piątek, Grudzień 21Warszawa: 85-latek „pomylił pedał hamulca z gzem”. Wjechał w matkę z 3-letnim dzieckiem!

Warszawa: 85-latek „pomylił pedał hamulca z gzem”. Wjechał w matkę z 3-letnim dzieckiem!

Do wypadku doszło na ul. Grochowskiej w Warszawie. Kierowca volkswagena przeciął barierki oddzielające pasy ruchu i wjechał na chodnik. 

Kierowca potrącił trzy osoby, wszyscy poszkodowani zostali przewiezieni do szpitala. Wśród nich jest matka z 3-miesięcznym dzieckiem. Nie wiadomo w jakim są stanie.

Kierowca był trzeźwy, tłumaczył policjantom, że pomylił pedał hamulca z gazem.

źródło: wp.pl

Nowe fakty w sprawie tragedii w Głogowie: Matka podcięła gardło swojej 4-letniej córce

Nowe fakty w sprawie tragedii w Głogowie: Matka podcięła gardło swojej 4-letniej córce

W prokuraturze w Legnicy trwają przesłuchania 34-letniej kobiety, która w sobotę próbowała zabić swoją 4-letnią córkę. Na jaw wychodzą nowe fakty. 

W sobotni wieczór do legnickiego szpitala trafiła 4-letnia dziewczynka z podciętym gardłem. Jest utrzymywana w śpiączce farmakologicznej. Ofiara miała ciężkie rany szyi i była nieprzytomna. Kobieta nie jest mieszkanką Głogowa, przyjechała z woj. łódzkiego do swojej koleżanki. To właśnie, ta koleżanka zadzwoniła z prośbą o pomoc.

Podejrzana została przesłuchana w tej sprawie. Oprócz matki dziecka, nie ma więcej podejrzanych w tej sprawie.

Kobieta miała najpierw podtopić córkę, a później poderżnąć jej gardło.

ZOBACZ TAKŻE: Legnica: Matka podcięła 4-letniej córce gardło! Najpierw podtopiła ją w wannie, a później…

źródło: wp.pl

 

„Protestujący nie myli się, teraz mamy do czynienia z bakterią gronkowca i innym syfem” Koniec protestu, początkiem kłopotów

„Protestujący nie myli się, teraz mamy do czynienia z bakterią gronkowca i innym syfem” Koniec protestu, początkiem kłopotów

W niedzielę zakończył się protest osób niepełnosprawnych i ich opiekunów. Protestujący zakończyli akcję bo jak powiedzieli „martwili się o swoje życie i zdrowie po tym jak zostali potraktowani przez Marszałka Sejmu i Straż Marszałkowską”. 

-Protest skończony, a badania jeszcze trwają. Najprawdopodobniej będziemy musieli rozpocząć proces odrobaczania całego budynku Sejmu. Protest trwał ponad miesiąc, mnóstwo osób przez ten czas się nie myło albo robiło to sporadycznie. Nie zmieniali też ubrań i teraz mamy tego efekty. Wykryto bakterię gronkowca, są podejrzenia innych zakażeń- poinformował polityk PiS. -Badania, badaniami ale ja bedę walczył o to, aby zdezynfekować cały budynek, tu po prostu cuchnie- dodał jego partyjny kolega.

Grupa protestujących chciała wywalczyć dwa postulaty. Zrównania renty socjalnej z minimalną rentą z tytułu niezdolności do pracy oraz wprowadzenia 500-złotowego dodatku „na życie”.

 

 

 

 

Warszawa: 10 osób, w tym część w bagażniku, jechało samochodem osobowym, podróż skończyła się TRAGICZNIE

Warszawa: 10 osób, w tym część w bagażniku, jechało samochodem osobowym, podróż skończyła się TRAGICZNIE

Dziesięć osób, w tym dwie w bagażniku, jechało samochodem osobowym, który w poniedziałek rano uderzył przy rondzie Starzyńskiego w Warszawie w słup oświetleniowy. 

W wypadku musiała interweniować straż ze specjalistycznym sprzętem. Ulice w pobliżu wypadku były zakorkowane. Część linii tramwajowych i autobusowych musiała zmienić trasy.

Policja wyjaśnia dlaczego autem podróżowało tyle osób i jak doszło do wypadku

źródło: RMF24