piątek, Grudzień 21Trzech Turków zgwałciło zbiorowo 19-latkę!

Trzech Turków zgwałciło zbiorowo 19-latkę!

Trzej oprawcy zostali skazani przez angielski sąd w Canterbury na kary więzienia. Wszyscy są Turkami, zgwałcili 19-latkę. 

Dwóch z nich usłyszało wyrok 9 lat więzienia, jeden z nich o 9 miesięcy wyższy. Gwałciciele wyprowadzili 19-latkę w kubańskim barze 13 kwietnia. Dziewczyna była pod wpływem alkoholu. Zawieźli młodą kobietę na parking na obrzeżach śródmieścia i tam zbiorowo zgwałcili. Po gehennie dziewczyna została odwieziona do centrum. Tam napastnicy ją zostawili.

Gwałt zgłoszono na policję, kobieta niewiele pamiętała. Oprawców udało się schwytać dzięki nagraniu z monitoringu.

źródło: o2.pl, foto: pixabay.com

 

Nie żyje najwybitniejsza lekkoatletka w dziejach polskiego sportu!

Nie żyje najwybitniejsza lekkoatletka w dziejach polskiego sportu!

Zmarła Irena Szewińska, najwybitniejsza lekkoatletka w dziejach polskiego sportu. Uznana za najlepszą sportsmenkę globu w 1974 roku. Zdobyła siedem medali olimpijskich: trzy złote, dwa srebrne i dwa brązowe. Rekordzistka Polski, Europy i świata w biegach na 100, 200, 400 metrów, w skoku w dal i sztafetach. 

– Irena zmarła około godziny 23.30 w Warszawie, w szpitalu przy ulicy Szaserów. Od dłuższego czasu zmagała się z chorobą, ale ostatnio dobrze się czuła. Niedawno była przecież na Pikniku Olimpijskim – poinformował jej mąż Janusz Szewiński.

Wybitna lekkoatletka na początku 2014 roku przeszła chemioterapię, ponieważ wykryto u niej nowotwór, z którym walczyła już wcześniej.

źródło: wp.pl

 

Chojnice: 24-latek wymierzył strzał w oko 12-latce!

Chojnice: 24-latek wymierzył strzał w oko 12-latce!

12-letnia dziewczynka została postrzelona z broni pneumatycznej w Chojnicach. Przebywa w szpitalu. Zatrzymano sprawcę.

Sprawcą jest 24-latek, który strzelał z pistoletu pneumatycznego w okolicach garaży na jednym z osiedli w Chojnicach. Poważnie poszkodował 12-latkę, zranił ją w oko.

Oprawca trafił do policyjnego aresztu, a broń z której strzelał została zabezpieczona. Policja złożyła wniosek poprzez prokuraturę do sądu o zastosowanie wobec podejrzanego tymczasowego aresztu. Grozi mu kara więzienie, nie krótsza niż 3 lata.

źródło: wp.pl

Opolskie: 10-latek jechał autem po ulicy! Dziecko spowodowało wypadek, wskutek którego…

Opolskie: 10-latek jechał autem po ulicy! Dziecko spowodowało wypadek, wskutek którego…

7-letni chłopiec został potrącony prze auto marki renault w Winowie. Opolska policja poinformowała, że sprawcą wypadku był 10-latek, który jechał samochodem razem ze swoim pijanym ojcem.

Do szokującego wypadku doszło na terenie poligonu w opolskim Winowie. Na 7-latka najechał samochód osobowy. Jak się okazało autem kierował 10-latek. Jako pasażer w aucie jechał jego 33-letni ojciec.

Życiu rannego chłopca nic nie zagraża.

źródło: FMF24