadnych oznak życia. Na miejsce zostało wezwane pogotowie ratunkowe, policja i straż pożarna. Okazało się, że trzej mężczyźni (w tym dwaj bracia) nie żyją. 22-latek dawał nikłe oznaki życia. Mężczyzna został przewieziony do szpitala w Gorzowie. Był kompletnie pijany. Jego stan lekarze określają jako krytyczny.

Na miejscu przez kilka godzin pracowali policyjni technicy i prokurator. Co się stało?  – Potwierdzamy znalezienie ciał trzech mężczyzn – mówi dla Fakt24.pl sierż. szt. Grzegorz Jaroszewicz z biura prasowego lubuskiej policji.

Policja nie wypowiada się w sprawie przyczyn zgonu mężczyzn. Sekcje zwłok odbędą się w poniedziałek 19 lutego.

skl/fakt24.pl

UWAGA! Katastrofa samolotu! Trwa akcja szukania żywych!

UWAGA! Katastrofa samolotu! Trwa akcja szukania żywych!

W górach nieopodal miasta Semirom w Iranie, rozbił się pasażerski samolot lecący z Teheranu do Jasnudż.

Samolot lecący z Teheranu do Jasnudż znikł z radarów zaraz po wystartowaniu.

Jak podała agencja ISNA, nikt z 66 osób na pokładzie nie przeżył katastrofy. Informacja ta jednak nie jest jeszcze potwierdzona.

Lokalne media, powołując się na naocznych świadków zdarzenia informują, że została podjęta próba awaryjnego lądowania.

Na miejsce zdarzenia zostały wysłane helikoptery. Samolot rozbił się na terenie górzystym, gdzie ciężko dotrzeć karetkom.

BBC podało, że zła pogoda uniemożliwia dotarcie śmigłowców ratowniczych w miejsce katastrofy.

Rozbity samolot, to ATR 72-500, który był obsługiwany przez Aseman Airlines.

Według raportów na pokładzie znajdowało się 60 pasażerów, dwóch ochroniarzy, dwóch stewardów oraz pilot i drugi pilot.