sobota, Grudzień 22Tragiczny finał egzaminu na prawo jazdy! Samochód wylądował w… [SZOKUJĄCE FOTO]

Tragiczny finał egzaminu na prawo jazdy! Samochód wylądował w… [SZOKUJĄCE FOTO]

To zdjęcie z placu manewrowego w Kaliszu błyskawicznie rozeszło się po internecie. Nieudany egzamin praktyczny zakończył się wjechaniem w zarośla tuż obok budynku WORDu. 

Nie wiadomo czy doszło do awarii auta, czy egzaminowany wykazał się ogromną nieumiejętnością. Auto w połowie zaparkowane w zaroślach, trafiło tam wprost z placu gdzie odbywają się egzaminy praktyczne na prawo jazdy. Obok auta, stoi zdziwiona kobieta, nie wiadomo czy to ona prowadziła auto.

źródło: Facebook

Zgwałcił 64-latkę na cmentarzu w biały dzień! Co na to sąd?

Zgwałcił 64-latkę na cmentarzu w biały dzień! Co na to sąd?

Sąd Okręgowy w Tarnowie wydał wyrok w sprawie brutalnego gwałtu na cmentarzu jakiego dopuścił się 28-letni mężczyzna. Zwyrodnialec napadł na 64-latkę w środku dnia, kiedy sprzątała rodzinny grób. Oprawca bił i przytrzymywał kobietę przez kilkadziesiąt minut, groził też, że ją zabije.

Dramat rozegrał się w lipcu minionego roku. Pijany 28-latek, zaczepił ofiarę i zaproponował jej seks. Gdy kobieta odmówiła, mężczyzna rzucił się na nią. Po kilkudziesięciu minutach ofiara uwolniła się i wezwała policję. Oprawca tłumaczył funkcjonariuszom, że nic nie pamięta.

Mężczyzna został skazany na 8 lat więzienia. Po odbyciu wyroku mężczyzna dostał zakaz zbliżania się do poszkodowanej kobiety. Musi też zapłacić jej 12 tys. zł zadośćuczynienia.

źródło: fakt.pl

 

 

 

Zabiła męża, niespełna miesiąc po ślubie! Zadźgała 23-latka z powodu…

Zabiła męża, niespełna miesiąc po ślubie! Zadźgała 23-latka z powodu…

43-latka brutalnie zamordowała swojego 23-letniego męża. Do zdarzenia doszło w rosyjskim Jekaterynburgu. Małżonkowie pobrali się niecały miesiąc temu. 

Małżeństwu przeciwna była matka mężczyzny, która nie mogła znieść, że syn wybrał sobie za partnerkę kobietę starszą o 20 lat.

Pewnego dnia para się pokłóciła. Kobieta zaatakowała 23-latka, mężczyzna nie przeżył.

Matka 23-latka podkreślała, że syn był bardzo lubiany i wszyscy wypowiadali się o nim w samych superlatywach. Jego pasją była piłka nożna, ukończył szkołę sportową i pracował z dziećmi.

źródło: RMF24.pl

 

 

Jest decyzja Sądu Najwyższego w sprawie Tomasza Komendy! Jest inny podejrzany?

Jest decyzja Sądu Najwyższego w sprawie Tomasza Komendy! Jest inny podejrzany?

Sąd Najwyższy uniewinnił Tomasza Komendę, od zarzutów zabójstwa i zgwałcenia 15-latki. Mężczyzna spędził w więzieniu 18 lat.

Sąd przychylił się do opinii śledczych, według których Komenda nie popełnił zbrodni. . – W sprawie zbrodni jest podejrzana zupełnie inna osoba. Nie jest to Tomasz Komenda – powiedzieli sędziowie SN po ogłoszeniu decyzji.

Uniewinniony może teraz ubiegać się o odszkodowania i zadośćuczynienia za niesłuszną odsiadkę w więzieniu. Może dostać nawet kilka milionów złotych.

ZOBACZ TAKŻE: Dramatyczne wyznania Tomasza Komendy! Opowiedział o swoim dramacie i kobiecie z którą się spotyka!