wtorek, Grudzień 25Udostępniono SZOKUJĄCE nagranie! Policjanci BIJĄ I SZARPIĄ 82 letnią STARUSZKĘ! (FILM)

Udostępniono SZOKUJĄCE nagranie! Policjanci BIJĄ I SZARPIĄ 82 letnią STARUSZKĘ! (FILM)

82-letnia pani Bronisława najprawdopodobniej nie do końca zdawała sobie sprawę z tego co robi i co się z nią dzieje, w wyniku starczej demencji. Jednakże policjanci potraktowali ją niczym prawdziwego, agresywnego przestępce. Teraz sprawa trafiła do sądu.

Zdaniem prokuratury zastosowano „nieadekwatne do jej zachowania środki przymusu bezpośredniego”, staruszką rzucano o ścianę, szarpano oraz założono kajdanki.  Oskarżeni nie przyznali się przed sądem do winy. Swoje zachowanie tłumaczyli tym, że staruszka rzekomo była agresywna oraz znana była z częstych kradzieży.  Lidia S. zaprzeczyła przy tym, że ją uderzyła, a kajdanki – jak mówiła była policjantka – zostały założone, ponieważ kobieta była agresywna – podaje rmf24.pl.

Po rozpoczęciu śledztwa Komendant Miejski Policji we Wrocławiu wszczął procedurę usunięcia ze służby dwojga policjantów. Dziś już nie pracują w policji.

Lidii S. oraz Piotrowi L. grozi do trzech lat więzienia.

Makabryczne odkrycie w Jastrzębiu Zdroju. Znaleziono ciało MARTWEJ KOBIETY  w samochodzie! Co było przyczyną tragedii?

Makabryczne odkrycie w Jastrzębiu Zdroju. Znaleziono ciało MARTWEJ KOBIETY w samochodzie! Co było przyczyną tragedii?

W Jastrzębiu Zdroju dokonano makabrycznego odkrycia. W samochodzie stojącym na parkingu znaleziono zwłoki 50-letniej kobiety. 

W piątek przed południem służby otrzymały informację, o kobiecie która siedzi w aucie na ul. Szkolnej i nie reaguje na prośby o otwarcie drzwi.

-Wezwany lekarz stwierdził, że kobieta nie żyje. To mieszkanka naszego miasta – powiedział dla portalu wp.pl asp. Bogusława Dudek z komendy Jastrzębiu Zdroju.

Auto było zaparkowane w pobliżu baru, gdzie kobieta dzień wcześniej spędziła wieczór. Do domu miał ją odwieźć ojciec, jednak tego nie zrobił, ze względu na skandaliczne zachowanie 50-latki.

Mężczyzna zostawił córkę w aucie, aby tam się wyspała. Gdy później przyjechał ponownie po nią, kobieta już nie żyła.

Prokurator zalecił wykonanie sekcji zwłok. Udział osób trzecich jest raczej wykluczony.

żródło: wp.pl

Popularny youtuber ZATRZYMANY PRZEZ POLICJĘ! Namawiał młode dziewczynki do rozbierania się przed kamerą i robienia CZEGOŚ JESZCZE GORSZEGO!

Popularny youtuber ZATRZYMANY PRZEZ POLICJĘ! Namawiał młode dziewczynki do rozbierania się przed kamerą i robienia CZEGOŚ JESZCZE GORSZEGO!

Popularny Youtuber Grzegorz G. znany w sieci jako „Gural”, został zatrzymany przez policję. Mężczyzna jest oskarżony o namawianie nieletnich dziewczynek do rozbierania się przed kamerą. 

„Gural” znany jest ze streamowania, czyli nadawania na żywo np. rozmów z innymi użytkownikami internetu. Te relacje są popisami chamstwa youtubera. Dzięki temu zyskał ogromną popularność. Jego filmiki najczęściej oglądane są przez nieletnich widzów. Niektórzy płacą nawet za to pieniądze, z czego Grzegorz G. czerpie spore korzyści.

Podczas jednej z relacji youtuber zaczął wyzywać młode dziewczęta i kazał się im rozbierać. Zapewniał, że nikt ich nie zobaczy. Na innej transmisji proponował 13-letniej dziewczynce seks za pieniądze.

Jego kanał został zawieszony dzięki interwencji innego znanego yotubera Sylwestra Wardęgi. Sprawą zajęła się także policja.

źródło: Fakt, foto: YouTube

Pijane staruszki ZAATAKOWAŁY POLICJANTÓW! Spędziły noc w izbie WYTRZEŹWIEŃ! To nieprawdopodobne, że starsze kobiety dopuściły się takiego zachowania!

Pijane staruszki ZAATAKOWAŁY POLICJANTÓW! Spędziły noc w izbie WYTRZEŹWIEŃ! To nieprawdopodobne, że starsze kobiety dopuściły się takiego zachowania!

82-letnia emerytka z Rzeszowa i jej 78-letnia koleżanka podczas interwencji zaatakowały funkcjonariuszy. Policjantom dostało się ponieważ chcieli rozdzielić szarpiące się kobiety. Staruszki były tak pijanie, że trafiły na izbę wytrzeźwień. 

 

Policjanci z Rzeszowa zostali wezwani na pomoc napadniętej kobiecie. Na miejscu zdarzenia zastali trzy szarpiące się kobiety. Dwie z nich rzuciły się na mundurowych i zaczęły ich wyzywać. Policjanci musieli użyć siły i skuć kobiety w kajdanki. Kobiety były pod wpływem alkoholu.

 

Po wytrzeźwieniu zostały ukarane mandatami.

źródło: wp.pl