poniedziałek, Wrzesień 10Tragedia w USA! Terrorysta zabił zakładniczki!

Tragedia w USA! Terrorysta zabił zakładniczki!

„Napastnik oraz przetrzymywane przez niego w ośrodku dla weteranów w Yountville w stanie Kalifornia trzy zakładniczki nie żyją” – powiadomił w piątek wieczorem czasu lokalnego przedstawiciel władz federalnych.

Wszystkie osoby znaleziono martwe po strzelaninie i długim impasie policji z napastnikiem. Władze twierdziły, że przez osiem godzin nie były w stanie z nim nawiązać kontaktu.

Przypominamy: wczoraj uzbrojony napastnik wziął trzech zakładników w ośrodku dla weteranów w mieście Yountville w pobliżu Zatoki San Francisco w Kalifornii. Mężczyzna dostał się w piątek na przyjęcie dla odchodzących pracowników stanowego ośrodka dla weteranów Pathway Veterans Home w Yountville i wziął kilku zakładników.

Następnie napastnik, który został już zidentyfikowany, ale policja odmówiła podania jego personaliów, zwolnił kilka przetrzymywanych osób. Przedstawiciel policji Chris Childs powiedział, że „jest zbyt wcześnie, aby stwierdzić, że (zakładnicy) zostali wybrani losowo”, ponieważ śledczy nie określili jeszcze motywów działania sprawcy.Takiej rozmowy dawno nie słyszałeś! Jak zmienić rzeczywistość, jeśli …

Takiej rozmowy dawno nie słyszałeś! Jak zmienić rzeczywistość, jeśli …

Kolejny odcinek WYWIADOWNI Dariusza Lorantego. Tym razem będzie bardziej filozoficznie niż zwykle, a to za sprawą profesora Andrzeja Zybertowicza, socjologa, który naprawdę ciekawie prowadzi nas po zastanej rzeczywistości.

O czym będzie? Np. o penalizacji zjawisk występujących w przestrzeni publicznej, bezpieczeństwie naszego kraju, ale również o pewnej formie kary!

Będzie również o psychopatach i … dysfunkcjach poznawczych!

ZOBACZ – naprawdę WARTO:Ten film wzruszył tysiące Polaków! Oto 90-latka rozdaje ulotki na ulicy, bo … nie stać jej na leki! ZOBACZ!

Ten film wzruszył tysiące Polaków! Oto 90-latka rozdaje ulotki na ulicy, bo … nie stać jej na leki! ZOBACZ!

To wideo sprawia, że łzy same napływają do oczu. Na nagraniu, które pojawiło się w sieci widać zgarbioną staruszkę, która rozdaje ulotki na jednej z warszawskich ulic. Według autorki filmu, kobieta ma 90 lat i pracuje, bo … nie stać jej na leki. Schorowanej staruszce potrzebna jest pomoc.

– Aż serce się kraja babunia w wieku 90 lat stoi pod sądem (al. Solidarności ) i ulotki rozdaje bo jej na leki brakuje – napisała autorka nagrania. Film, który opublikowała na swoim Facebooku wyświetliły już tysiące internautów. – Bardzo smutno mi się zrobiło kiedy babunia powiedziała,ze dziecko muszę pracować w tym wieku bo w takim państwie żyjemy – wspomniała. – Oczywiście jak to ja podeszłam do babci porozmawiałam coś tam pomogłam,ale jednorazowa pomoc,to nic nie da – dodała.Szokujące odkrycie rybaków ! Wyłowili kilkanaście … ludzkich dłoni !

Szokujące odkrycie rybaków ! Wyłowili kilkanaście … ludzkich dłoni !

Wędkujący na rzece Amur w Rosji wyłowili 26 par ludzkich dłoni. Portal lenta.ru informuje – Policja nie podejrzewa przestępstwa, lecz naruszenie procedur utylizacji medycznych odpadów przez zakład medycyny sądowej.

Rosyjska policja informuje, że 26 par ludzkich dłoni trafiło do rzeki, na skutek naruszenia procedur przez zakład medycyny sądowej.

Portal lenta.ru informuje, że dłonie są obcinane zwłokom, których nie da się zidentyfikować w celu poddania ich specjalne obróbce. Zdejmowane są linie papilarne, a następnie są sprawdzane w bazie.

Amur jest rzeką we wschodniej Azji. Przepływa przez Rosję oraz Chiny.

Takie kwiatki tylko … w Rosji!.