niedziela, Sierpień 12Wielka walka pseudokibiców w Krakowie! Polała się krew!

Wielka walka pseudokibiców w Krakowie! Polała się krew!

Wczoraj wieczorem doszło w Krakowie doszło do ostrej bijatyki pseudokibiców. Rannych zostało kilka osób!

18-letni kibic został zaatakowany przez przeciwników. Do ataku doszło po zmroku na ulicy Teligi. W zasadzce brało udział około 10 zamaskowanych osób. Ofiara była ścigana, a po złapaniu otrzymała kilkadziesiąt ciosów nożami i maczetą.

Zaatakowany był wcześniej notowany przez policję, która identyfikuje go jako kibica jednej z drużyn piłkarskich. Również napastnicy posiadali na swoich ubraniach herby drużyny przeciwnej Stan nastolatka jest bardzo ciężki, ma obrażenia wielonarządowe i niemal stracił rękę.

Dużym problemem dla ustalenia sprawców zdarzenia jest brak monitoringu w tej części Krakowa, uznawanej za jedną z najniebezpieczniejszych dzielnic. Policja apeluje do osób, które mogą pomóc w ustaleniu sprawców ataku, o zgłaszanie informacji.

skslo/dziennik krakowskiKU PRZESTRODZE! Chciał zrobić piękne zdjęcie na tle wodospadu … zginął na miejscu na oczach rodziny!

KU PRZESTRODZE! Chciał zrobić piękne zdjęcie na tle wodospadu … zginął na miejscu na oczach rodziny!

26-letni turysta zginął na oczach rodziny. Mężczyzna miał szukać miejsca, z którego mógłby zrobić sobie idealne zdjęcie na tle popularnego wodospadu. W tym celu wszedł na wystający z wody głaz, ale poślizgnął się na nim i uderzył głową w inny kamień. Zginął na miejscu.

Świadkami wypadku byli członkowie jego rodziny. Wszyscy razem wybrali się na wycieczkę w Karkonosze. Koszmarne sceny rozegrały się w niedzielę, 28 stycznia. 26-latek wypoczywał w Karpaczu z bliskimi. Do tragicznego wypadku doszło, gdy zwiedzała Wodospad Szklarki.

Jak donosi portal 24jgora.pl, mężczyzna szukał dobrego miejsca na zdjęcie. Próbował wejść na wystające z wody głazy. W pewnej chwili się poślizgnął, wpadł do wody i uderzył głową o głaz. 26-latka nie udało się uratować. Zginął na oczach rodziny. Na miejscu pracowali policjanci i prokurator, którzy wyjaśniają dokładne okoliczności wypadku.

Wodospad znajduje się na skalnym progu na wysokości 520 m n.p.m. i ma 13,3 m wysokości.

Przypomnijmy, że w trakcie robienia zdjęć ginie coraz więcej osób. Z badań wynika, że choćby w 2014 roku śmierć podczas pozowania do selfie poniosło więcej osób niż choćby od ataku… rekinów.

 

df/24jgora.plPolicja odnalazła zwłoki osoby z … wypadku! Masakra!

Policja odnalazła zwłoki osoby z … wypadku! Masakra!

Zwłoki mężczyzny, poszukiwanego od poniedziałku w związku z wypadkiem w Czerwionce–Leszczynach, w którym zginęli dwaj nastolatkowie, odnaleźli we wtorek policjanci w lesie kilka kilometrów od miejsca zdarzenia.
Masakryczne znalezisko! Ciało zaginionej adwokat znaleziono w rzece!

Masakryczne znalezisko! Ciało zaginionej adwokat znaleziono w rzece!

Policjanci ustalili tożsamość kobiety, której ciało zostało znalezione w Wisłoku. To zaginiona 38-letnia mieszkanka Rzeszowa. Ciało zauważono w wodzie w Łukawcu, gdy funkcjonariusze wspólnie ze strażakami kontynuowali poszukiwania zaginionej kobiety.