poniedziałek, Grudzień 10UWAGA! Trwa obława na kierowcę , który wjechał w rodzinę

UWAGA! Trwa obława na kierowcę , który wjechał w rodzinę

Policja poszukuje kierowcy, który wjechał autem w czteroosobową rodzinę w Skalmierzycach koło Ostrowa Wielkopolskiego. Ranna została kobieta i jej dwuletnie dziecko.

Wypadek wydarzył się w sobotę wieczorem na ul. Dąbkowej. Rodzina szła jej poboczem. – Kierujący nissanem qashqai uderzył w kobietę prowadzącą wózek – mówi Wirtualnej Polsce dyżurny policji w Ostrowie Wielkopolskim.

 

Później samochód zjechał z jezdni i zatrzymał się na przydrożnym drzewie. Kierowca uciekł, nie udzielając pomocy rannym.

Strażacy wyciągnęli matkę i jej dwuletnie dziecko spod rozbitego auta. Oboje w ciężkim stanie trafili do szpitala.Leszek Bubel mówi o antysemityzmie i dziennikarstwie … propolskim!

Leszek Bubel mówi o antysemityzmie i dziennikarstwie … propolskim!

W najnowszym odcinku „Wywiadowni Lorantego” kontrowersyjny publicysta, wydawca Leszek Bubel. Będzie o tym dlaczego to takie ważne, czy ktoś jest Żydem czy nie. Czy w Polsce antysemityzm wypijamy z mlekiem matki i o tym jak powinna wyglądać polska nacja. 

Loranty pyta wprost: „Dlaczego jest Pan naczelnym antysemitą w kraju”?

Leszek Bubel mówi, że „najpierw trzeba zdefiniować co tak naprawdę oznacza antysemityzm?” Uważa, że jeśli ktoś pluje na Polskę, to „ja Leszek Bubel mam prawo zareagować”! „Powinniśmy wszyscy mówić że musimy zaprotestować przeciwko bzdurze, która się szerzy wokół nas”.

Bubel uważa, że wiele nacji jest bardzo wrażliwych, dlatego są spięcia np. na linii z Izraelem.

O antysemityzmie, narodowym dziennikarstwie słuchaj:Samolot uderzył w mieszkania!

Samolot uderzył w mieszkania!

Dziesięć osób, w tym troje nieletnich, zginęło po tym, jak mały samolot rozbił się uderzając w budynek mieszkalny w Plaridel leżącym na północ od stolicy Filipin, Manili.

Na pokładzie lekkiego dwusilnikowego samolotu należącego do jednej z firm kurierskich, znajdowało się pięć osób. Katastrofa miała miejsce krótko po starcie – podał miejscowy urząd lotnictwa cywilnego.

Wszyscy pasażerowie samolotu zginęli. Kolejne pięć ofiar to osoby, które zginęły w wyniku uderzenia maszyny w budynek.

Władze podały, ze w miejscu katastrofy wybuchł pożar.

– Dom, w który uderzyła awionetka, spalił się, a samolot uległ całkowitemu zniszczeniu. Wszystkie ofiary poniosły śmierć na miejscu – przekazał szef lokalnej policji John Bulalacao.

Dwie inne osoby na ziemi zostały ranione przez płonące odłamki – powiedział szef miejscowej policji Julio Lizardo.

 Wielki karambol w Sosnowcu! Są ranni

Wielki karambol w Sosnowcu! Są ranni

Rano w Sosnowcu zderzyło się 8 aut i autobus. Droga w kierunku Katowic była całkowicie zablokowana.  Są ranni!

Do wypadku – jak informuje dziennikzachodni.pl – doszło około godziny 6 rano. Na drodze krajowej numer 86 zderzyło się 9 samochodów.

Według informacji TVN24 dwie osoby są ranne.

Jezdnia w kierunku Katowic jest całkowicie nieprzejezdna. Policjanci wyznaczyli objazdy.

sjk/wp.pl