poniedziałek, Wrzesień 10Uratował życie syna i został za to UKARANY! Heroiczna postawa ojca…

Uratował życie syna i został za to UKARANY! Heroiczna postawa ojca…

Do straszliwego wypadku doszło podczas wyścigu Nascar 16 czerwca w Wirginii – na zakręcie zderzyły się dwa auta. Jeden z nich stanął w płomieniach. Chwilę później na tor wbiegł ojciec kierowcy i wyciągnął syna z auta. Akcja się udała, a kierowcy nic się nie stało.
Organizacja Nascar postanowiła ukarać ojca tymczasowy zakazem wstępu na wyścigi… za wtargnięcie na tor.

źródło: Twitter, foto: TwitterREWOLUCJA w egzaminach na prawo jazdy! KONIEC z placem manewrowym!?

REWOLUCJA w egzaminach na prawo jazdy! KONIEC z placem manewrowym!?

Instruktorzy jazdy z Łodzi i okolic rozpoczęli zbieranie podpisów pod petycją dotyczącą usunięcia obowiązkowego palcu manewrowego z programu egzaminu. Według pomysłodawców inicjatywy zdecydowanie ważniejsze jest poruszanie się po drogach ekspresowych.

Na pomysł wpadło  Stowarzyszenie Właścicieli Ośrodków Szkolenia Kierowców „AUTOS” w Łodzi. Petycja pod, którą podpisało się już ponad tysiąc osób ma trafić do Ministra Infrastruktury. Zgodnie z postulatem, kandydaci na kierowców mieliby zostać zwolnieni z egzaminu na placu manewrowym. Zwrócono uwagę na to, że ze względu na stres aż 35 proc. egzaminów kończy się właśnie na tamtym etapie.

Zmieniłaby się też treść kursu na prawo jazdy. Więcej czasu poświęcono by na naukę jazdy po ulicach, bo właśnie z tym Polacy mają największy problem.

Jakie stanowisko zajmie resort? Przekonamy się o tym wkrótce.

źródło: wprost.pl, foto: pixabay.comTEN ksiądz zrobił niemowlakowi coś PRZERAŻAJĄCEGO! Mamy nagranie!

TEN ksiądz zrobił niemowlakowi coś PRZERAŻAJĄCEGO! Mamy nagranie!

Rzecz działa się we Francji. Podczas uroczystości chrztu, ksiądz uderzył dziecko w twarz. Jak podaje dailymail.co.uk po chwili zaczął je uspokajać.

Na początku nagrania widać jak matka trzyma dziecko w objęciach. Ksiądz zaczyna ceremonię, a niemowlę głośno płacze. Duchowny zirytował się na tyle, że zaczął krzyczeć na malucha. Gdy to nie pomogło uderzył malca w policzek.

źródło: DailyMail, YouTube, foto: pixabay.com

 Najnowsze fakty w sprawie noworodka wyłowionego z Odry! Znamy ustalenia dotyczące…

Najnowsze fakty w sprawie noworodka wyłowionego z Odry! Znamy ustalenia dotyczące…

W poniedziałek w Nowej Soli wędkarz zauważył unoszący się na Odrze pakunek, jak się później okazało w środku było noworodek. W środę odbyła się sekcja zwłok.

Dziecko było wcześniakiem, urodziło się w ósmym miesiącu ciąży. Ciało chłopca, ktoś zawinął w ręcznik razem z pępowiną i łożyskiem, po czym włożył do reklamówki i torby od dziecięcego wózka. Ciało mogło przebywać w wodzie nawet kilkanaście dni. Nie wiadomo jednak w którym miejscu Odry, wrzucono zwłoki do wody. Prokurator w rozmowie z portalem wp.pl, przyznał, że sprawa jest niezwykle trudna i wyjaśnienie jej może zająć dużo czasu.

Sekcja zwłok nie odpowiedziała na jedno z najważniejszych pytań – czy dziecko urodziło się żywe. Być może ustalą to dodatkowe badania.

ZOBACZ TAKŻE: Lubuskie: Wędkarz wyłowił z Odry martwego noworodka!

 

źródło: wp.pl