niedziela, Sierpień 12UWAGA! Napad na Biedronkę! Padły strzały!

UWAGA! Napad na Biedronkę! Padły strzały!

Grupa młodych ludzi napadła na sklep Biedronka w Krakowie. Chcieli ukraść alkohol. Kiedy jeden z pracowników usiłował ich zatrzymać, padły strzały! Pracownicy byli przerażeni, bo dopiero po chwili zorientowali się, że to broń na gazowe naboje.

Napastników było pięciu. To młodzi ludzie. Wszyscy zostali już zatrzymani i będą mieli olbrzymie problemy. Wzięli bowiem udział w napadzie z bronią w ręku!

Zatrzymani to 19-latek, dwóch 17-latków oraz dwie 14-latki. Jak podaje „Gazeta Krakowska”, w sobotę około godziny 21 weszli oni do sklepu Biedronka niedaleko ronda Matecznego.

Młodzi ludzie skierowali się na stoisko monopolowe i zaczęli wybierać butelki z drogimi alkoholami. Potem ruszyli w stronę wyjścia. Nie zamierzali jednak zapłacić za zabrany towar. Wyciągnęli broń i sterroryzowali obsługę sklepu. Sytuację usiłowała opanować ochroniarka. Młodzi ludzie zaczęli ją szarpać. Wtedy kobiecie ruszył z pomocą pracownik sklepu. Napastnik, który trzymał w dłoni pistolet, zaczął do niego strzelać!

Obsługa sklepu była przerażona. Dopiero po chwili pracownicy zorientowali się, że to broń gazowa.

Według relacji świadków, młodzi ludzie byli bardzo agresywni. Zachowywali się, jakby byli pijani lub pod wpływem narkotyków. Policjanci z patrolu interwencyjnego byli na miejscu strzelaniny już po kilku minutach. Zatrzymali sprawców napadu w pobliżu sklepu.

djdj/Gazeta KrakowskaW Krakowie boją się zemsty! Więcej policji na ulicach!

W Krakowie boją się zemsty! Więcej policji na ulicach!

Policja wzmocniła patrole na osiedlach na południu Krakowa, w obawie przed zemstą za brutalny atak na 18-latka. Chłopaka zaatakowała grupa pseudokibiców jednego z krakowskich klubów piłkarskich. Napastnicy rzucili się z maczetami, nożami i siekierą. Nastolatek zmarł dwa dni później w szpitalu.

Ojciec zamordowanego chłopca zaapelował na jednym z portali społecznościowych z prośbą do ludzi „Nie szukajcie zemsty, bo kolejna rodzina może ucierpieć, wartością najwyższą ponad wasze interesy jest ludzkie życie”.

Chlopak zmarł w szpitalu po naprawdę brutalnym ataku kilku osób, którzy dźgali nożami maczetami młodego chłopaka.

Dziś w Krakowie wzmożono patrole policyjne gdyż władze miasta obawiają się rewanżu .

Na chwilę obecna policja zatrzymała 4 osoby podejrzane za dokonanie morderstwa .

 

Jjk/wp.plDramat w Nowej Soli! Chłopak rozszarpany przez  psy!

Dramat w Nowej Soli! Chłopak rozszarpany przez psy!

Koszmar w Nowej Soli (woj. lubuskie). Na terenie jednej z firm w strefie przemysłowej miasta znaleziono zwłoki młodego mężczyzny. Na jego ciele znajdowały się liczne rany kąsane i szarpane. Mężczyzna prawdopodobnie został zagryziony przez psy, które pilnowały terenu firmy. Śledczy badają dokładne okoliczności tragedii – czytamy na fakt24.pl.

Ciało młodego mężczyzny zostało znalezione 3 lutego późnym popołudniem na ternie jednego z zakładów w strefie przemysłowej. Teren jest ogrodzony i pilnowany przez cztery psy. Na ciele ofiary stwierdzono liczne rany kąsane i szarpane. Młody mężczyzna najprawdopodobniej wszedł na teren filmy i wtedy został zaatakowany przez psy. Zwierzęta zagryzły go.

Do zdarzenia doszło z piątku na sobotę!

sjsk/fakt24.plMOCNE! Zobacz co mówi były gangster i recydywista!

MOCNE! Zobacz co mówi były gangster i recydywista!

Paweł Cwynar – kiedyś groźny gangster i recydywista, dziś daje świadectwo. I to naprawdę mocne świadectwo!

KONIECZNIE ZOBACZ: