poniedziałek, Grudzień 10Uzbrojony mężczyzna napadł na stację paliw. Reakcja kasjera go SZOKOWAŁA! Zobacz nagranie! (FILM)

Uzbrojony mężczyzna napadł na stację paliw. Reakcja kasjera go SZOKOWAŁA! Zobacz nagranie! (FILM)

Napastnik z pewnością nie spodziewał się takiej reakcji pracownika stacji benzynowej. Zapraszamy do obejrzenia poniższego filmu!SZOKUJĄCE odkrycie w powiecie świdnickim! Znaleziono MARTWEGO NOWORODKA na wysypisku śmieci!

SZOKUJĄCE odkrycie w powiecie świdnickim! Znaleziono MARTWEGO NOWORODKA na wysypisku śmieci!

W piątek wieczorem na terenie powiatu świdnickiego  znaleziono zwłoki noworodka. Funkcjonariusze odmawiają podania szczegółów, ze względu na dobro śledztwa. 

– Potwierdzam znalezienie ciała dziecka, ale nie mogę ujawnić, gdzie na terenie powiatu się znajdowało -powiedział portalowi wp.pl sierż. Magdalena Ząbek z policji w Świdnicy.

Policja nie zdradziła płci dziecka, nie wiadomo też kiedy dziecko mogło się urodzić.

Ciało znaleziono w miejscowości Sulisławice na wysypisku śmieci.

źródło: o2.pl

 

 Tak działają KIESZONKOWCY! Zobacz to nagranie aby nie paść OFIARĄ! (FILM)

Tak działają KIESZONKOWCY! Zobacz to nagranie aby nie paść OFIARĄ! (FILM)

Na nagraniu widać jak złodziej przy pomocy własnej kurtki sprawdza zawartość damskiej torebki. Policja prosi o kontakt w przypadku rozpoznania tego mężczyzny.Szokująca KRADZIEŻ w  szpitalu! Rodzina ukradła TELEWIZOR w biały dzień! ZOBACZ NAGRANIE! (FILM)

Szokująca KRADZIEŻ w szpitalu! Rodzina ukradła TELEWIZOR w biały dzień! ZOBACZ NAGRANIE! (FILM)

Kolejna zuchwała i bezczelna kradzież. Tym razem zaangażowana była cała rodzina. Zapraszamy do obejrzenia poniższego nagrania.